سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی همدان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
امیدوارم اینجا مکانی پرشور و آبستن شروع فعالیتهای نو برای همدانی های عزیز و باهوش باشه.
دوستان همدانی در اینجا خودتون رو معرفی کنید و از فرصتها و امکانات و ایده هاتون تو همدان بگید.

اینجا بهترین جایی هست که میشه همکاران آیندتون رو پیدا کنید.
با سلام خدمت جناب يوسفي عزيز ،
هم ولايتي هاي شما چرا شما را تنها گذاشته اند؟ يعني اينقدر بي خيالند؟ يا در خوابند ؟! خوب يه جوري بيدادرشان كنيد !
ما منتظر هستيم .
سلام آقای قاصدی عزیز ، ما که پوسیدیم اینجا از تنهایی ، خدا رو شکر که به این کلبه متروکه ، یکی سر زد. نمی دونم، چرا دوستای همدانی به این بخش کم لطفی کردند.
فکر خوبیه سعی می کنم بهشون خبر بدم، هر چند تعدادشون تو انجمن هم خیلی کمه. به هر حال ممنون که سر زدید.
سلام دوستان منم اومدم از این به بعد درخدمتم
سلام علی آقا خوش اومدی، بالاخره شدیم دو نفر
سلام جناب یوسفی عزیز
شاید باورتون نشه ولی من یه جورایی همدانی هم هستم چون پدر بزرگ خانمم همدانی بوده .
امیدوارم بچه های همدان هم مثل شما فعال باشند میدونم اقتصادی که هستند مثل ضرب المثل معروف همدانیها .....
سلام آقای خالقی
چه عجب از این طرفا، خوش اومدین
اره درسته همون ضرب المثل ک می گه، یی تمنم یی تمنه
سلام آقای یوسفی گرامی
ممنون که این تاپیک رو ایجاد کردید.
بنده هم از همدان هستم.
البته بد نیست بدانید که تشکیل گروه های استانی از طرف همدانی ها یعنی بنده بوده است و این ایده رو یک سال پیش برای اولین بار توی انجمن من دادم اما استان های دیگه گروه ها رو تشکیل دادند و شوربختانه ما سرمون بی کلاه موند. ( خوب یکی بیاد سر ما کلاه بزاره دیگه Smile )
پست زیر رو مشاهده بفرمایید.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...8%A7%D9%86
سلام منصور جان، پس تا حالا کجا بودی بی وفا ؟ ما که چند ماهی اینجا تنها بودیم، اگه دوستای دیگه هم می شناسین بیارین اینجا، با این تعداد کم، مردم چی می گن؟
(01-01-2013 09:44 AM)dara نوشته شده توسط: [ -> ]سلام آقای یوسفی گرامی
ممنون که این تاپیک رو ایجاد کردید.
بنده هم از همدان هستم.
البته بد نیست بدانید که تشکیل گروه های استانی از طرف همدانی ها یعنی بنده بوده است و این ایده رو یک سال پیش برای اولین بار توی انجمن من دادم اما استان های دیگه گروه ها رو تشکیل دادند و شوربختانه ما سرمون بی کلاه موند. ( خوب یکی بیاد سر ما کلاه بزاره دیگه Smile )
پست زیر رو مشاهده بفرمایید.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...8%A7%D9%86

سلام
درسته، متاسفانه من این تاپیک رو تا حالا ندیده بودم، مثل تپه های هکمتانه مدفون شده بود من، می گم این همدانیای انجمن کجان؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع