سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(03-03-2015 01:29 AM)goldokhtar2 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت شما
برای طراحی سایت چند نوع زبان برنامه نویسی وجود داره و کاربرد هر کدوم در کجاست؟ و بهترین و پرطرفدارترین زبان کدومه؟

سلام بر شما

حدودا میشود گفت:

برای Client side:
HTML و Css و Javascript و jQuery
برای Server side:
ASP.NETو PHP و Ruby و Java
برای کاربردشان لطفا در نت جستجو فرمائید.

در مورد بهترین هم بستگی به کاربرد و استفاده دارد.
پرطرفدارها هم:
برای Client side:
HTML و Css و Javascript
برای Server side:
ASP.NETو PHP

جناب آقايي كامياركاظمي باسلام ودرودوعرض ارادت . ميخواستم بنده روبراي ايجادبانك اطلاعاتي مشاغل تخصصي وراه اندازي سايت راهنمايي فرماييد.فيلدهاروبه جه صورت جمع آوري وثبت كنيم.هزينه هاي ايجادسايت اينترنتي ومديريت آن جقدراست.
(12-26-2014 01:43 AM)psycho نوشته شده توسط: [ -> ]ضمنا یه سوال دیگه!
شما خودتون B4A کار کردین؟
آخه هرکی کار نکرده میگه جاوا بهتره و آدم میتونه تخصصی تر کار کنه ولی خیلی برنامه نویس های خوبی هستن که با B4A کار میکنن.
من خودم تا الان با B4A خیـــــــلی راحت تر بودم و بیشتر ارتباط برقرار کردم و سرعتم چندین برابر شده و احساس میکنم تسلط بیشتری روی پروژه دارم ولی میترسم این راهی که دارم میرم آخرش خوب نباشه و B4A آینده خوبی نداشته باشه چون متاسفانه تو اطرافیانم هم کسی نیست که B4A کار کنه!
البته چون هم با حاوا هم با B4A اپ زدم و هردو هم قراره آپدیت بشن ناچارا با هردو زبان سر و کار دارم ولی میخوام بدونم تمرکز اصلیم روی چی باشه و آموزشای کدومو دنبال کنم و تو کدوم حرفه ای بشم!

دوست خوبم بعنوان کسی که اصل درآمدم از برنامه بازار تامین میشه میگم خدمتتون.
بازار بهترین میزبان برای کسب درآمد است.
به شرطی که برنامه ای که نوشتید اولاً برنامه باشه و اینکه ایده حدید باشه.

موفق و پیروز باشید
(12-04-2014 02:45 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-04-2014 01:52 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]در مورد خدمات کامپیوتری در محل چند آگهی توی 5 سایت آگهی رایگان حدود 1 ماه پیش زدم ولی تا حالا یک مشتری بیشتر نداشتم.
خدماتی نرم افزاری مثل نصب ویندوز و برنامه های کاربردی و ویروس یابی و ...
آبا اصلا برای این گونه خدمات مشتری هست؟
کجا و چطوری باید تبلیغ کنم؟

صراحتا عرض کنم, اگر مشتری داشته باشید تعجب میکنم!
ابتدا اینکه این نوع خدمات محلی است آگهی عمومی چه کاربردی دارد؟
پس اگر قصد آگهی دادن دارید فقط سایت های محلی و اندروید دیوار و شیپور برای آگهی در شهر خود.
دوم, یادم می آید سال ها پیش که شرکتی در زمینه شبکه داشتم به تمام شرکت ها و موسسات اطراف یک آگهی فکسی! دادیم که خدمات محلی ارائه میدهیم که خیلی خوب بود,
پس نوع و محل مشتری است که تبلیغات شما را مشخص میکند.
بیشتر در مورد تبلیغات فکر کنید, خود را جای مشتری بگذارید
چطوری باید اگهی فکسی بدم؟
با سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب آقای کاظمی
میخواستم نظر شمارو در رابطه با سایتم بدونم و چه انتقاد یا پیشنهادی در رابطه با بالا رفتن آمار بازدید سایت بنده دارید؟
ضمنا من کتابی رو در رابطه با حرفه تخصصی خودم نوشتم و توضیحاتش رو در سایت قرار دادم.حالا میخواستم بدونم آیا بنظر شما خوبه که تعدادی کتاب رو به سازمان فنی و حرفه ای بدم و فکر میکنید از من خریداری میکنن؟
ضمنا میشه آدرس سایتم رو در قسمت امضا قرار بدم؟در قوانین جایی رو مبنی بر ممنوع بودن این عمل ندیدیم اما بازم ترسیدم اشتباه کرده باشم و قوانین رو زیر پا بذارم.
با تشکر.
این تاپیک هنوز فعاله یا نه؟
جناب کاظمی که گویا حضور ندارن.
از دوستان اگر کسی راهنمایی و پیشنهادی داشته باشه ممنونشون میشم.
اینم آدرس سایتمه.امیدوارم توبیخ نشم !
http://www.Gogold.ir
(04-01-2015 04:30 AM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-04-2014 02:45 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-04-2014 01:52 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]در مورد خدمات کامپیوتری در محل چند آگهی توی 5 سایت آگهی رایگان حدود 1 ماه پیش زدم ولی تا حالا یک مشتری بیشتر نداشتم.
خدماتی نرم افزاری مثل نصب ویندوز و برنامه های کاربردی و ویروس یابی و ...
آبا اصلا برای این گونه خدمات مشتری هست؟
کجا و چطوری باید تبلیغ کنم؟

صراحتا عرض کنم, اگر مشتری داشته باشید تعجب میکنم!
ابتدا اینکه این نوع خدمات محلی است آگهی عمومی چه کاربردی دارد؟
پس اگر قصد آگهی دادن دارید فقط سایت های محلی و اندروید دیوار و شیپور برای آگهی در شهر خود.
دوم, یادم می آید سال ها پیش که شرکتی در زمینه شبکه داشتم به تمام شرکت ها و موسسات اطراف یک آگهی فکسی! دادیم که خدمات محلی ارائه میدهیم که خیلی خوب بود,
پس نوع و محل مشتری است که تبلیغات شما را مشخص میکند.
بیشتر در مورد تبلیغات فکر کنید, خود را جای مشتری بگذارید
چطوری باید اگهی فکسی بدم؟
دوست گرامی...درصفحه ی قبلی جناب کاظمی جواب سوالتون رو داده اند.
با سلام. من چندروزی هست که عضو سایت هستم ولی جواب هیچیک از سوالامو نتونستم پیداکنم چون ادم گیج میشه و نمیتونه بدرستی از مطالب استفاده کنه خیلی از جاها هم مطالب پراکنده و بدردنخوره بنظرم اگه دسترسی به کارشناس هاو پرس و پاسخ از انها باشه بهتره بعدش اعضا بیان نظر و تجربه هاشونو بیان کنن. جایی باشه که طرف بیاد دنبال ایده باشه شرایطشو بگه چندسالشه چه تخصص و سرمایه ای داره اهل کجاست و.. بعد اعضا بهش بگن چکار میتونه بکنه
(03-07-2015 08:21 AM)ahmad0611 نوشته شده توسط: [ -> ]جناب آقايي كامياركاظمي باسلام ودرودوعرض ارادت . ميخواستم بنده روبراي ايجادبانك اطلاعاتي مشاغل تخصصي وراه اندازي سايت راهنمايي فرماييد.فيلدهاروبه جه صورت جمع آوري وثبت كنيم.هزينه هاي ايجادسايت اينترنتي ومديريت آن جقدراست.

سلام بر شما
عموما سایت های بانک اطلاعاتی بخصوص در بخش هایی که بانک درست و جامعی وجود ندارد با مراجعه آمارگیر به محل کسب و جمع آوری اطلاعات انجام میشود مگر اینکه نسبت به کسب, اطلاعاتی جزئی و کلی در جایی منتشر شده باشد.
برای طراحی نیز, نسبت به امکانات درخواستی, مبلغ متفاوت و مختلف است و عموما بیشتر از طراحی, بحث مشاوره و استفاده از تجربیات افراد باتجربه است که بدرد کار شما خواهد خورد.
(04-02-2015 08:46 PM)goldiman نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب آقای کاظمی
میخواستم نظر شمارو در رابطه با سایتم بدونم و چه انتقاد یا پیشنهادی در رابطه با بالا رفتن آمار بازدید سایت بنده دارید؟
ضمنا من کتابی رو در رابطه با حرفه تخصصی خودم نوشتم و توضیحاتش رو در سایت قرار دادم.حالا میخواستم بدونم آیا بنظر شما خوبه که تعدادی کتاب رو به سازمان فنی و حرفه ای بدم و فکر میکنید از من خریداری میکنن؟
ضمنا میشه آدرس سایتم رو در قسمت امضا قرار بدم؟در قوانین جایی رو مبنی بر ممنوع بودن این عمل ندیدیم اما بازم ترسیدم اشتباه کرده باشم و قوانین رو زیر پا بذارم.
با تشکر.

سلام بر شما
سایت و موضوع آن مناسب است اما آنچه اهمیت بیشتری دارد میزان بازدید و درآمد از سایت است که باید بررسی دقیق شود و نمیتوان نسخه واحدی برای آن داد, رسیدن به درآمد و بازدید با استفاده از تجربه افراد با تجربه باعث ایجاد انگیزه در شما جهت پیشبرد امور سایت میشود.

بله میتوانید ارائه دهید و پیگیر باشید, ممکن است درخواست داشته باشند.

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع