سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(12-04-2014 01:30 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام آقای کاظمی.
فروش پنل اس ام اس چطوره؟
با توجه به اینکه دست توی این کار زیاد شده چطوری باید به موفقیت رسید؟
راه های تبلیغ چطوریه؟

سلام بر شما
به هر حال هر چیزی با یک دید ممکن است بقولی دست در آن کار زیاد شود.
شما باید ببینید که با یک جامعه 75 میلیونی طرف هستید.
فکر میکنم خیلی از مشاغل هنوز از مزایای آن و اینکه با چه قیمیتی میتوانند ازمشتریان خود بهتر استفاده کنند خبر ندارند, برای مثال آژانس های املاک.
به بازارهای جدید بیشتر فکر کنید و سعی کنید طبق روال آن بازار جنس خود را عرضه کنید.
در مورد خدمات کامپیوتری در محل چند آگهی توی 5 سایت آگهی رایگان حدود 1 ماه پیش زدم ولی تا حالا یک مشتری بیشتر نداشتم.
خدماتی نرم افزاری مثل نصب ویندوز و برنامه های کاربردی و ویروس یابی و ...
آبا اصلا برای این گونه خدمات مشتری هست؟
کجا و چطوری باید تبلیغ کنم؟
(12-04-2014 01:52 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]در مورد خدمات کامپیوتری در محل چند آگهی توی 5 سایت آگهی رایگان حدود 1 ماه پیش زدم ولی تا حالا یک مشتری بیشتر نداشتم.

صراحتا عرض کنم, اگر مشتری داشته باشید تعجب میکنم!
ابتدا اینکه این نوع خدمات محلی است آگهی عمومی چه کاربردی دارد؟
پس اگر قصد آگهی دادن دارید فقط سایت های محلی و اندروید دیوار و شیپور برای آگهی در شهر خود.
دوم, یادم می آید سال ها پیش که شرکتی در زمینه شبکه داشتم به تمام شرکت ها و موسسات اطراف یک آگهی فکسی! دادیم که خدمات محلی ارائه میدهیم که خیلی خوب بود,
پس نوع و محل مشتری است که تبلیغات شما را مشخص میکند.
بیشتر در مورد تبلیغات فکر کنید, خود را جای مشتری بگذارید
(12-04-2014 02:45 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-04-2014 01:52 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]در مورد خدمات کامپیوتری در محل چند آگهی توی 5 سایت آگهی رایگان حدود 1 ماه پیش زدم ولی تا حالا یک مشتری بیشتر نداشتم.

پس اگر قصد آگهی دادن دارید فقط سایت های محلی و اندروید دیوار و شیپور برای آگهی در شهر خود.
دوم, یادم می آید سال ها پیش که شرکتی در زمینه شبکه داشتم به تمام شرکت ها و موسسات اطراف یک آگهی فکسی! دادیم که خدمات محلی ارائه میدهیم که خیلی خوب بود,
شما برای همین خدمات آگهی فکسی دادید؟
خیلی خوشحال شدم که به سوالات جواب دادید. اقای کامیار عزیز
سوالات بعدی
سوال اول: اگر کسی بخواهد کتابی چاپ بکند یا مقاله ی بنویسد و در مجل ای یا نشریاتی ان را منتشر بکند
روال کار خود را توضیح بدهید که چگونه توانستید این قدر کتاب و مقاله را چاپ بکنید
سوال دوم: ایا این انجمن تا الان توانسته است درامدی به غیر از خرج خودش را برای شما در اورد
سوال سوم: چرا جلسات انلاین را دیگر برگزار نمی کنید
(12-04-2014 03:12 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-04-2014 02:45 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]

شما برای همین خدمات آگهی فکسی دادید؟

بله
خواهش میکنم

بارها در انجمن ذکر کرده ام، ابتدابایدخودراباکارهایتان معرفی کنید وسپس ناشربرروی کتاب هاسرمایه گذاری میکنند وگرنه خودشمابایدسرمایه بگذارید.

بیشتردرآمدهای غیرمستقیم مانندارتباط وکارهایی که باهم انجام میدهیم نتیجه مالی ومعنوی دارد

در نرم افزارهایی مثل تلگرام وغیره گویا جریان دارد.
ممنون از اقای کاظمی بابت این تاپیک مفید
لطفا بگید برای کارهای برنامه نویسی(سایت و اپ)به چه شکل بازاریابی میکنید.2)هر ماه چند سفارش برای کار دریافت میکنید و تحویل میدهید3)برای کار طراحی و برنامه نویسی چه موارد و نکاتی را پیشنهاد میکنید؟
(12-10-2014 07:04 PM)s.ahmadi نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از اقای کاظمی بابت این تاپیک مفید
لطفا بگید برای کارهای برنامه نویسی(سایت و اپ)به چه شکل بازاریابی میکنید.2)هر ماه چند سفارش برای کار دریافت میکنید و تحویل میدهید3)برای کار طراحی و برنامه نویسی چه موارد و نکاتی را پیشنهاد میکنید؟

سلام دوست عزیز
خواهش میکنم, لطف دارید
به شکل های مختلف, از طریق بازاریاب, از طریق تبلیغات در برخی سایت ها
عدد ثابت و مشخصی ندارد
کار خوب خود بهترین معرف مشتری است و مشتری راضی بهترین روش تبلیغاتی رایگان برای شماست, خود را جای مشتری بگذارید و خودتان هم هر روز بیشتر یادبگیرید
سلام می خواستم بدونم میشه از بسته ها استفاده نکرد ولی اس ام اس داد (منظورم از تبلیغات آزاد ولی نه بنر با اس ام اس) . اگه میشه هزینه اش چه طوری محاسبه میشه خیلی ممنون .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع