سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(01-19-2015 03:14 PM)parastu نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام و احترام حضور شما جناب آقای کاظمی
امروز با توکل بر خدا هدفم این است که شروعی تازه در زندگی مالی ام داشته باشم. مطالعات مختصری با گوش دادن و خواندن نوشته های رابرت کیوساکی - هارواکر - کیم کیوساکی و در قسمت روانشناسی برایان تریسی - آنتونی رابینز - تونی بازان داشته ام .
شغلم کارمند قراردادی هستم . بدون امنیت شغلی ، بادرآمدی نزدیک بر ماهیانه 1500000 میلیون ریال ، اما دارای اقساط بانکی ....
دوست دارم به استقلال مالی برسم و از شما خواهشمندم کمکم نمائید که چگونه می توانم قدم های اول را بردارم .لطفا راهنمایی نمائید- بیصبرانه منتظر قدم اول هستم. با تشکر

(01-20-2015 08:58 AM)parastu نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام و عرض ادب و احترام مجدد
جناب آقای کاظمی. ایمیل شما را دریافت نمودم. دوباره پیام می نویسم چون هنوز به نحوه دریافت جوابم در سایت شما آشنایی ندارم
آیا می توانید راهنمایی داشته باشید چگونه می توانم با توجه به جنسیتم و اوقات فراغت
( فقط عصرها) بتوانم بدنبال ایده های درآمدزایی باشم که بعنوان کار دوم تا تسویه اقساط بانکی ام تا پایان سال94 بتوانم روی آن حساب نمایم و آیا می توان به صورت کاملتر شرح حال کاری ام را از طریق ایمیل با شما در میان بگذارم تا به این که توانایی چه کارهایی و به چه میزان و چه سوددهی می تواند کمک حالم باشد. ؟؟
در ضمن خیلی دوست دارم بتوانم با ماهنامه شما همکاری داشته باشم .اما آیا واقعاً فقط باید مقاله از خودت باشد یا .....؟؟
با سلام و عرض ادب و احترام مجدد
جناب آقای کاظمی. ایمیل شما را دریافت نمودم. دوباره پیام می نویسم چون هنوز به نحوه دریافت جوابم در سایت شما آشنایی ندارم
آیا می توانید راهنمایی داشته باشید چگونه می توانم با توجه به جنسیتم و اوقات فراغت
( فقط عصرها) بتوانم بدنبال ایده های درآمدزایی باشم که بعنوان کار دوم تا تسویه اقساط بانکی ام تا پایان سال94 بتوانم روی آن حساب نمایم و آیا می توان به صورت کاملتر شرح حال کاری ام را از طریق ایمیل با شما در میان بگذارم تا به این که توانایی چه کارهایی و به چه میزان و چه سوددهی می تواند کمک حالم باشد. ؟؟
در ضمن خیلی دوست دارم بتوانم با ماهنامه شما همکاری داشته باشم .اما آیا واقعاً فقط باید مقاله از خودت باشد یا .....؟؟

سلام بر شما
بسیار عالی است که ابتدا شروع به کار بر روی ذهن خود نمائید تا ابتدا انگیزه لازم و سپس پشتکار و آمادگی مورد نیاز را جهت ورود به یک کسب بدست آورید. باید بدانید که کسب و کار یک فرآیند اقتصادی است و شما در یک پروسه اقتصادی که با منطق و ریاضیات طرف است باید منطقی تصمیم بگیرید پس ابتدا با توجه به نیازهای اطراف خود, توانایی های خود و بررسی هایی که انجام میدهید منطقی ترین کسب و کار را برای خود انتخاب کنید.
علت عمده کمتر موفق بودن بسیاری از کسب و کارها آن است که فرد با توجه به هیجانات زودگذر مانند تشویق ناآگاهانه سایر افراد, موفقیت دیگران در یک کسب, عدم ریسک پذیری منطقی و غیره شروع به راه اندازی یک کسب نموده و بعد متوجه میشود کسب او با منطق تجارت هم خوانی ندارد.
کسی نمیتواند دقیقا به شما بگوید که راه اندازی چه کسب و کاری برای شما مفید است اما شما با در نظر گرفتن فرمول بالا خواهید توانست بهترین تصمیم را بگیرید.
امیدوارم جواب شما را توانسته باشم بدهم.
پیروز باشید
سلام خیلی از شروع این تاپیک میگذره ، اما یه سوال داشتم گفتم بنویسم که راهنمایی بفرمایید
من میخوام دفتر فنی بزنم اما برای شروع میخوام تا میشه کمترین هزینه رو بکنم یعنی در حد 5 میلیون(البته فقط تجهیزات ،بدون اجاره مغازه و...)
فکر کردم بیام و یه مغازه باز کنم به اسم دفتر فنی و بعد با دفتر فنی های دیگه قرار داد ببندم که من براتون کار میارم(چاپ بنر و...) شما چاپ کنید منم یه درصدی میکشم روش و میدم به مشتریم !!
به نظر شما این کار شدنی هست؟؟
خودم کامپیوتر دارم برای شروع
به نظر شما دیگه چی لازمه که حتمااز همون اول توی مغازه باشه؟؟
با تشکر
(01-20-2015 12:59 PM)shahid-a نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خیلی از شروع این تاپیک میگذره ، اما یه سوال داشتم گفتم بنویسم که راهنمایی بفرمایید
من میخوام دفتر فنی بزنم اما برای شروع میخوام تا میشه کمترین هزینه رو بکنم یعنی در حد 5 میلیون(البته فقط تجهیزات ،بدون اجاره مغازه و...)
فکر کردم بیام و یه مغازه باز کنم به اسم دفتر فنی و بعد با دفتر فنی های دیگه قرار داد ببندم که من براتون کار میارم(چاپ بنر و...) شما چاپ کنید منم یه درصدی میکشم روش و میدم به مشتریم !!
به نظر شما این کار شدنی هست؟؟
خودم کامپیوتر دارم برای شروع
به نظر شما دیگه چی لازمه که حتمااز همون اول توی مغازه باشه؟؟
با تشکر

سلام بر شما
دفتر فنی بستگی به موارد زیادی دارد که یکی از موارد مکان آن است که معمولا پیشنهاد میشود کنار مراکز آموزشی و دانشگاه ها باشد. چون مشتری معمولا در این شغل باید شما را ببیند پس بهتر است در جایی باشد که رفت و آمد مناسب باشد.
در مورد گرفتن کار و دادن به دیگران, هزینه تمام شده بالا میرود اگر اینطور هم مشتری مشکلی ندارد که بله میتوانید این کار را انجام دهید.
انجام پروژه, جلد و صحافی, سیمی, فروش نرم افزار و جزوه و غیره معمول است.
بنده احسان هستم
از استان اذربایجان شرقی شهر مراغه
تقریبا 7 ملیون سرمایه داشتم
با 50 متر فضای خالی
پارکینگ اختصاصی

سوالی که داشتم ازتون
میخواستم دستگاه قند خرد کنی بخرم و در اونجا قند خرد کنم و به مغازه ها بفروشم
و در کنار اون ادویه جات و اجیل و ... بسته بندی کنم

سوال اصلی من این بود که
این کار مجوز میخواد؟؟؟
با 7 ملیون سرمایه میشه کارو شروع کرد؟
سودش چه جوریه؟
قیمت دستگاه؟
بهداشت گیر میده یا جز مشاغل خانگی حساب میشه؟
سلام
نظر جنابعالی در مورد دفتر تبلیغاتی با این شرایط چیه:
اکثر دفاتر یا همون کانونها در مرکز شهر ( اهواز) یا نقاط دیگه ای نسبت به جایی که قراره دفتر رو بزنیم هستن .منطقه ما حدودا 200 هزار نفر جمعیت داره و شاید 5 هزار تا مغازه هم داشته باشه.
حالا به نظر شما فارغ از یحث تجربه و بازاریابی با محوریت قرار دادن این منطقه و کمی هم کار در مرکز شهر این کار چه آینده ای می تونه داشته باشه ؟ خصوصا در مورد نیازمندی ها ، استقبال می شه ؟
ممنون
استاد کاظمی عزیز.با عرض سلام و ادب.

سوالی داشتم درخصوص ثبت و نگه داری یک ایده.ایده یه کسب و کار اینترنتی هست که درخصوص راه اندازی و پرورش آن نیاز به مشورت با متخصصین امر دارد،ولی نگرانی از دزدیده شدن ایده متاسفانه تا حالا پیگیری نشده،جنابعالی چه راهکاری رو پیشنهاد میکنید؟

با تشکر
سلام و خسته نباشید
من طراح سایت هستم ، نمونه کار زیادی ندارم .با توجه به شرایطم که متاهل هستم و بچه کوچک دارم دوست دارم یک کسب و کار اینترنتی برای خودم ایجاد کنم. ولی واقعیتش سردرگم هستم و نمیدونم از کجا شروع کنم. تا حدودی به برنامه نویسی سی شارپ هم مسلطم .
به همفکری شما نیاز دارم
(01-23-2015 08:09 PM)ehsan9097 نوشته شده توسط: [ -> ]با عرض سلام و خسته نباشید
بنده احسان هستم
از استان اذربایجان شرقی شهر مراغه
تقریبا 7 ملیون سرمایه داشتم
با 50 متر فضای خالی
پارکینگ اختصاصی

سوالی که داشتم ازتون
میخواستم دستگاه قند خرد کنی بخرم و در اونجا قند خرد کنم و به مغازه ها بفروشم
و در کنار اون ادویه جات و اجیل و ... بسته بندی کنم

سوال اصلی من این بود که
این کار مجوز میخواد؟؟؟
با 7 ملیون سرمایه میشه کارو شروع کرد؟
سودش چه جوریه؟
قیمت دستگاه؟
بهداشت گیر میده یا جز مشاغل خانگی حساب میشه؟

سلام دوست عزیز
بسیار عالی است که همت شروع کسب خود را پیدا کرده اید.
ابتدا باید دنبال بازار هدف و فروش آن باشید چند نمونه آزمایشی تولید و با خریداران وارد مذاکره شوید تا از فروش آن مطمئن شوید چون رقابت در این بازار با وجود رقبای بزرگ, کمی تلاش بیشتری لازم دارد.
بله مجوز بهداشت نیاز است.
ممکن است ابتدا بجای دستگاه بتوانید با چند نیرو, دستی کار را انجام داده تا کار گسترش یابد.
با قیمت رقبا بررسی کنید تا از سود آن مطمئن شوید.
از قیمت دستگاه دقیق اطلاع ندارم در نت جستجو فرمائید.
بله بهداشت بر روی این موارد حساس است.
(01-30-2015 12:47 AM)salaam نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
نظر جنابعالی در مورد دفتر تبلیغاتی با این شرایط چیه:
اکثر دفاتر یا همون کانونها در مرکز شهر ( اهواز) یا نقاط دیگه ای نسبت به جایی که قراره دفتر رو بزنیم هستن .منطقه ما حدودا 200 هزار نفر جمعیت داره و شاید 5 هزار تا مغازه هم داشته باشه.
حالا به نظر شما فارغ از یحث تجربه و بازاریابی با محوریت قرار دادن این منطقه و کمی هم کار در مرکز شهر این کار چه آینده ای می تونه داشته باشه ؟ خصوصا در مورد نیازمندی ها ، استقبال می شه ؟
ممنون

سلام بر شما
امور تبلیغاتی کم کم در مناطق کوچیک نیز, در حال گسترش است و شما باید فرمول منطقه خود را بیابید. مشتری زمانی که نتیجه ملموسی ببیند حتما هزینه خواهد کرد. برای مثال بحث تبلیغات پیامکی و انواع تبلیغات دیگر باید بررسی شود تا روند کار در شهر شما بدست آید.
(02-03-2015 01:03 PM)ali zobeid نوشته شده توسط: [ -> ]استاد کاظمی عزیز.با عرض سلام و ادب.

سوالی داشتم درخصوص ثبت و نگه داری یک ایده.ایده یه کسب و کار اینترنتی هست که درخصوص راه اندازی و پرورش آن نیاز به مشورت با متخصصین امر دارد،ولی نگرانی از دزدیده شدن ایده متاسفانه تا حالا پیگیری نشده،جنابعالی چه راهکاری رو پیشنهاد میکنید؟

با تشکر

سلام دوست عزیز
در مورد ثبت ایده راهکارهاییممکن است وجود داشته باشد اما اینکه با هر راهکاری بتوانید صددرصد مطمئن شوید که ایده قابل دزدیدن نیست خیر امکان ندارد. جهت مشورت میتوانید ایده را خرد و در هر بخش مورد نیاز از متخصص استفاده کنید تا تجمیع آنها شما را به نتیجه برساند.
کارهای نت با بررسی رقبا, بازار هدف و یک یا علی آغاز میشود, و این بررسی ها کاری دشوار نخواهد بود.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع