سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بهترین ایده با 200 میلیون تومان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
سلام عرض میکنم به همه دوستان عزیز
من امروز با این انجمن آشنا شدم و افسوس میخورم که چرا زودتر از این عضو نشدم

همانطوری که از نام تاپیک مشخصه 200 تومان سرمایه خانوادگی در اختیار دارم که نمیدونم چطور سرمایه گذاری کنم
به نظر شما با این سرمایه چکار میتونم انجام بدم؟

چند وقت پیش (قبل از تورم)میخواستم کارگاه تولید ف/ی/ل/ت/ر هوا تاسیس کنم که نشد(با توجه به سرمایه درصد ریسک بالا بود)

به تاسیس فروشگاه اینترننتی هم فکر میکنم ولی چون اطلاعاتم کم هستش هنوز نمیتونم در موردش تصمیم بگیرم

قبل از اینکه با این انجمن آشنا بشم میخواستم با مقداری از سرمایه 100عدد سکه بهار آزادی بخرم و مابقی رو در بانک به عنوان سپرده 5 ساله سرمایه گذاری کنم

البته به دنبال یادگیری بازار بورس بین الملل(بازار معاملات ارزی جهانی) هم هستم ولی تا یادگیری کامل نمیخوام وارد بورس بشم(جای شما خالی قبلا یه ضرر 3500دلاری کردم10_003)

من کارشناسی برق-قدرت میخونم(در حال حاظر دانشجو هستم)
بطور کلی فنی هستم
سطح یادگیریم هم خیلی بالاست
خیلی علاقه به کارآفرینی دارم
دوست دارم خودم یه کاری رو راه اندازی کنم نه به عنوان شریک و ... این پول رو سرمایه گذاری کنم

ممنون میشم راهنماییم کنید12_002
سلام به نظر من اگه محصول خاصی در اختیار ندارید از خیر فروشگاه اینترنتی بگذرید

چون واسه ی من تجربه شده
چرا راه دور میری؟با کمک همین آقای قاصدی خودمون برنج هاشمی اعلا عمده از شمال بگیر. قیمت امروز 4300 (البته اگه زیاد بگیری کمتر هم میشه، مثلا 4100) و تو شهر خودتون پخش کن به مغازه ها. الان قیمت عمده تو بازار تهران 4800 هست. یعنی به ازای هر ده تن 7 میلیون سود می کنی. تو با این مبلغ حدود 50 تن می تونی خرید کنی و با پخشش 35 میلیون سود کنی. البته شاید به این راحتی هم نباشه ولی ارزش تحقیق رو داره.
با 200میلیون تومان آپارتمانی خریداری کنید.50تومان رهن می توانی بگیری . برای 50تومان برنامه ریزی کاری انجام دهید (همین خرید و فروش برنج پبشنهادی آقای یوسفی)ویا هر چیز دیگر .سال 92 نتیجه عالی آنرا میگیری.
مطالعه این تایپیک را بشما توصیه می کنم:
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...3#pid47813
(11-05-2012 10:49 PM)434343 نوشته شده توسط: [ -> ]چرا راه دور میری؟با کمک همین آقای قاصدی خودمون برنج هاشمی اعلا عمده از شمال بگیر. قیمت امروز 4300 (البته اگه زیاد بگیری کمتر هم میشه، مثلا 4100) و تو شهر خودتون پخش کن به مغازه ها. الان قیمت عمده تو بازار تهران 4800 هست. یعنی به ازای هر ده تن 7 میلیون سود می کنی. تو با این مبلغ حدود 50 تن می تونی خرید کنی و با پخشش 35 میلیون سود کنی. البته شاید به این راحتی هم نباشه ولی ارزش تحقیق رو داره.

ممنون از اینکه با تجربیاتتون منو راهنمایی کردید

از شما هم متشکرم آقای یوسفی
من محلی رو برای انبار کردن در اختیار ندارم و تجربه ای هم توی این کار ندارم،امکانش هست کمی بیشتر توضیح بدهید

استاد بزرگوار جناب آقای قربانیان من در مورد خرید خانه یکم بدبینم،بنظر شما بجای خرید خانه اگر همان 200تومن رو سکه خریداری کنم بهتر نیست(البته من اصلا تجربه ای ندارم و میخواهم از تجربیات شما اساتید بزرگوار استفاده کنم)
سکه ریسک بسیار بالائی دارد.البته در دراز مدت خوب است ولی باز نمی توان روی آن حساب کرد.(امروز به یک میلیون و صد و خرده ای رسید. )
در مورد خرید خانه چه بدبینی وجود دارد؟
در رابطه با پیشنهادم مشکلی نخواهید داشت و درنهایت برنده هستید.البته باز ممکن است عزیزان پیشنهادات بهتری بدهند.موفقتر باشی.
(11-05-2012 11:18 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]سکه ریسک بسیار بالائی دارد.البته در دراز مدت خوب است ولی باز نمی توان روی آن حساب کرد.(امروز به یک میلیون و صد و خرده ای رسید. )
در رابطه با پیشنهادم مشکلی نخواهید داشت و درنهایت برنده هستید.البته باز ممکن است عزیزان پیشنهادات بهتری بدهند.موفقتر باشی.

چند سوال از حضورتون داشتم
به نظر شما با تمام بودجه اقدام به خرید خانه کنم؟
منظورتون از خانه همان آپارتمان هستش؟(وام دار باشه یا سند آزاد)
شما فرمودید سال 92 به نتیجه میرسم،منظورتون این بود که سال 92 خانه خریداری شده را برای فروش بذارم؟

ببخشید که اینقدر سوال میپرسم
(11-05-2012 11:29 PM)mseyfzadeh نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-05-2012 11:18 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]سکه ریسک بسیار بالائی دارد.البته در دراز مدت خوب است ولی باز نمی توان روی آن حساب کرد.(امروز به یک میلیون و صد و خرده ای رسید. )

چند سوال از حضورتون داشتم
به نظر شما
1- با تمام بودجه اقدام به خرید خانه کنم؟
2- منظورتون از خانه همان آپارتمان هستش؟(وام دار باشه یا سند آزاد)
3- شما فرمودید سال 92 به نتیجه میرسم،منظورتون این بود که سال 92 خانه خریداری شده را برای فروش بذارم؟

ببخشید که اینقدر سوال میپرسم

1- بله.
2- در تهران که فرمودی می توانی به راحتی رفت و آمد کنید.خرید آپارتمان.50میلیون رهن را میگیری و با آن برنامه ریزی کاری را انجام خواهید داد.
3- اگر سودش مورد تائیدت بود بله.
مهم: فعالیت در بورس خارجی ف/ا/ر/ک/س در ایران جلوگیری شده است.

موفقتر باشی.
سند آزاد.
(11-05-2012 11:42 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]1- بله.
2- در تهران که فرمودی می توانی به راحتی رفت و آمد کنید.خرید آپارتمان.50میلیون رهن را میگیری و با آن برنامه ریزی کاری را انجام خواهید داد.
3- اگر سودش مورد تائیدت بود بله.
مهم: فعالیت در بورس خارجی ف/ا/ر/ک/س در ایران جلوگیری شده است.

موفقتر باشی.
سند آزاد.

ممنون از راهنمایی هاتون
البته من ساکن شیراز هستم
در مورد ف ا رکس درسته در ایران جلوگیری میشه ولی میشه بوسیله واسطه ها و .... این کار رو انجام داد ولی من تا یادگیری کامل اون دست به چنین کاری نمیزنم
وضعیت مسکن را در زمان 90تا91 را بررسی فرمائید اگر نتیجه گیری خوب بود. در شیراز.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع