سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چگونه می توان با150میلیون تومان بدهی و بدون دارایی میلیاردر شد؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
من در حال حاضر کارمندم ؛چند سال پیش به نیت اینکه از کارم استعفا دهم خانه ام را که با وام خریده بودم فروختم و پولش را به یکی از بستگان دادم تا از طریق مشارکت در ساخت و ساز افزایش سرمایه دهم و بدهی خود به سازمان را بپردازم ولی متاسفانه با کم کاری و ندانم کاری شریک علاوه بر پول خانه مجبور شدم خانه یکی از دوستان را با گرفتن وام در رهن بانک ببرم و و علاوه بر بدهی به سازمان بابت وامی که گرفته بودم خانه دوستم هم در گرو بانک است .حالا حدود150میلیون بدهی دارم .از کارم راضی نیستم .حال و حوصله مدیران و روسای بالا سرم را ندارم و دوست ندارم با سابقه منفی از سازمان خارج شوم .هر یک از دوستان دارای شرایط مشابه بوده و بر مشکلات غلبه نموده مرا راهنمایی کند.
ادرس ایمیلn_nousha1@yahoo.com
فقط می تونم بگم ناامید نباشید. صاحب ایس پک هم به گفته خودش موقع شروع اگه اشتباه نکرده باشم 300 میلیون بدهی داشته، یعنی همین چند سال پیش و حالا به اینجا رسیده. یکی از اعضای همین سایت که الان میلیاردر هست به من گفت زمانی برای رفع گرسنگی آرد را با آب قاطی می کرده و می خورده، و همه این سختیها رو لطف خدا می دونست که باعث رشد اون شد. پس به امید خدا شما هم می تونید از این چاه بیرون بیاید و موفق بشید. ما هم دعا می کنیم.
با برنامه ریزی درست برای کار و آیندتون
بعد تلاش
تلاش
تلاش

تبریک میگم شما موفق شدین
در شرايط فعلي دوست داشتن يا نداشتن كار و رئيس و يا حتي شروع كردن كار هاي با ريسك تجاري
و نيازمند سرمايه غلطه! شما أولين و مهم ترين قدمي كه براي آينده بر ميد اريد بايد كاملا واقعي باشه !
منظورم اينه پاهاتون رو زمين بگذاريد و فكر كنيد ! مهم ترين مساله پرداخت بدهي هست .به نظر من از بانك وام بگذاريد يا از همون سازمانتون .بدهي رو رفع كنيد .حتي اگه براي پرداخت پول مجبور بشين دو جا كار كنين .وقتي همه چيز به حالت اول برگشت به فكر راه جديدي براي شروع دو باهر باشين ! به همين راحتي ! اما باز هم تأكيد ميكنم پاهاتونو رو زمين بذارين و فكر كنيد .موفقيت ميتونه در يك قدمي باشه .توكل به خدا رو پشتوانه خودتون كنين شك نكنين همه چيز به زودي حل ميشه
پول خونه خودتون پول ، وام و خانه هایی که می ساختید چی شد ؟
تعیین هدف
برنامه ریزی
دید مثبت . تجسم خلاق. تمرکز روی اهداف

بدون شک موفق میشید دوستم
(11-05-2012 07:49 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]پول خونه خودتون پول ، وام و خانه هایی که می ساختید چی شد ؟

سلام بابت بدهی های شریک به بانک و سایر طلبکاراش همه واحدها را فروختیم ولی مشکل او هم حل نشد و مشکل من هم اضافه شد
(11-05-2012 07:58 PM)moltimilioner نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-05-2012 07:49 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]پول خونه خودتون پول ، وام و خانه هایی که می ساختید چی شد ؟

سلام بابت بدهی های شریک به بانک و سایر طلبکاراش همه واحدها را فروختیم ولی مشکل او هم حل نشد و مشکل من هم اضافه شد

الان بابت اون پولهایی که دادید چی دارید.
آخه این که نمی شه ، پول خونه ی خودتون بوده + وام هم گرفتید + واحدها را هم فروختید

اینطور که می فرمایید جمع این پولها را دادید به شریکتون ، اولا روی چه حسابی ، دوما جاش از شریکتون چی گرفتید ؟

شما باید اول تکلیف و مشکل این کاراتون را حل کنید بعد به فکر اومدن بیرون از سازمان و ... بیافتید ، بعدش به فکر میلیاردر شدن .
خدای ناکرده اینجوری از توی چاله درمیایید و می افتید توی چاه
(11-05-2012 08:05 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-05-2012 07:58 PM)moltimilioner نوشته شده توسط: [ -> ]

الا بابت اون پولهایی که دادید چی دارید.
آخه این که نمی شه ، پول خونه ی خودتون بوده + وام هم گرفتید + واحدها را هم فروختید

اینطور که می فرمایید جمع این پولها را دادید به شریکتون ، اولا روی چه حسابی ، دوما جاش از شریکتون چی گرفتید ؟

شما باید اول تکلیف و مشکل این کاراتون را حل کنید بعد به فکر اومدن بیرون از سازمان و ... بیافتید ، بعدش به فکر میلیاردر شدن .
خدای ناکرده اینجوری از توی چاله درمیایید و می افتید توی چاه

ممنون از شما با جواب بسیار منطفی.
عزیز من وقتی کمک فکری میخواهید با ید مشکل کاملا باز شود .
خانه سازی و فروش واحد و گرفتن وام با بدهی 150میلیون تومان خوب با منطق جور در نمی آید.
آن شخص پولی از شما گرفته و خواسته ماهیانه مبلغی را به بهانه مشارکت در ساخت و ساز بپردازد.چون احتمالا از ار افراد دیگری هم پول گرفته و قادر به پرداخت نیست پول شما را هم بابت بدهی خود داده است و اکنون شما به مشکل خوردید. این شخص احتمالا در جای دیگری سرمایه گذاری کرده است.

با سلام
همه به نوعی بدهکاریم از آدم فقیری که کارگری می کنه به بقالی سر خیابون بدهکاری تا یک سوپراستار سینما...اماهمه به نوعی امید دارند که پول و بدهی خود را پرداخت می کنند .
اما اولین گام شما شناخت دقیق از اشتاهتونه
دوماً وقتی مشکلتون پیدا کردی با برنامه ریزی دقیق شروع به کار که دارمد زا باشه بکنه البته با مشورت
زمانی که قدم در کار دوم گذاشتی صد درصد مشورت یادتون نره از کسای که در این کار پیشرفت کرد ه اند و بعدش برنامه ریزی کنی که مثلا در مدت یک ماه درآمد تون به چه حدی برسه
فقط با برنامه ریزی و پشتکار و ایمان می توانی همه چیز را پشت سر بگذارنی
من توکار صادرات و واردات هستم اگه مشاوره در هر زمینه خواستی بامن تماس بگیریدyasin_135s@ahoo.com
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع