سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بهترین ایده با 200 میلیون تومان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
با عرض سلامی دوباره خدمت همه دوستان و اساتید عزیز
قبل از هر چیزی از شما بزرگواران تشکر میکنم که بنده حقیر رو بدون هیچ چشم داشتی در راه رسیدن به موفقیت راهنمایی کردید و تجربیات ارزشمند خودتون رو به اشتراک میذارید10_004

من طبق گفته دوستان با سرمایه خانوادگی وارد کار زمین و مسکن شدم،البته همانطوری که گفتم با یکی از آشناهای بنگاه دار شریک شده بودم که یک سوم سود رو باید تقدیمشون میکردیم!Dodgy
البته چون هیچ تجربه ای نداشتم کمک بسیار مفیدی بود تا با بازار املاک آشنا بشم
اولین معامله با 16 میلیون سود بعد از 2 ماه انجام شد(که 10 و خورده ای به ما رسید)
بعد از اون بصورت مستقل کار کردم و یک قطعه زمین خریداری کردم(در حال حاظر اگر برای فروش گذاشته شود 25 تومان سود میده ولی قصد فروش ندارم)

بغیراز زمین فوق مبلغ 60 تومان داره توی بانک ،باد هوا میخوره
در حال حاظر خونه خودمون رو هم گذاشتیم برای فروش(آپارتمان) که تقریبا بعد از گذشت 6 ماه چیزی حدود 40 تومان داره سود میده!!

من میخوام با این سرمایه(که حدودا 180 میشه)دوباره روی زمین سرمایه گذاری کنم که مطمئنم بعد از 2 الی 3 سال تا 3برابر سرمایه اولیه خودش میرسه(بخاطر موقعیت زمین)

فکر کنم اگر کمی تلاش کنم بتونم دو قطعه زمین خریداری کنم ولی دیگه سرمایه ای برام باقی نمیمونه

سوال من از شما عزیزان اینه که آیا کل سرمایه رو روی خرید زمین بذارم و یا با 3/2 سرمایه زمین بخرم و با مانده سرمایه کار دیگه ای رو شروع کنم؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید10_004
(01-30-2013 11:33 PM)mseyfzadeh نوشته شده توسط: [ -> ]با عرض سلامی دوباره خدمت همه دوستان و اساتید عزیز
قبل از هر چیزی از شما بزرگواران تشکر میکنم که بنده حقیر رو بدون هیچ چشم داشتی در راه رسیدن به موفقیت راهنمایی کردید و تجربیات ارزشمند خودتون رو به اشتراک میذارید10_004

من طبق گفته دوستان با سرمایه خانوادگی وارد کار زمین و مسکن شدم،البته همانطوری که گفتم با یکی از آشناهای بنگاه دار شریک شده بودم که یک سوم سود رو باید تقدیمشون میکردیم!Dodgy
البته چون هیچ تجربه ای نداشتم کمک بسیار مفیدی بود تا با بازار املاک آشنا بشم
اولین معامله با 16 میلیون سود بعد از 2 ماه انجام شد(که 10 و خورده ای به ما رسید)
بعد از اون بصورت مستقل کار کردم و یک قطعه زمین خریداری کردم(در حال حاظر اگر برای فروش گذاشته شود 25 تومان سود میده ولی قصد فروش ندارم)

بغیراز زمین فوق مبلغ 60 تومان داره توی بانک ،باد هوا میخوره
در حال حاظر خونه خودمون رو هم گذاشتیم برای فروش(آپارتمان) که تقریبا بعد از گذشت 6 ماه چیزی حدود 40 تومان داره سود میده!!

من میخوام با این سرمایه(که حدودا 180 میشه)دوباره روی زمین سرمایه گذاری کنم که مطمئنم بعد از 2 الی 3 سال تا 3برابر سرمایه اولیه خودش میرسه(بخاطر موقعیت زمین)

فکر کنم اگر کمی تلاش کنم بتونم دو قطعه زمین خریداری کنم ولی دیگه سرمایه ای برام باقی نمیمونه

سوال من از شما عزیزان اینه که آیا کل سرمایه رو روی خرید زمین بذارم و یا با 3/2 سرمایه زمین بخرم و با مانده سرمایه کار دیگه ای رو شروع کنم؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید10_004

دوست عزیز خواهش میکنم. تقاضا میکنم این کار را انجام ندهید. با فروش خانه و پول خودت 180تومان داری .یکسال کار میکنی باید با همان پولت و سودهائی که کسب کردی برگردی و همان خانه ای را که فروختی دوباره بخری البته اگر مجبور به مقداری هم قرض نشدی خوب است.
با همین پول کار کن.
اگر لازم است الان با من تماس بگیرید که بهتر راهنمائی شوبدو
09127804639
چون در پیام فرمودید امشب تماس برایتان مقدور نیست فردا از ساعت 8 صبح به بعد در خدمتم.
دوست عزیز خواهش میکنم. تقاضا میکنم این کار را انجام ندهید. با فروش خانه و پول خودت 180تومان داری .یکسال کار میکنی باید با همان پولت و سودهائی که کسب کردی برگردی و همان خانه ای را که فروختی دوباره بخری البته اگر مجبور به مقداری هم قرض نشدی خوب است.
با همین پول کار کن.
اگر لازم است الان با من تماس بگیرید که بهتر راهنمائی شوبدو

جناب هوشنگ خان اين راهنمايي شما به دوست عزيزمان ،

جواب سوالي كه مدتها در ذهن من بود را نيز داد.

متشكرم.
ممنون از توجه شما استاد گرامی

چند سوال از حضورتون داشتم

بنظر شما، مدت زمان بین خرید و فروش زمین یا آپارتمان برای کسب سود چند ماه هستش؟(بغیراز موقعیت ،عوامل دیگه ای روی مدت زمان نگهداری تاثیر میذاره؟)

اگر بخواهم با 60 تومان ،کار دیگه ای راه بندازم شما چه پیشنهادی میدید؟
با توجه به مطالعه تاپیک های فروم که در این مورد پرسش شده بود;من دوست دارم کاری باشه که خودم هم مشغول به کار باشم
تقریبا همه نوع تخصص فنی هم دارم!البته بجز بازاریابی Yosef.gif
فعلا برای من کسب سود مهمتراز علایقه!!(با توجه به موقعیت)

بنظر شما اجاره باغ انگور و فروش اون به شهرهای دیگه میتونه موفق باشه؟(من اصلا تجربه ای ندارم و اینطور که تحقیق کردم اینکار روی اعتماد محوری میچرخه،یعنی من بار رو میفرستم به بارفروشی و شخص مورد نظر وقتی که بار رو فروخت پول رو میفرسته)
(01-31-2013 12:58 AM)mseyfzadeh نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از توجه شما استاد گرامی

1- بنظر شما، مدت زمان بین خرید و فروش زمین یا آپارتمان برای کسب سود چند ماه هستش؟(بغیراز موقعیت ،عوامل دیگه ای روی مدت زمان نگهداری تاثیر میذاره؟)

ا2- گر بخواهم با 60 تومان ،کار دیگه ای راه بندازم شما چه پیشنهادی میدید؟
با توجه به مطالعه تاپیک های فروم که در این مورد پرسش شده بود;من دوست دارم کاری باشه که خودم هم مشغول به کار باشم

بنظر شما اجاره باغ انگور و فروش اون به شهرهای دیگه میتونه موفق باشه؟(من اصلا تجربه ای ندارم و اینطور که تحقیق کردم اینکار روی اعتماد محوری میچرخه،یعنی من بار رو میفرستم به بارفروشی و شخص مورد نظر وقتی که بار رو فروخت پول رو میفرسته)

عزیز من .تلفنی عرض شد منزل فروخته نشود و دلایل آن هم گفته شد.خوشبختانه تجدید نظر فرمودید.
1- زمانی برای گرفتن سود نمی توان پیش بینی کرد.حالت ریسک دارد. احتمالا 22 بهمن تعداد زیادی از خانه های مسکن مهر را تحویل می دهند و تاثیری در بازار مسکن خصوصا در شهرستانها دارد.
2- در کاری که در آن تجربه نداری وارد نشوید.ضمنا قبل از سرمایه گذاری اول نگرشهای خود را تغییر بدهید و سپس برای انجام کار اقدام فرمائید. وقتی ذهن موفقیت شما را قبول کرد و از تجسمهایت عکس گرفت با تکرار جملات تاکیدی این عکسها را تبدیل به واقعیت میکند. شما یکی از ابزار رسیدن به واقعیت سریع که همان سرمایه است را دارید.
سلام دوست عزيز خوش اومدي به اين گررو..
با اجازه آقاي يوسفي.. ميخوام بگم توي كار برنج وارد نشين .. چون فروش برنج به صورت نقد در بازار بسيار كم صورت ميگيره .. بيشتر چكي انجام ميشه ... چون قيمت برنج بالا ست.. فقط كافيه پول يه محموله برنج وصول نشه ... سود يه ساله شمارو با خودش ميبره... پيشنهاد من هميشه به دوستان اين بوده كه توي اقتصاد كنوني كشور كه روزي 700تا 800 هزار چك برگشتي داريم فقط كاري شروع كنيد كه دريافت وجه آن نقدي باشه ... بهترين پيشنهاد من ورود توي مواد غذايي ... بازم اگه بيشتر توضيح خواستين خوشحال ميشه به شما دوست عزيز كمكي كرده باشم
ممنون از همه دوستان

با صحبتی که با آقای قربانیان داشتم،از فروش آپارتمان منصرف شدم و میخوام با همون 60 تومن کار کنم

آقای نادعلی عزیز اگر لطف کنید و بیشتر در مورد کار مورد نظر توضیح بدید ممنون میشم

دوستان با این 60 تومان چه کاری میشه کرد؟
کار مواد غذای(بیرون بر ، سوپر مارکت،عمده فروشی و ...) ، خرید خودرو ، پیش خرید آپارتمان ،سکه و طلا و.....

یکی از دوستان هم پیشنهاد خرید آپارتمان دست دوم داده بودن که بعد از تعمیرات دوباره بفروشم،بنظرتون این کار جواب میده؟!
البته خودم فکر نکنم در حال حاضر و با این وضعیت اقتصادی این کار درست باشه (اطلاع زیادی در این مورد ندارم)

ممنون
(01-31-2013 12:58 AM)mseyfzadeh نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از توجه شما استاد گرامی

بنظر شما، مدت زمان بین خرید و فروش زمین یا آپارتمان برای کسب سود چند ماه هستش؟(بغیراز موقعیت ،عوامل دیگه ای روی مدت زمان نگهداری تاثیر میذاره؟)

اگر بخواهم با 60 تومان ،کار دیگه ای راه بندازم شما چه پیشنهادی میدید؟

همه انسان هاي موفق ميگن كه 10 درصد سرمايه اتون رو پس انداز كنيد
شما نه اين كارو ميخواين بكنيد ميخواين همه سرمايه اتون رو خرج يك كار درآينده بكنيد؟
درسته با آقا هوشنگ استاد گرامي صحبت كردين وكلي مشورت گرفتين
ولي تعريف شما از سود كردن كاملا اشتباه است
شما ملكي رو كه ميخرين با كلي سود هم ميگرين ولي آيا بعد ازاينكه معامله رو تمام كردين يكساعت بگذره ميتوانيد همان ملك رو باهمان نرخي كه فروختين ازدوباره بخرين؟
شما حداقل اختلاف نرخش كارمزدي است كه بنگاه املاك دادين

اجاره باغ انگور هم تواين سالها ريسك بالايي دارد
اين محصول نياز به آب زيادي دارد وبخاطر خشكسالي هاي اخير ايران خيلي اين محصول كم شده و دچار افت محصول شده است
(01-31-2013 09:56 AM)goldmen نوشته شده توسط: [ -> ]همه انسان هاي موفق ميگن كه 10 درصد سرمايه اتون رو پس انداز كنيد
شما نه اين كارو ميخواين بكنيد ميخواين همه سرمايه اتون رو خرج يك كار درآينده بكنيد؟
درسته با آقا هوشنگ استاد گرامي صحبت كردين وكلي مشورت گرفتين
ولي تعريف شما از سود كردن كاملا اشتباه است
شما ملكي رو كه ميخرين با كلي سود هم ميگرين ولي آيا بعد ازاينكه معامله رو تمام كردين يكساعت بگذره ميتوانيد همان ملك رو باهمان نرخي كه فروختين ازدوباره بخرين؟
شما حداقل اختلاف نرخش كارمزدي است كه بنگاه املاك دادين

اجاره باغ انگور هم تواين سالها ريسك بالايي دارد
اين محصول نياز به آب زيادي دارد وبخاطر خشكسالي هاي اخير ايران خيلي اين محصول كم شده و دچار افت محصول شده است
ممنون از راهنماییتون10_004

در مورد باغ انگور،منظورم اجاره باغ به ثمر رسیده بود(برداشت و ارسال محصول)
ولی حق با شماست،با توجه به اینکه تجربه ای ندارم احتمال ضرر بالاست

خودم به شخصه دوست دارم کاری باشه که بصورت دائم ادامش بدم و به قول معروف"آهسته و پیوسته باشه" نه اینکه فصلی باشه
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع