سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی یک فروشگاه لباس زنانه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
نمیدونم تا حالا به این فکر نکرده بودم؟!!!!
امتحانش می ارزه ممنون از داوری تون
خودم گرافیک خوندم تا حالا کارت ویزیت و طراحی آرم و کار با فتوشاب روتوش عکس و... انجام دادم
جعل سند مالی انجام دادم مربوط به نظام مهندسی البته شخصی اونم آشنا ،خودم دوست ندارم
اینو میخواستم بگم تو کشور ما زیاد به فناوری اطلاعات اهمیت نمیدن همه چی سنتی مردم سواد
با دنیای ارتباطات و اطلاعات رو ندارن واسه همینه جهان سوم هستیم البته با ارفاق
پردرآمدترین شغل در سال 2014 برنامه نویس ، نرم افزار ، it / حالا تو کشور ما پردرآمدترین
فقط دلالی مایش دروغ و کلک چرب زبونی حقه بازی هیچ وقت هم پیشرفت هم نمیکنیم
خیلی از استعداد ها تحصیل کرده ها نخبه ها که تعدادی میشناسم بیکارن و کیه که بهشون بها
بده بگذریم
بهترین شغل خدماتی هستش کار راه انداز یه حرفه در هر زمینه که میتونید
خدمات نرم افزاری و..... ، آرایشگری پول خوبی داره
در کل از جیب مردم پول در بیارید
موفق باشید
اجناس ترک مخصوصا گن لاغری زنانه مردانه خواستید در خدمت هستم
باقری 09143417424
سلام به عزیزان...

در مورد لباس اگر قیمت عمده و مناسب برای استارت یک بیزنس هوم ارزان خواستید من در خدمت هستم.
اجناس با کیفیت و قیمت عمده و نرخ خرید هم بالا نیست(بین 400تا800 و هزار تومان و بالاتر هم عمده حساب میکنیم)
و جنس رو درب منزل تحویل میگیرید و هزینه رو به مامور پست میدید...

اگر خواستید و سوالی بود من در خدمت هستم.
سلام میتونم کمکتون کنم
سلام خانم وحیدی آیا کار لباس زنانه رو ادامه دادید یا نه ؟اگر آره ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیارم بذارید میخوام این کار رو شرو‌ع کنم.آیا شما موفق شدید؟
سلام .لباس اصولا تا 40 درصد سود داره
اگ جنس نیازداشتی بگو بهت بدم خودم پخش دارمم
موفق باشید
(12-20-2014 12:36 AM)پارمیدا وحیدی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز
خودمم تو همین فکر بودم هنوز فروشگاهم رو راه نداختم ولی تو اولین فرصت یه گروه واسه خودم درست میکنم

سلام من هم همین ایده رو داشتم اما با توجه به اینکه سرمایه م کافی نبود سعی کردم توزیع کننده باشم و در حال حاضر مستقیم از دبی جنس میارم
میتونید از بانه، درگهان و یا هر جای دیگه قیمت بگیرید و مقایسه کنید و بابت قیمت خیالتون راحت باشه
شماره تماس
09374001724
(12-24-2014 11:18 AM)پارمیدا وحیدی نوشته شده توسط: [ -> ]نمیدونم تا حالا به این فکر نکرده بودم؟!!!!
امتحانش می ارزه ممنون از داوری تون
سلام من توزیع کننده لباس زنانه هستم و جنس مستقیم از دبی میارم
09374001724
یا 1 کاری رو انجام نده و یا اگر انجامش میدی عارت نیاد و خجالت نکش. وقتی میخوای کسی ندونه این کار رو میکنی چه جوری میخوای موفق بشی.کار عار نیست باور داشته باش و با تمام وجود شغل خودت رو آبرومند بدون. یا علی
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع