ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

يه كار يا توليدي پاره وقت كم هزينه
زمان کنونی: 05-19-2024, 05:20 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: fork58
آخرین ارسال: دنیا
پاسخ: 29
بازدید: 9833

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امیتازات : 2.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
يه كار يا توليدي پاره وقت كم هزينه
06-02-2013, 11:50 AM
ارسال: #21
RE: يه كار يا توليدي پاره وقت كم هزينه
(06-02-2013 11:46 AM)mohsen k1 نوشته شده توسط:  امان از غربت كه بدجوري دست و پاي آدم رو مي بنده.....

دوست من حست رو درک میکنم ، با اینکه خودم مجردم و تو شهر خودمم....

خدای نکرده یه وقت نا امید نشی ؛ همیشه مثبت فکر کن و بدون که 99% مشکلات قابل حله....

شما که داری تو یه شهر دیگه کار میکنی و خرج زندگی تو در میاری ، بدون آدم موفقی هستی ، و با مثبت اندیشی موفقتر هم خواهی شد.........

من فکر میکنم بعضی وقتا غربت نکته مثبتیه
به طور مثال وقتی شما میخوای بری ویزیتوری و یا دست فروشی همش نگران این نیستی که کسی تو رو بشناسه!

فعلا در وضعیت ورشکستگی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mohsen k1 , alireza091111 , سیدمهدی هاشمی , blacknight19 , بابایی , maral 777 , minea
06-10-2013, 11:54 AM
ارسال: #22
میشه دستگاه جوجه کشی خرید و بعد از 25روز نتیجه گرفت. قیمتشم ازیک میلیون شروع میشه...

رهبر اگرهمت است راه طلب دور نیست
[/size] گر رفتی قدمی، طی شودصدمرحله
 تشکر شده توسط: alireza091111 , blacknight19 , minea
06-10-2013, 12:30 PM
ارسال: #23
(06-02-2013 11:50 AM)eev نوشته شده توسط:  
(06-02-2013 11:46 AM)mohsen k1 نوشته شده توسط:  امان از غربت كه بدجوري دست و پاي آدم رو مي بنده.....

خدای نکرده یه وقت نا امید نشی ؛ همیشه مثبت فکر کن و بدون که 99% مشکلات قابل حله....

شما که داری تو یه شهر دیگه کار میکنی و خرج زندگی تو در میاری ، بدون آدم موفقی هستی ، و با مثبت اندیشی موفقتر هم خواهی شد.........

به طور مثال وقتی شما میخوای بری ویزیتوری و یا دست فروشی همش نگران این نیستی که کسی تو رو بشناسه!

واقعا کیف می کنم وقتی شخصی پیدا می شه که به موضوع از بعد دیگه یعنی بعد مثبتش نگاه می کنه. آفرین

هر کس بخواهد کاری انجام دهد راهش را پیدا می کند هر کس نخواهد کاری را انجام دهد بهانه اش را
 تشکر شده توسط: alireza091111 , فرهاد قربانی , blacknight19 , بابایی , جوادي , minea
08-29-2013, 06:12 PM
ارسال: #24
(06-10-2013 12:30 PM)maral 777 نوشته شده توسط:  
(06-02-2013 11:50 AM)eev نوشته شده توسط:  

واقعا کیف می کنم وقتی شخصی پیدا می شه که به موضوع از بعد دیگه یعنی بعد مثبتش نگاه می کنه. آفرین

منم خیلی خوشم میاد...احسنت بر این نوع فکر کردنتون.....خیلی از کارها رو میشه انجام داد.....ببین مثلا درسته من الان بیکارم ولی از فرصتم استفاده میکنم مثلا یه کار فنی گرفتم که تو وقت بیکاریم تو خونه میکنم مهم نیست 6 ظهر باشه یا 1 شب باید کار رو ظرف مدت معینی تحویل بدم ...البته کار شانسی جور شد من درد ودل میکردم پیش دوستی اونم این کارو پیشنهاد داد که از طول خدمت تا حالا مشغولم.....کارم هم سیم پیچی ترانس هست که صاحبکار مواد رو تحویل میده و من ترانس آماده شده رو تحویل میدم و باز یک نفر دیگه کار لحیم کاری و....تررانس رو انجام میده و کم کم ترانس آماده میشه....ترانس ها خیلی کوچیک ان و جای خیلی کمی میگیرند ولی بهتر از بیکاریه....یه همچین کارهایی باید بگردی و ببینی که از پس چه کاری بر میای...مثلا همین شمع سازی هم خوبه...تو خونه کارش رو انجام میدی و میری تحویلشون میدی....کار سختس نیست....باید دو دو تا چهار تا کنی ببینی از پس چه کاری بر میای....به همین راحتی

×××××××هیچ وقت امید رو از کسی نگیر...شاید تنها چیزی باشه که داشته باشه ×××××××
×××××××××××××از تجربه دیگران استفاد کن، تا تو تجربه دیگران نشوی××××××××××××
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Elixir , blacknight19 , سیدمهدی هاشمی , minea , soshiant
08-29-2013, 09:42 PM
ارسال: #25
شما حقوقت خیلی کمه. نمی خوام ناامیدت کنم. ولی واقعا با 500 تومن در ماه آدم می خواد به کجا برسه؟
این ایده رو قبلا به یکی گفتم ناراحت شد. به شما می گم شاید ناراحت نشدی:
الان برا تمیز کردن یک راه پله برا مثلا 4 طبقه می شه 25 هزار تومن گرفت.
روزی دوتا راه پله تمیز کنه آدم می شه 50 تومن.
برای جذب مشتری می شه تراکت درب منازل یک منطقه خاص و ترجیحا مرفه پخش کرد.
معمولا هر یک یا دو هفته باید رفت برای تمیز کردن.
یعنی شما تقریبا به 30 عدد مشتری نیاز داری.
کم کم که 30 تا جور شدن کل روزهات پر میشه.
سی تا 50 تومن یک و پونصد
تا همون ساعتی که برای این شرکت داری کار می کنی دوتا راه پلتو تموم کردی تازه می تونی به فکر کار دوم باشی که درآمدت بشه 2 ملیون در ماه.
اگر نظر منو می خوای 500 تومن ارزش اینکه آدم براش وقت بذاره رو نداره. حتما به فکر یک کار دیگه باش.
در مورد این ایده می تونی با کلمه کلیدی " خدمات نظافت " سرچ کنی تو همین سایت مطالب زیاده.
 تشکر شده توسط: Elixir , blacknight19 , محسن قلي زاده , سیدمهدی هاشمی , minea , مرتضی-تهران
08-31-2013, 10:35 AM
ارسال: #26
سلام
خيلي حال ميكنم به اينكه دوستان به فكر هم هستند و كار پيشنهاد ميكنن.
قدر بدونيد، جمع خوبي داريم.
در مورد كار نظافت هم، آقا اصلاً نترس، يه مدت خودم دنبال كار سوپوري بودم چون از 12 شب تا 6 صبح بود و روزي 30هزار تومن، ديگه شب هم كه كسي منو نميشناسه، ولي يكي از دوستام زنگ زد به بابام گفت و ...
خلاصه كه براي موفقيت نبايد ترسيد.
حركت كن، توكل داشته باش، خدا باهات مياد.

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
 تشکر شده توسط: iran , سیدمهدی هاشمی , blacknight19 , minea , مرتضی-تهران , arezu
08-31-2013, 10:29 PM
ارسال: #27
(08-31-2013 10:35 AM)آقا محسن نوشته شده توسط:  سلام
خيلي حال ميكنم به اينكه دوستان به فكر هم هستند و كار پيشنهاد ميكنن.
قدر بدونيد، جمع خوبي داريم.
در مورد كار نظافت هم، آقا اصلاً نترس، يه مدت خودم دنبال كار سوپوري بودم چون از 12 شب تا 6 صبح بود و روزي 30هزار تومن، ديگه شب هم كه كسي منو نميشناسه، ولي يكي از دوستام زنگ زد به بابام گفت و ...
خلاصه كه براي موفقيت نبايد ترسيد.
حركت كن، توكل داشته باش، خدا باهات مياد.

حالا جدا برا سوپوری اون هم 6 ساعت روزی 30 تومن می دن.خیلی خوبه که
 تشکر شده توسط: blacknight19 , minea , مرتضی-تهران
12-02-2013, 09:09 AM
ارسال: #28
منم مثله شما کارمندم و دنبال یک ایده برا کاره آزاد
و انواع ایده ها و کارها تو ذهنم میادو میره به قول یکی از دوستان ذهنم درگیر این ایده ها شده و بیمار شده
نباید بزاریم این انبوه ایده ها هر روز مثه یه دیوار سد راهمون بشه
خلاصه کلام این که یه کارو شروع کن یه کار در حد توانایتون اما فقط شروع کن شروع کن
بزار شما واسه ما انگیزه بشید پیشرو بشید
موفق میشید مطمئن باشید

پیروزی یعنی :

توانایی رفتن از یک شکست ، به شکستی دیگر

بدون از دست دادن اشتیاق . . .
 تشکر شده توسط: blacknight19 , minea , iren
01-11-2014, 06:45 PM
ارسال: #29
سلام من فکر میکنم شما در شغل خودتون میتونید موفق بشید حسابداری یکی از شغل های پر درآمده میتونید بعدازظهر کارهای بعضی از شرکت ها رو در منزل انجام بدید.

تصمیم بگیریم استاد تغییر باشیم ،نه قربانی تقدیر، در بازی زندگی اگر عوض نشویم تعویض خواهیم شد.
 تشکر شده توسط: soshiant
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مراحل راه‌اندازي يك كسب و كار جديد براي جوانان REZA HAJISALIMI 1 2,329 12-06-2014 01:19 AM
آخرین ارسال: لوبا
  طرح كسب و كار MARYAR 4 11,569 05-14-2014 12:07 AM
آخرین ارسال: ناجیه
  جادوي كار پاره‌وقت mehdi098 8 2,814 06-09-2013 12:18 PM
آخرین ارسال: بابایی
Information تكنيك هاي خلاقيت در محيط زندگي و كار MARYAR 4 1,107 01-06-2012 12:41 AM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS