سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: افتتاح مجمع تجاری راوک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
واحد 99 طبقه ی 4 هم برای من رزرو کنید ، همسایگی در محضر استاد عالمی دارد
(10-29-2012 11:14 AM)mteam نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-29-2012 11:03 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]لطفا نحوه ارسال مبلغ را مرقوم فرمائید.
واحد100طبقه 4 به مدت 6 ماه برای تبلیغ سایت آموزش فرهنگ رانندگی (حتما آسانسور هم دارد.Wink)

ممنون از اینهمه لطف - قابل ندارد -بعدا اعلام میکنم
چون باید در فکر دکوراسیون آن باشم محبت کنید ضمن ارسال شماره کارت کلیدش را تحویل دهید.
امیدوارم عزیزانی که در این انجمن حرکت تجاری و یا تبلیغی مورد نظر دارند واحدها را سریعتر رزرو فرمایند.

با سبحان جان هم همسایه شدیم.سبحان جان هر دقیقه نیای چای و یا قهوه بخوای.من مثل شما سرمایه دار نیستم.Wink

(10-29-2012 11:12 AM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]آقای شهسواری تبریک میگم ایده جالبیه.
امیدوارم موفق باشی.

مهدی جان شما هم برای تبلیغ فعالیت خود واحدی را اجاره کنید.
من خیلی عذر میخوام. جریان چیه؟! رفتم سایتتون رو دیدم. هر واحدی که اجاره کنیم چی میشه؟ چجوری تبلیغ محسوب میشه؟ راستش سر در نیاوردم از هیچی!!!!!!!
(10-29-2012 02:38 PM)پرواز نوشته شده توسط: [ -> ]من خیلی عذر میخوام. جریان چیه؟! رفتم سایتتون رو دیدم. هر واحدی که اجاره کنیم چی میشه؟ چجوری تبلیغ محسوب میشه؟ راستش سر در نیاوردم از هیچی!!!!!!!

شما اول وارد سایت میشیدhttp://www.ravaknama.ir/بعد قسمت پاساژاینترنتی را کلیک کرده وبه قسمتهای مربوطه وارد میشوید تبلیغ شما برای 10000 کاربر عضو هم به ایمیلشان فرستاده میشود در طبقه سوم نمونه تبلیغات را میتوانید مشاهده کنید
(10-29-2012 01:22 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]واحد 99 طبقه ی 4 هم برای من رزرو کنید ، همسایگی در محضر استاد عالمی دارد

ممنون رزرو شد
آفرین. چه ایده ی خوبی. حالا تفاوت هر طبقه با سایر طبقه ها چیه؟
(10-29-2012 04:18 PM)پرواز نوشته شده توسط: [ -> ]آفرین. چه ایده ی خوبی. حالا تفاوت هر طبقه با سایر طبقه ها چیه؟

خوب مسلما وقتی سایت را باز میکنید طبقه اول روی صفحه میاد وبرای دیدن طبقات دیگر پله های بیشتری را باید طی کرد بخاطر همین قراره آسانسور بزاریم تا کاربران راحتتر به طبقات دسترسی پیدا کنند
سلام

آقا محمد یه پیشنهاد

کنار صفحه (سمت راست یا چپ) یه تصویر نردبان بزارید تا افرادی که از سایت دیدن میکنند متوجه بشن

پایین تر هم آگهی وجود داره

+ اینکه اگر امکانش وجود داشته باشه برای هر اگهی سربرگ بزارید تا مشخص بشه ،واحد چندمه
چشم در قسمت پایین هر تبلیغ واحد ذکر شده
(10-29-2012 06:20 PM)mteam نوشته شده توسط: [ -> ]چشم در قسمت پایین هر تبلیغ واحد ذکر شده

منظورم بعد از قرار گرفتن آگهی بود
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع