سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده ها برای تولد دو سالگی انجمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
باسلام
تقریبا کمتر از یکماه(3 آذرماه) تا تولد دوسالگی انجمن مانده است.
شما به عنوان عضو انجمن چه ایده ای را برای این روز یا هفته دارید؟ فکر میکنید چطور می توان این روز یا هفته و ماه را بصورت یک نقطه عطف درآورد؟
سلام

1- به تمامی ادمین های سایت ها و انجمن های داخلی ، پیغام خصوصی ارسال کنید و ضمن یاد آوری دوسالگی انجمن

یک شماره از مجله موفقیت را برایشان ارسال نمایید و از آنان جهت شرکت در برنامه های دو سالگی دعوت به عمل آورید.

2- تایپیکی متنوع از بهترین فعالیتهای انجمن (بخش عادی و ویژه) را ایجاد و در اختیار عموم قرار دهید

3- یک تایپیک نظر سنجی ایجاد و از کاربرانی که در پیشرفت سطح علمی انجمن نقش پر رنگی داشته اند و یا جوابهای کاملتری در ارسالها داشته اند تقدیر و تشکر به عمل آورید

4- مسابقه ای داخلی را نیز قرار دهید تا دوستان بر اساس اطلاعات علمیشون و یا تجربی به رقابت بپردازند
اقای کاظمی برنامه ها میخواین فقط مجازی باشد
یا حضوری هم قصد برنامه اجرا کردن دارین؟

برای دوتاشون ایده بدیم؟
کامیار جان یه جشن کوچک راه بنداز به هزینه اعضا ی انجمن و در خور انجمن با شرکت دوستان انجمن
به صرف شام و کیک(خیلی دوست دارم)
و مهم مکانش هست : دفتر یکی از دوستان یا مکانی مناسب نظیر : رستوران کافه و ...
درود بر جناب کاظمی عزیز
در وهله ی اول تبریک باید به کل عزیزان بگویم بابت دومین تولد انجمن و زحمات شما بزرگواران
ایده های من برای انجمن :
1 - کل انجمن به خاطر خیلی مسائل حتما از حالت عمومی بیرون بیاید و VIP شود . دلیلش را قبلا نوشته بودم چون اطلاعی از برخی موارد منفی در حال به وقوع پیوستن است که بهتر است همه شارژ ویژه بپردازند . این گزینه برای من خیلی مهم است . البته نه با سرعت بلکه با دریات و آرام آرام و نظرات سایر اعضا .
2 - به علت جو مثبت و پر انرژی کارآفرینان و اعضای این انجمن به جای ماهنامه ، فصلنامه منتشر گردد . در فصلنامه مدت 3 ماه برای انتشار یک مجموعه با تمرکز بالا فعالیت میشود اما در ماهنامه فقط 1 ماه وقت برای جمع اوری مطالب و تحلیل داریم . سطح کیفیت کاری فصلنامه با صفحات زیادتر خیلی خیلی بالاتر از ماهنامه خواهد بود .
3 - در صورت امکان هر 6 ماه به 6 ماه جلسات حضوری برگزار شود نتایج خوبی در روند انجمن خواهد داشت .
4 - برای هدفمند تر شدن روال انجمن باید یکسری تصمیمات متفاوت نسبت به سال قبل گرفته شود که تغییرات ساختاری در انجمن رخ دهد بطور مثال ایجاد اتاق فکر برای انجمن . اتاق فکر تاپیک اختصاصی است در خدمت بزرگان و مدیران انجمن که در آن هر ماه یک موضوع مشخص شود تا اعضای محترم روی آن به تحقیق و جستجو بپردازند تا آنچه یاد گرفته اند را تحریر و تحلیل کنند . این تاپیک میتواند اعضا را از حالت مصرف کنندگی از انجمن به تولید ایده های نو و بکر در جامعه و در نهایت کارآفرینی تبدیل کند .
با سپاس از تلاش همه عزیزان
من یه سری ایده هایی دارم
خیلی خوب میشه که یه جلسه حضوری با هم داشته باشیم.
در مورد دو چیز صحبت کنیم
(11-01-2012 03:59 PM)pesar368 نوشته شده توسط: [ -> ]من یه سری ایده هایی دارم
خیلی خوب میشه که یه جلسه حضوری با هم داشته باشیم.
در مورد دو چیز صحبت کنیم

ممنون از پیشنهاد خوب شما. حتما نیاز به جلسه حضوری است.
ممنون
چه نظرات خوبی
اتفاقا امروز در نمایشگاه مطبوعات نیز مقداری رایزنی کردیم!
هم حضوری و هم مجازی لطفا ایده بفرمایید. بررسی شود ببینیم کدام امکان پذیر و بهتر است.
1- اجاره مکانی که حداقل 100نفر ظرفیت داشته باشد.
2- پذیرائی با شیرینی.
3- دعوت از اساتید برای سخنرانی.
4- برنامه سخنرانی چند نفر از عزیزان انجمن.
5- هزینه ها از ورودی اعضا پرداخت شود.
با سلام خدمت آقا کامیار و تشکر از اساتید انجمن :

نظر بنده تشکیل همایشی با حضور اعضای انجمن ، میهمانان گرانقدر دیگر و استادان شناخته شده علم موفقیت نظیر استاد حلت ، استاد آزمندیان و دیگر استادان با رایزنی جهت حضور افتخاری .

استفاده از سالن های مناسب شهر و تشکیل کارگاه های آموزشی و عملی در حد امکان .

نظر بنده اجرای همایش یکروزه صبح و بعد الظهر است تا دوستان و اعضای انجمن که از شهرستان های دور می آیند به جهت پر بار بودن مراسم ، هزینه مشخصی را نیز با رضایت پرداخت کنند .

گرچه هر چه هزینه ها کمتر باشد رغبت دوستان نیز بیشتر خواهد بود ، حتی می توان این همایش را اعلان عمومی و ثبت نامی هم کرد .

بنده که خود مشتاق حضور در چنین همایشی و آشنایی با دوستان انجمن و استفاده مفید از محضر استادن هستم .
هزینه هم مشکلی نیست ، سالی یکبار است و این هزینه پیشرفت های بعدی است ...
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع