سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چگونه می توان با150میلیون تومان بدهی و بدون دارایی میلیاردر شد؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
(03-07-2013 01:46 AM)sokoot نوشته شده توسط: [ -> ]
(03-04-2013 11:17 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]متاسفم که باعث ناراحتی شما شدم. من در 50سالگی زیر صفر بودم و عزیزان انجمن اطلاع دارند. تجربیاتم را در صندلی داغ شماره 4 می توانید مطالعه فرمائید و هر زمان هم خواستید من تلفنی در خدمت شما عزیز هستم.

هیچ مشکلی بی حکمت نیست و هیچ حکمتی هم بدون خیر نیست.به این مسئله ایمان داشته باشیم و باور کنیم.
خیلی برایم عزیزی .
استاد عزیز شما برای همه وقت دارید؟

من در خدمت تک تک شما عزیزان هستم.
(03-07-2013 11:19 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(03-07-2013 01:46 AM)sokoot نوشته شده توسط: [ -> ]
(03-04-2013 11:17 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]متاسفم که باعث ناراحتی شما شدم. من در 50سالگی زیر صفر بودم و عزیزان انجمن اطلاع دارند. تجربیاتم را در صندلی داغ شماره 4 می توانید مطالعه فرمائید و هر زمان هم خواستید من تلفنی در خدمت شما عزیز هستم.

هیچ مشکلی بی حکمت نیست و هیچ حکمتی هم بدون خیر نیست.به این مسئله ایمان داشته باشیم و باور کنیم.
خیلی برایم عزیزی .
استاد عزیز شما برای همه وقت دارید؟

من در خدمت تک تک شما عزیزان هستم.

عمو همیشه وقت دارند ، بار ها بنده خودم سر ظهر و وقت استراحتشون باهاشون تماس گرفتم و ارامششون رو بهم زدم Big Grin ما هر وقت دلمون میگیره به استاد زنگ میزنیم ، الان هم یه مدته زنگ نمزنیم دلمون نگرفته Big Grin
سلام
به نظر من اول تکلیفت رو با خودت مشخص کن که چکار کردی
/////اگه کارت دولتی و حقوقش خوبه فعلا بیرون نیا که اوضاعت بدتر میشه

//////الان باید دنبال شغل دومی باشی که خیلی وقت نخواد-سرمایه نخواد-بدون حضور فیزیکی بتونی کارت رو پشتیبانی کنی و حتی از نزدیکان بتونی در پیشرفت در کارت استفاده کنی

خوب من یه پیشنهاد بهت میکنم ....با دید فرصت بهش نگاه کن.....یه سری به ادرس زیر بزن همه چی دستت میاد

http://nemad.blogsky.com/1392/01/11/post-223/

با تشکر از همه دوستان
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع