سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چگونه می توان با150میلیون تومان بدهی و بدون دارایی میلیاردر شد؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
این تایپیک مربوط به خیلی وقت پیش است.
متاسفانه افرادی هستند طمع کرد ه و پول خود را در اختیار دیگران می گذارند که آنان کار کنند و مبلغی را ماهیانه بدهند.(کلاه شرعی این کار ,مشارکت در کار است ولی معنی دیگری می دهد.) اکثریت این موارد به مشکل میخورد.
(01-21-2013 03:38 PM)yasin135s نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
همه به نوعی بدهکاریم از آدم فقیری که کارگری می کنه به بقالی سر خیابون بدهکاری تا یک سوپراستار سینما...اماهمه به نوعی امید دارند که پول و بدهی خود را پرداخت می کنند .
اما اولین گام شما شناخت دقیق از اشتاهتونه
دوماً وقتی مشکلتون پیدا کردی با برنامه ریزی دقیق شروع به کار که دارمد زا باشه بکنه البته با مشورت
زمانی که قدم در کار دوم گذاشتی صد درصد مشورت یادتون نره از کسای که در این کار پیشرفت کرد ه اند و بعدش برنامه ریزی کنی که مثلا در مدت یک ماه درآمد تون به چه حدی برسه
فقط با برنامه ریزی و پشتکار و ایمان می توانی همه چیز را پشت سر بگذارنی
من توکار صادرات و واردات هستم اگه مشاوره در هر زمینه خواستی بامن تماس بگیریدyasin_135s@ahoo.com

با سلام
از ابراز لطفتان ممنونم واقعاً ادم انرژی مضاعف پیدا می کند وقتی می بیند قلبی از دور برای او به تپش می افتد و امیدی در دلش پیدا می شود که دوباره از صفر شروع کند
(01-21-2013 03:45 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]این تایپیک مربوط به خیلی وقت پیش است.
متاسفانه افرادی هستند طمع کرد ه و پول خود را در اختیار دیگران می گذارند که آنان کار کنند و مبلغی را ماهیانه بدهند.(کلاه شرعی این کار ,مشارکت در کار است ولی معنی دیگری می دهد.) اکثریت این موارد به مشکل میخورد.

با سلام به محضر استاد بزرگوار
باور بفرمایید اینطوری که شما می فرمایید نبوده ،من از جانب خودم همه محاسبات را درست انجام داده بودم ولی به دلیل اینکه خودم کارمند بودم نتوانستم سرمایه ام را مدیریت کنم .
من به طور خلاصه و کلی توضیح دادم ولی دوستان به جای راهنمایی اتهام طمع و دروغ می زنند
(03-03-2013 09:07 PM)moltimilioner نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-21-2013 03:45 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]این تایپیک مربوط به خیلی وقت پیش است.

باور بفرمایید اینطوری که شما می فرمایید نبوده ،من از جانب خودم همه محاسبات را درست انجام داده بودم ولی به دلیل اینکه خودم کارمند بودم نتوانستم سرمایه ام را مدیریت کنم .
من به طور خلاصه و کلی توضیح دادم ولی دوستان به جای راهنمایی اتهام طمع و دروغ می زنند
بعد از این هم فقط تایپیک دوستان را می خوانم و اظهار نظر هم نمی کنم

دوست عزیز. اصلا به حساب تهمت نگذارید. با توجه به مطالبی که مرقوم فرمودی چنین برداشت می شود که مدیریت سرمایه خود را به فردی سپردی که وی بتواند از پول شما برای دادن بدهی های قبلیش استفاده کند.و این همان کاری است که متاسفانه هزاران نفر انجام می دهند و به مشکل میخورند.بنظر من تنها کاری که میکنید گرفتن وکیل است.در کار مسکن به هیچ وجه نمی شود قبول کرد که کل سرمایه به باد برود.
محاسبات شما کاملا درست بوده ولی محاسبات آن شخص چی؟
(03-03-2013 09:25 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]

دوست عزیز. اصلا به حساب تهمت نگذارید. با توجه به مطالبی که مرقوم فرمودی چنین برداشت می شود که مدیریت سرمایه خود را به فردی سپردی که وی بتواند از پول شما برای دادن بدهی های قبلیش استفاده کند.و این همان کاری است که متاسفانه هزاران نفر انجام می دهند و به مشکل میخورند.بنظر من تنها کاری که میکنید گرفتن وکیل است.در کار مسکن به هیچ وجه نمی شود قبول کرد که کل سرمایه به باد برود.
محاسبات شما کاملا درست بوده ولی محاسبات آن شخص چی؟
با سلام خدمت استاد عزیز
با تشکر از اینکه همچنان با قدرت و انرژی مرا وادار به نوشتن می کنی
بنده خدایی که پول را گرفته از بستگان است و بحث کلاهبرداری و شکایت نیست من بیشتر به جای اینکه دنبال سرمایه از دست رفته باشم دنبال از صفر شروع کردن هستم و به همین خاطر از دوستان عزیز در خصوص شروع کردن مجدد نظرخواهی کردم ولی متاسفانه از بحث اصلی که همان راهکار های استادانه است منحرف شد.
Huh10_004
متاسفم که باعث ناراحتی شما شدم. من در 50سالگی زیر صفر بودم و عزیزان انجمن اطلاع دارند. تجربیاتم را در صندلی داغ شماره 4 می توانید مطالعه فرمائید و هر زمان هم خواستید من تلفنی در خدمت شما عزیز هستم.

09305804639

هیچ مشکلی بی حکمت نیست و هیچ حکمتی هم بدون خیر نیست.به این مسئله ایمان داشته باشیم و باور کنیم.
خیلی برایم عزیزی .
تسلیم شدن یعنی مرگ را پذیرفتن - یک میلیاردر هیچگاه نا امید نمی شود

خوب دقت کنیم برای به دست آوردن پول یا ثروت باید همان را با رضایت کامل و لذت ببخشیم

مابقی مطالب در تاپیک ( چگونگی جذب پول ) منتشر شده است .............

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=7238

با سپاس 10_004
(03-04-2013 11:17 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]متاسفم که باعث ناراحتی شما شدم. من در 50سالگی زیر صفر بودم و عزیزان انجمن اطلاع دارند. تجربیاتم را در صندلی داغ شماره 4 می توانید مطالعه فرمائید و هر زمان هم خواستید من تلفنی در خدمت شما عزیز هستم.

09305804639

هیچ مشکلی بی حکمت نیست و هیچ حکمتی هم بدون خیر نیست.به این مسئله ایمان داشته باشیم و باور کنیم.
خیلی برایم عزیزی .
با تشکر از ابراز محبتتان ، من در اکثر تایپیک ها از نظرات بزرگوارانه جنابعالی احساس شعف می کنم و انرژی می گیرم ،اگر هم جسارتی کردم به خاطر این بود که اختصاصاً شما مرا در مورد مسآله خودم مرا راهنمایی فرمایید
10_004
(03-06-2013 08:04 PM)moltimilioner نوشته شده توسط: [ -> ]
(03-04-2013 11:17 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]متاسفم که باعث ناراحتی شما شدم. من در 50سالگی زیر صفر بودم و عزیزان انجمن اطلاع دارند. تجربیاتم را در صندلی داغ شماره 4 می توانید مطالعه فرمائید و هر زمان هم خواستید من تلفنی در خدمت شما عزیز هستم.

09305804639

خیلی برایم عزیزی .
با تشکر از ابراز محبتتان ، من در اکثر تایپیک ها از نظرات بزرگوارانه جنابعالی احساس شعف می کنم و انرژی می گیرم ،اگر هم جسارتی کردم به خاطر این بود که اختصاصاً شما مرادر مورد مسآله خودم راهنمایی فرمایید
10_004

اصلاحیه
(03-04-2013 11:44 PM)بهداد نوشته شده توسط: [ -> ]تسلیم شدن یعنی مرگ را پذیرفتن - یک میلیاردر هیچگاه نا امید نمی شود

خوب دقت کنیم برای به دست آوردن پول یا ثروت باید همان را با رضایت کامل و لذت ببخشیم

مابقی مطالب در تاپیک ( چگونگی جذب پول ) منتشر شده است .............

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=7238

با سپاس 10_004

با تشکر از لطفتان

09305804639

خیلی برایم عزیزی .
استاد عزیز شما برای همه وقت دارید؟
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع