سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کی میاد بریم قشم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
1- جناب مهندس کاظمی عزیز
2- خانم استاد MARYAR
3- جناب مهدی 1
4- جناب آقای هوشنگ قربانیان(((بخودم گفتم جناب آقای25r30wi25r30wi25r30wi)))
5-جناب اقای گلمحمدی
6- جناب آقای حبیب طوسی((پیشانیت را می بوسم))
7-دختر گلم خانم صدفی ( جناب شهراسبی عزیز هم هستند؟؟
8-
(11-17-2014 01:09 AM)alireza091111 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من تا دو سه روز ديگه خبر سربازيم مياد خبر ميدم استاد عزيز
برام دعاكنيد.
ايدتون بسيار عاليه.
انشال.. قسمت بشه در كنارتون باشيم.

مقدمت گلباران 10_004
عزیزان توجه فرمایند:

این سفر چون سفرهای قبلی خاطره انگیز خواهد بود. دختر گلم خانم استاد MARYAR چنان در تدارکات و برنامه ریزی سفر تبحر دارند که مثال ردنی نیست. لبخندهای استاد کاظمی عزیزم در همه مسافرت ها انرژی بخش من بوده است. دیدن این لبخنده ها را از دست ندهید. دیگر عزیزان چون گلمحمدی - علی محمدی - محمد شموسی و مهدی 1 و خانم صدفی (بمب انرژی مثبت) - استاد حمزه - احمد آقای گل - رضائی دوست داشتنی - سیدی زاده عزیز و همسر بامحبتشان - حبیب طوسی - سبحان عزیز - مهدی عزیزم با همسر مهربانش (کارافرین)و..و..و (تعداد عزیزان انقدر زیادند که فرصت نیست اسمی آنان هم نوشته شود.) خاطره مسافرتها را با برنامه های آموزشی و تفریحی برایتان بیاد ماندنی خواهند کرد.
خود من به به 25r30wi25r30wi25r30wi(بیاری شما عزیزان , کل مسافرت را تفریحی -آموزشی میکنم )
پس بشتابید.
تمرین درسهای انجمن:
حداقل پول مسافرت خود را با سفارش گرفتن از مغازه ها - خانواده - افراد فامیل و دوستان به دست آورید.
عمو هوشنگگگگگگگگگگگگگ چه طرح باحالیییییییییییی
آقا بریم صورت بگیریم خرید کنیم بیایم بفروشیم من شنیدم اونجا ادکلن ها و لباسای خیلی خیلی ارزونی داره
علیرضا خیالت راحت تو الان پست کنی می افتی اعزام برج 12 یعنی اسفنددددددددددد بهانه نیاررررررررررر
بچه ها من تو سایت رجا دیدم که انگار دو نوع بلیط داره یکی 6نفره و یکیم غزال اینم عکسش

[تصویر: jedsr22yf6tvten6u6.jpg]
یه کار دیگه ام می شه کردااااا
سایت tcharter.ir را یکی هی چک کنه یا جالا هر کس آشنا داره بتونیم بلیط چارتری هم گیر بیاریم فکر کنم بتونیم قیمت قطارش با هواپیما بریمااااا
منم خیلی دوست دارم بیام، اگه می شه برنامه دقیقو بگید ممنون می شم
(11-17-2014 08:20 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]یه کار دیگه ام می شه کردااااا
سایت tcharter.ir را یکی هی چک کنه یا جالا هر کس آشنا داره بتونیم بلیط چارتری هم گیر بیاریم فکر کنم بتونیم قیمت قطارش با هواپیما بریمااااا

من تابع مدبربت برنامه ریزی هستم, ولی قطار صفای دیگری دارد.
خانم استاد MARYAR عزیز لطفا قاطعانه تاریخ مسافرت را مشخص فرمائید. ممنونم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
لینک مرجع