سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: افتتاح مجمع تجاری راوک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
(10-29-2012 11:09 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]سبحان ما که طبقه چها ر هستیم.

وقتی مجتمع ای که تجسم کرده اید به برج 100 طبقه ای تبدیل شد باز هم طبقه چهار میمونیم ؟
(10-29-2012 11:18 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-29-2012 11:09 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]سبحان ما که طبقه چها ر هستیم.

وقتی مجتمع ای که تجسم کرده اید به برج 100 طبقه ای تبدیل شد باز هم طبقه چهار میمونیم ؟

نه دیگه قراره قسمت پنت هاوس را به استاد اختصاص دهیم
منم الان که چند روز میرم سفر. بعدش که برگشتم یکی از واحدها رو اجاره میکنم
(10-30-2012 10:38 AM)پرواز نوشته شده توسط: [ -> ]منم الان که چند روز میرم سفر. بعدش که برگشتم یکی از واحدها رو اجاره میکنم

در خدمتیم ممنون از لطفتان
آقای شهسواری عزیز چندین بار به سرایدار زنگ زدم جواب نمیده.
شیر آب واحد سبحان جان خراب شده و خودش هم رفته مالزی برای ادامه تحصیل دیوار واحد ما داره می ریزه.لطفا یک تعمیرکار بفرستید.واحد 100(آموزش فرهنگ رانندگی ) ممنون.
WinkWinkWink
امبدوارم موفق و موفقتر باشی.

هم برای شما تبلیغ کردم و هم برای خودم.WinkWinkWink
فرستادم فوری فوری - واحد 98 به آقامهدی گل (صبا گیفت)اختصاص دادیم
[undefined=undefined]
با عرض تبریک بابت راه اندازی مجتمع راوک10_004
من هم یک واحد را میخواهم البته واحد96 یا 94 هر کدام که منظره بهتری دارند
میخوام فعلا رزو نمایم به زودی فروشگاهم راه خواهد افتاد و به طور کامل واحد را میخواهم
لطفا بهم خبر بدهید باید چه کاری انجام بدهمHuh
آقا شهسواری تبریک میگم خیلی خوشحال شدم حرکت خوبیه و من شک ندارم موفقیت شما حتمیه ...
آقای شهسواری عزیز از بس جمعیت ماشالله زیاده آسانسور ظرفیت این طبقات را نداره.اگر میشه یک آسانسور از رو نمای بیرون برای طبقات بالا در نظر گرفته بشه.واحدها حاضر به پرداخت هزینه هستند.ممنون.Wink
امیدوارم روز به روز موفقتر باشی.
یه سوال داشتم اگر سایت نداشته باشیم هم میتونیم در مجتمع تبلیغ بگذاریم؟Huh
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع