سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: افتتاح مجمع تجاری راوک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
اجاره واحد های تجاری راوک:طبقه اول 20000 - طبقه دوم 10000 - طبقه سوم 5000 - طبقه چهارم 1000 - دوستان چطوره ؟

http://ravaknama.ir/pasaj.html
حرکت بسیار زیبائی است. امیدوارم با گروه بازاریابهای ورریده و قوی در زمینه پیدا کردن اسپانسر برای تمام طبقات موفق و موفقتر باشی.
جالب بود واسه من طبقه اول و سوم جا نگه دار سایتم بالا بیاد واحد اجاره میکنم:-D
آقای شهسواری عزیز این اجاره ها برای چه مدت است؟
اول تیتر مجتمع تجاری دیدم باز کردم پست رو بعد قیمت هارو دیدم فک کردم به دلار زدین Yosef.gif ۲۰ هزار دلار Yosef.gif بعد گفتم کجاس ک انقد گرونه سایت رو باز کردم تازه فهمیدم چیه =))

ایده ی جالبی بود Yosef.gif
(10-28-2012 10:55 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]آقای شهسواری عزیز این اجاره ها برای چه مدت است؟

یک ماه
لطفا نحوه ارسال مبلغ را مرقوم فرمائید.

واحد 100 طبقه چهارم را به مدت 6 ماه برایم در نظر بگیرید.(برای تبلیغ سایت آموزش فرهنگ رانندگی)ممنونم.(کاش آسانسور داشتWink)
اگر واحدهای اجاره را مرقوم می فرمودی که سرقفلی داده شد خوب بود. البته شاید خودتان هم با این ایده زیبا به این فکر افتاده باشید.
لطفا نحوه ارسال مبلغ را مرقوم فرمائید.
واحد100طبقه 4 به مدت 6 ماه برای تبلیغ سایت آموزش فرهنگ رانندگی (حتما آسانسور هم دارد.Wink)
آقای شهسواری تبریک میگم ایده جالبیه.
امیدوارم موفق باشدی.
(10-29-2012 11:03 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]لطفا نحوه ارسال مبلغ را مرقوم فرمائید.
واحد100طبقه 4 به مدت 6 ماه برای تبلیغ سایت آموزش فرهنگ رانندگی (حتما آسانسور هم دارد.Wink)

ممنون از اینهمه لطف - قابل ندارد -بعدا اعلام میکنم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع