سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
سلام دوست عزیز.
ممنونتون میشیم اگر یک مفاله ای در خصوص صفر تا صد احداث کارخانه برای ما معرفی کنید و یا خودتون بنویسید تا ما و دوستانی که نیاز مبرمی دان بتونن جواب سوالاتشون پیدا کنن و شروع کنن. سپاس.
(10-03-2017 04:39 PM)r2013.samadi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز.
ممنونتون میشیم اگر یک مفاله ای در خصوص صفر تا صد احداث کارخانه برای ما معرفی کنید و یا خودتون بنویسید تا ما و دوستانی که نیاز مبرمی دان بتونن جواب سوالاتشون پیدا کنن و شروع کنن. سپاس.

سلام

زمینه فعالیت کارخانه رو بفرمایید ؟
(10-02-2017 08:16 PM)mehran121 نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-27-2017 03:26 PM)r2013.samadi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
چرا به پست ها جواب نمی دید؟؟؟

سوالی دارید بنده در خدمتم

با سلام
من مدتیه تو فکر تولید یه نوع اسنک (گرانولا بار، نات بار و انواع دیگه بار) با ترکیب انواع خشکبار هستم
خط تولیدش حدود صد میلیونه که برای من کمی سنگینه و از طرفی چون اولین باره که میخوام دست به کار تولیدی بزنم، نمیخوام هزینه زیاد کنم، میخواستم تا جایی که امکان داره با دستی کردن تولید و خرید ماشین آلات ضروری تو مرحله اول مثل میکسر و دستگاه بسته بندی و نوآوری تو زمینه بسته بندی و استفاده از ترکیبات سالم وطبیعی محصولمو متمایز کنم.
مشکلی که الان دارم یکی اینه که اولا نمیدونم برای شروع کار و گرفتن مجوز باید از چه طریقی اقدام کنم(رفتم اداره صنایع گفتن برو تو سایت بهین یاب ثبت نام کن) و دوما چجوری به اون ترکیب محصول با قیمت رقابتی برسم
از طرفی من ساکن یزدم و نمیدنم که کار رو همینجا شروع کنم یا تهران مناسب تره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام کسی میتونه بگه با سرمایه 5 ملیونی چیکار می تونم بکنم؟!!!!خسته ام از بیکاری خیلیییی Undecided
(10-15-2017 05:29 PM)sraahaaa نوشته شده توسط: [ -> ]سلام کسی میتونه بگه با سرمایه 5 ملیونی چیکار می تونم بکنم؟!!!!خسته ام از بیکاری خیلیییی Undecided

سلام
می تونید در هر زمینه ای که تخصص دارید کار کنید

کسب و کارهای اینترنتی

فروش محصولات یا خدمات از طریق اینترنت را «کسب و کار اینترنتی» می گویند. تجهیزات مورد نیاز برای اینگونه کسب و کارها کامپیوتر، اینترنت و یک خط تلفن است که به وسیله آن می توان یک «فروشگاه اینترنتی» راه اندازی کرد.
که در این زمینه هم می تونید با ما در تماس باشید

کسب و کارهای خانگی

مشاغلی نظیر: «کارگاه تولید شمع تزیینی»، «بسته بندی مواد و فروش به سوپرمارکت های محله؛ یعنی خرید حبوبات به صورت فله و پاک کردن و بسته بندی و در نهایت فروش آنها»، «پرورش قارچ»، «ورمی کمپوست» و «تهیه غذاهای خانگی». تعداد بی شماری از کسب و کارهای بزرگ و موفق امروزی را می توان نام برد که از کسب و کارهای خانگی با سرمایه اندک آغاز کرده اند که از آن جمله می توان به محصولات غذایی بهروز (بهروز فروتن) و محصولات بیک (علی اکبر رفوگران) اشاره کرد.

کسب و کارهای خانوادگی

کسب و کارهایی که افراد یک خانواده و خویشاوندان راه اندازی می کنند. در این گونه کسب و کارها می توان سرمایه چند خانواده در فامیل را جمع آوری کرد و یک کسب و کار کوچک همانند کسب و کارهای خانگی در قالب یک کارگاه کوچک به راه انداخت؛ نمونه موفق اینگونه کسب و کارها را می توان در شهرهایی چون قم و اصفهان و در تولیدی های گز و سوهان مشاهده کرد.

کسب و کارهای روستایی

آن دسته از مشاغل نوپا که در روستاها با هزینه های بسیار کم و منابع طبیعی زیاد قابل راه اندازی هستند که از آن جمله می توان به «پرورش گیاهان تزیینی»، «پرورش انواع حیوانات خانگی و پرندگان زینتی» و «گیاهان دارویی» اشاره کرد.
سلام من می خواستم درباره راه اندازی شرکت تولید سیم لحیم ازتون کمک بگیرم و اینکه چه دستگاه هایی لازم هست و اینکه بازار داخل و خارج در این باره پرسود هست یا خیر ممنون
متشکر
ایمل بنده :
abolfazl6n4@gmail.com
تولید‌ و بسته بندی نوشیدنی گیاهی
سلام ، با تشکر از اطلاعات خوب و مفید انجمن .
من نیاز به راهنمایی دارم راجع به اینکه دستگاه های مورد نیاز برای مخلوط کردن و تهیه نوعی نوشیدنی گیاهی و پر کردن آنها در بطری و بسته بندی. به چه نوع خط تولید و تجهیزاتی نیاز خست
تولید‌ و بسته بندی نوشیدنی گیاهی
سلام ، با تشکر از اطلاعات خوب و مفید انجمن .
من نیاز به راهنمایی دارم راجع به اینکه دستگاه های مورد نیاز برای مخلوط کردن و تهیه نوعی نوشیدنی گیاهی و پر کردن آنها در بطری و بسته بندی. به چه نوع خط تولید و تجهیزاتی نیاز خست
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع