ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دوبرابرکردن از صفرahmad rezaee
زمان کنونی: 05-19-2024, 01:12 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ahmad rezaee
آخرین ارسال: shamima
پاسخ: 38
بازدید: 7548

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوبرابرکردن از صفرahmad rezaee
12-01-2013, 11:59 AM
ارسال: #21
RE: دوبرابرکردن از صفرahmad rezaee
(12-01-2013 09:23 AM)کتایون کاظمی نوشته شده توسط:  سلام جناب رضائی،امیدوارم شما وخانواده گلتون شاد وسلامت وموفق باشین...
جاتون خالی بود توسفر شیراز...
این نوع دو برابر کردن پول به روش خودتونه و بسیار جالب... شما پول قبلیتونو دو برابر می کنین در حالیکه تو روش معرفی شده اش، از یه مبلغ بسیار کم شروع و اونو دو برابرمی کنن و بقیه روخرج می کنن،الان شما با روش خودتون به مرحله حدود 10 ام رسیدین!مثلا اگه من یه معامله خونه انجام بدم و 200 هزارتومن سود کنم مرحله بعدیم بایدبه 400 هزار برسم یعنی انگار از مرحله 13 دارم بازی رو شروع می کنم ...این روش بد نیست ولی پرورش ایده و خلاقیت تو مراحل خیلی پائین ،سخت تره مثل تبدیل 4000 به 8000 که باید مطابق این سطح فکر کنیم (که تو این مرحله نباید بزرگ فکر کرد وباید به سود چیزای کوچیک بیشتر دقت کرد) چون هدف شما که فرد موفق با درامد مناسبی هستین پرورش خلاقیت وفکر بیشتر است تصور می کنم این روش شما بیشتر به سمت پول بیشتر بره تا پرورش ایده وخلاقیت...
مرسی از این تاپیک جالبتون،موفق باشین،به زودی دوستان بیشتری باهاتون همراه میشن...من الان دنبال اینم که از یکی پول اولیه را بگیرم یا پیدا کنم یا ... که مال خودم نباشه Smile (مثلا از 1000 تومن می خوام شروع کنم... ) 10_004

ممنون از انرژی که به من میدهید ، پس من مرحله 10شدم وشروع مرحله بعدی تبدیل 17000تومان به 34000تومان است .
سعی می کنم درمراحل بعدی از خلاقیت ها و شگردهای بیشتری استفاده کنم.

مثلاً می توانم با ازدیاد بازاریابی محصولات متنوع دیگر به این مبلغ برسم.گرچه سعی میکنم تا افزایش میزان مبلغ تا چند میلیون وایجاد مکان ثابت به بازاریابی وتجارت بپردازم . حتی با راهکار نیزهمکاری کنم .

پس مرحله بعدی شروع شد

تبدیل 17000 به 34000 تومان

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: نرگس فیاض , tondar12 , سیدمهدی هاشمی , 3ObHaN , mardin-b , Elixir , sir-mahyar
12-01-2013, 12:37 PM
ارسال: #22
تلاشتون عالیه آقای رضایی ،بی صبرانه منتظر موفقیتهای مالی در راه دو برابر کردن پول برای شما هستیم ، تا از شما اساتید بزرگوار درسهای لازم رو بگیریم.
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , ahmad rezaee , 3ObHaN , Elixir
12-07-2013, 05:14 PM
ارسال: #23
سلام به همه دوستان پر انرژی و با اشتیاق

در مورد راه های رسیدن به ثروت و دو برابر کردن پول گزارش دوم خودم رو ارائه می کنم :

خب مرحله قبلی بدست آوردن 17000 تومان از صفر طی شد و مرحله بعدی تبدیل 17000 به 34000 تومان هم دارد طی می شود . حالا چگونه ؟

فکری که فعلاً به ذهنم رسید و بسیار عالی جواب داد :

اومدم تو سایتهای رایگان آگهی اینترنت تعدادی آگهی دادم :

تو سایت ایفروش - ایران تجارت - 7010و ......

بدین حالت : اجرا و نصب تابلو های تبلیغاتی با اکیپ متخصص
09156549060

خب من با توجه به سابقه کاری ام ، شماره تلفن های نصابان و سازندگان تابلو ها را دارم و می توانم از آنها استفاده کنم.
از تهران تلفنی شد و درخواست نصاب حروف چنلیوم را در مشهد کردند .
قرار را برای ساعتی بعد تنظیم کردم و با فکر باز به آنها تلفن کردم :

جناب آقای ..... ما اکیپ نصاب ماهر برای نصب داریم و همچنین توانایی ساخت حروف برجسته را نیز داریم

- چه خوب پس قیمت ساخت و نصب را اعلام کنید

- شما نمونه طرح را بفرستید و من دقیق قیمت را ارائه خواهم کرد .

مشتری طرح کار را ایمیل کردند و من شب هنگام قیمت کل را اعلام کردم . طوری قیمت دادم که به نسبت تهران 30 درصد ارزانتر برای آنها تمام شد .

حالا می پرسید قیمت کل چقدر است ؟

دوستان به این رقم به چشم یک انگیزه نگاه کنید و معتقد باشید که با عنایت های خداوند و با تجسم و اشتیاق خودتان به رقم های بسیار بیشتری نیز خواهید رسید .

رقم کل را من 80/000/000 ریال اعلام کردم و صحبت بیشتر و دقیق تر را موکول به هنگام عقد قرار داد کردم .

سه شنبه صحبت شد و مشتری چهارشنبه برای عقد قرارداد به مشهد آمدند و رقم انتهایی در 75000/000 ریال بسته شد .

بخشی از کار به عنوان بیعانه دریافت شد و الباقی قبل از نصب کار . و من ازامروز استارت انجام کار را زده ام وتا آخر هفته اتمام پروژه است .

انشاءالله بعد از اتمام کار ، خبر سود و شروع مرحله بعدی را اعلام خواهم کرد.

موفقیت حتمی است ، اگر ایمان داشته باشیم

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: کتایون کاظمی , maral 777 , MARYAR , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , hamid.h , sir-mahyar , yousefi66 , mardin-b , tondar12 , Elixir , alma , نرگس فیاض
12-10-2013, 05:20 PM
ارسال: #24
سلام خدمت میلیاردرهای عزیز :

گفتم گزارشی دیگری از روند حرکت دوبرابر کردن بدهم 12_00212_00212_002

همانطور که گفتم سفارش بزرگی به تور من خورد ، آنهم از یک آگهی اینترنتی !!!!

چند روزی به موعد تحویل سفارش نمانده !

نصف کار پیشرفت داشته و تا آخر هفته اتمام سفارش است .

من در آخر هزینه کرد این سفارش را اعلام می کنم تا سود مشخص شود .

قسمتی از کار توسط خودم انجام شده والباقی برون سپاری که البته دستمزد خودم را از روی سفارش بر می دارم .

البته در این مرحله مقداری از سود را در حساب ذخیره دوبرابر کردن پول قرار خواهم داد و الباقی صرف امور دیگر منجمله تفریح .

تا خبری دیگر بدرود و دو صد درود

تشکر شده توسط: 3ObHaN , hamid.h , yousefi66 , کتایون کاظمی , sir-mahyar , mohammadshamosi , tondar12 , کامیار کاظمی , goldmen , Elixir , alma , نرگس فیاض
12-16-2013, 10:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-16-2013 10:42 PM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #25
یک گزارش از دوبرابر کردن پول :

عالی عالی عالی باشید

سلام گرم به همه دوستان مشتاق و با انگیزه

می پرسید آدمهای باانگیزه کیا هستند

آدمای با انگیزه اونایی هستند که هدفی در زندگی اونا رو مجبور می کنه که شب با رویای بدست آوردنش بخوابند و صبح به انگیزه رفتن و رسیدن به اون هدف رختخواب ناز و گرمشون رو در این سرمای زمستون ترک کنند .

خب دوستان با انرژی ، من اومدم تا یه گزارش از اواخر اتمام کارم و اتمام مرحله بعدی دو برابر کردن پول بدم :

تو قسمت قبلی ما یه کار از تبلیغات صفر درصد گرفتیم .

شاید دوستان بگویند که آقای رضایی دارد از پشتوانه کاری اش استفاده می کند ، اما نه !169

من این آگهی های اینترنتی رایگان رو با شماره جدید دادم تا معلوم شود که از تبلیغات قدیمی نیست .

دوم : من کار رو با تمام هزینه هایش دارم حساب می کنم . اگر خودم هم در کار دخالتی داشته باشم ، حق الزحمه خودم را حساب می کنم ، مانند اینکه تمام کار را برون سپاری می کنم .

سوم : من برداشت و استفاده از موجودی کاری ام ندارم .و خرید اجناس از روی بیعانه دریافتی است .فقط این اواخر پروژه بخاطر هزینه کرد بالا ، به پیسی و نداری خورده ام که اگر وصولی نقد نباشد که هست !!!!!!!!!!!!!!
کفگیر به ته دیگ خواهد خورد ..............

خب گزارش چی شد ؟10_004

ما کار را به علت تاخیر دو سه روزه در انجام کار به روز دوشنبه موکول کردیم و از امروز صبح استارت نصب کار را زدیم .

نصابان تا ساعت 7 مشغول نصب بودند و انشاءالله فردا اتمام مرحله بعدی خواهد بود .
در این مرحله که واقعاً به انگیزه دوبرابر کردن پول ادامه دارد ، سعی کردیم از راهی متفاوت به درآمد برسیم .

اگر این مرحله با میزان سپرده خوبی به اتمام برسد از مراحل بالاتر به روشهایی نظیر بازاریابی محصولات دیگر نظیر تبلت های آقای سیدی زاده - اجناس شب عید و ایده های کاری دیگر و شروع سیستم های کاری خواهیم رسید .

خب دوستان همراه من در دو برابر کردن پول منتظر حوادث طوفانی من باشید .

دنیایی از روشهای عالی پول در آوردن با دوبرابر کردن پول به روش احمد رضایی باشید 12_00212_00212_00212_002
[/align]

تشکر شده توسط: tondar12 , 3ObHaN , sir-mahyar , حمید رضا غ , yu3f , Elixir , alma , نرگس فیاض
12-21-2013, 03:25 PM
ارسال: #26
سلام دوستان میلیاردر من حالتون چطوره ؟

با سرمای زمستون و برف چه می کنید ؟

اومدم یه خبر خوب بدم !!!!

من تونستم به انرژی و اشتیاق این بازی محرک و زیبا از مرحله تبدیل 17000 به 34000 تومان گذشتم .

خب من سفارش کاری ام روانجام دادم و کلی سود بردم ............

رقم خرجکرد برآورد شده من به این صورت است :

1- رقم هزینه خرید اجناس
لبه چنلیوم 10500000 ریال
پلاستیک و طلق 7000000 ریال
پی وی سی 3500000
ال ای دی 20000000
هزینه ساخت و نصب و کرایه 10000000

کل هزینه کرد 51000000 ریال
مبلغ وصول شده نقداً 50000000 ریال
چک 31500000 ریال 1 هفته ای

خب با گزارش از اتمام مرحله فوق ما تونستیم با افزایش 950 هزار تومانی قرار داد سقف سود خود را به بالای 3 میلیون تومان برسانیم .

البته وقتی چک سود نقد شود ما می توانیم نفس راحتی بکشیم .
وگرنه باید به مرحله ابتدایی برویم و از ابتدا شروع کنیم با 100 هزار تومان ضرر .

حالا به من بگویید با این مبلغ سود حرکت خود را چگونه ادامه دهم از مرحله 34000 تومان و یا از مرحله بالاتر ؟

در قسمت بعدی سعی خواهم کرد از ایده دیگری برای ادامه حرکت استفاده کنم که ترجیحاً تجارت خواهد بود تا مبالغ به میزان مورد انتظار برای ساخت شبکه خرید و توزیع و سیستم سازی برسد .

پیگیر اتفاقات این تاپیک باشید .

آرزوی بهترین روزهای زندگیتان را در این شب یلدای زمستانی آرزو می کنم .
[/size]

تشکر شده توسط: tondar12 , حمید رضا غ , mohammadshamosi , sir-mahyar , goldmen , iranboy , Elixir , alma , Ali 59 , نرگس فیاض
12-21-2013, 04:02 PM
ارسال: #27
عالیه جناب رضایی
12_002
به نظر من دیگه برنگردید سر 17000 تومن و همین سود فعلی رو دو برابر کنید
مطمئنم موفق میشید 10_004

طراح انواع سازه های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
طراح انواع مخازن آب و فاضلاب
طراح انواع سازه های اسکلت فلزی و بتنی و سوله
دارای پروانه نظارت از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

[/u]
احساس پرانتزی را دارم
که همه ے اتفاقات خوب
داخل آن اتفاق مے افتد .
آری ؛ خدا را مهمان قلب کوچکم کرده ام
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , sir-mahyar , Elixir , alma , نرگس فیاض
12-21-2013, 05:03 PM
ارسال: #28
(12-21-2013 03:25 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  سلام دوستان میلیاردر من حالتون چطوره ؟

با سرمای زمستون و برف چه می کنید ؟

اومدم یه خبر خوب بدم !!!!

من تونستم به انرژی و اشتیاق این بازی محرک و زیبا از مرحله تبدیل 17000 به 34000 تومان گذشتم .

خب من سفارش کاری ام روانجام دادم و کلی سود بردم ............

رقم خرجکرد برآورد شده من به این صورت است :

1- رقم هزینه خرید اجناس
لبه چنلیوم 10500000 ریال
پلاستیک و طلق 7000000 ریال
پی وی سی 3500000
ال ای دی 20000000
هزینه ساخت و نصب و کرایه 10000000

کل هزینه کرد 51000000 ریال
مبلغ وصول شده نقداً 50000000 ریال
چک 31500000 ریال 1 هفته ای

خب با گزارش از اتمام مرحله فوق ما تونستیم با افزایش 950 هزار تومانی قرار داد سقف سود خود را به بالای 3 میلیون تومان برسانیم .

البته وقتی چک سود نقد شود ما می توانیم نفس راحتی بکشیم .
وگرنه باید به مرحله ابتدایی برویم و از ابتدا شروع کنیم با 100 هزار تومان ضرر .

حالا به من بگویید با این مبلغ سود حرکت خود را چگونه ادامه دهم از مرحله 34000 تومان و یا از مرحله بالاتر ؟

در قسمت بعدی سعی خواهم کرد از ایده دیگری برای ادامه حرکت استفاده کنم که ترجیحاً تجارت خواهد بود تا مبالغ به میزان مورد انتظار برای ساخت شبکه خرید و توزیع و سیستم سازی برسد .

پیگیر اتفاقات این تاپیک باشید .

آرزوی بهترین روزهای زندگیتان را در این شب یلدای زمستانی آرزو می کنم .
[/size]

سلام جناب رضایی

واقعا کارتون عالی و قابل تقدیره

واقعا افرین بر شما

قانون دو برابر کردن پول میگه پول اضافه بر دوبرابری مرحله ی قبل رو اجازه ندارید به مرحله ی بعد ببرین

قانونا باید از 34000 تومان شروع کنید و اون رو دوبرابر کنید حتی اگه 100 میلیون سود کرده باشید

موفق و پیروز باشید10_004

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , Elixir , alma , Ali 59 , نرگس فیاض
12-21-2013, 07:00 PM
ارسال: #29
عالی هست
با 17000 هزار این کار را کردی
با 34000 هزار چه می کنی مرد!
ماشالله
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , Elixir , alma , نرگس فیاض
12-22-2013, 09:32 PM
ارسال: #30
دوستانم سلام

گفتم تشکر کنم اول از خودم که دارم به کمک انرژی های بالای شما با اشتیاق به دوبرابر کردن پول از طریق حلال و کسب و کار می پردازم .

دوم هم از مدیران سایت که زمینه تبادل افکار و انرژی ها را به دوستان می دهند .

خب دوستان عکس محل پروژه را هم برای اتمام کار در اینجا قرار می دهم

[تصویر: tablo_mashhad.jpg]

انشاءالله بعد از اربعین حسینی شروع مرحله دیگر

تشکر شده توسط: tondar12 , حمید رضا غ , sir-mahyar , Elixir , jahanagahi , alma , Ali 59 , نرگس فیاض
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  من از 10 هزار تومان شروع کردم hamed2646 30 7,999 03-20-2016 10:38 PM
آخرین ارسال: hamed2646

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS