ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

انسان های موفق چه نوع موسیقی گوش میدهند؟؟
زمان کنونی: 05-19-2024, 11:19 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: roobimah
پاسخ: 46
بازدید: 12067

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انسان های موفق چه نوع موسیقی گوش میدهند؟؟
07-21-2013, 03:42 AM
ارسال: #31
RE: انسان های موفق چه نوع موسیقی گوش میدهند؟؟
باسلام

من همه چی گوش میکنم (بغیر از 6*8)سنتی پاپ رپ بی کلام ..... .بستگی به شرایط داره
ولی چون من ناخواسته میرم توحس آهنگ(واقعا دست خودم نیستHuh) بیشتر سعی میکنم بیکلام گوش بدم.
واز همه بیشتر عاشق کارای یانی هستم12_002

از راه شگفت خدا پول مثل سیل بطرف من سرازیر شده
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Divar , alma , hamid.h
07-21-2013, 05:11 AM
ارسال: #32
Heart RE: انسان های موفق چه نوع موسیقی گوش میدهند؟؟
من کلا موزيک باز بودم از بچگي..خيلي زودتر از اينکه تو با رپ دست بدي!
من معتقدم اگر قراره يه انسان يک اشرف مخلوقات يه بنده ي خدا که مقام بندگي از پيامبري بالاتره،چند دقيقه از عمرش که تنها سرمايشه بزاره براي يه موضوعي بايد از اون موضوع چيز ياد بگيره.
و من تنها موسيقي که ميشه ازش چيز يادگرفت رو موزيک رپ ميدونم البته نه هررپي من رپ اجتماعي و گنگستا گوش ميدم.و بنظر من بقيه موسيقي ها رو بسوي ابتذال و سياه نمايي و..داره مخصوصا پاپ که من 7سالي ميشه که اصلا پاپ گوش نميدم چون واقعا الان موزيک پاپ ايران از دوحالت خارج نيست يا ابتذاله محضه که من عاشقتم و تو عاشقمي خلاصه بي محتوا با موزيکهاي بسيارنزديک به غناو خالتور.يا از اين غمگينا که آي بي وفا من بدبختم من خونه خرابم من يه چشم اشکه يکي خون.
خلاصه رپ موزيک برتر دنياست.
به هزاران دليل گفته و ناگفته..
و با شما هم موافقم که گفتيد بعضي حرفاي برخي از رپ خون ها درحد بعضي فلاسفه هست.
واقعا اگر رپ گوش بديد و به رپ خون هاي خوب و بااخلاق گوش بديد ميفهميد که چقدر اين حرف درسته.آدمايي مثل بابک تيغه،بهرام پيشرو ياس هيچکس وکلا قديمي هاي اين کار که دل ميسوزوني واسه رپ،اگه به اينا گوش بديد هر آهنگي براتون درحد يه کلاس اخلاقه..
جدي ميگم

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: Divar , Fela.Want , alma , مرتضی الهی , hamid.h , samira71
07-21-2013, 01:30 PM
ارسال: #33
نه اهل مدم پوما یه روز D&G شم
آینده همونی میشم که امروز می اندیشم
تو هم بدون آینده همونیه که بهش یقین داشتی
همون نهالی که به طرز بهترین کاشتی

(هنوزم - حامد فرد)

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Elixir
09-03-2013, 10:54 AM
ارسال: #34
موسیقی وسیله ای برای آرامش فکر است ولزوما فقط منحصربه یک سری آهنگها نمیشود گاهی ادم با شنیدن صدای طبیعت که در واقع تمامی ادوات موسیقی ساخته بشر نیز برگرفته از همین طبیعت است به این آرامش میرسد که همین اینها بر می گردد به فطرت بشری آن خلا که در درون فرد است با کلام وساز آهنگساز یا خواننده جبران میشود حال اینکه فردی با شنیدن موسیقی شاد یا غمگین میشود باز هم بر میگردد به درون فرد این فاصله ای که بشر بین خود و خدای خود ایجاد کرده با کمک عوامل مختلف پر بشه یکی با کار مداوم وبعضی افراد با موسیقی حتی کودک هم با موسیقی کلام مادر ارام میشود .و بعضی افراد با محو شدن در ذات اقدس الهی به چنان آرامشی میرسند که حتی صدای سهمگین طبیعت کوچکترین خللی بر آرامششان نمی رساند لطفا سعی کنید به اشعار و اهنگ کلام موسیقی از دید دیگر نگاه کنید مثلا یک فرد با شنیدن این بیت شعر چه حالی بهش دست میده شاد میشه یا غمگین :
یک شب دلی به مسلخ خونم کشیدورفت دیوانه ای به داغ جنونم کشید ورفت

پس کوچه های قلب مرا جستجو نکرد اما مرا به عمق درونم کشید و رفت

یا با این بیت شعر :

مدامم مست میدارد نسیم جعد گیسویت خرابم میکند هر دم فریب چشم جادویت

در ضمن اینکه افراد موفق چه نوع موسیقی گوش میدهند بسته به شخصیت ودرون افراد دارد و هیچکس با گوش دادن به سبک موسیقی آنها ادم موفقی نمیشود نترسید به ندا درونتان با دقت گوش بدهید .موفق وشادمان باشید /زیاد حرف زدم ببخشید .
 تشکر شده توسط: Elixir , alma , مرتضی الهی
09-05-2013, 02:25 AM
ارسال: #35
هیپ هاپیم (یه زاخاره دو آتیشه ) Blush

من فقط وقتی آهنگ میزارم که بخوام بهش گوش بدم ، بعضیا تو ماشین یا با گوشی یا هدفون یا 1000 جور دیگه خودشونو به آهنگ وصل میکنن،این یه دوره اس که بعد از یه مدت دیگه هیچ میلی به موسیقی ندارن

خودم هم غیر از این که هر آهنگی بجاش ممکنه خوب باشه گوش میکنم: (قری قری برای جشنُ عروسی،دیس لاو مث داریوش و 2afm برای زمان دپرسی و...)

ولی آهنگایی که بیشتر روز پای کامپیوتر یا تو ماشین بهشون گوش میکنم رپ و هیپ هاپن

کسایی مثل : گروه زدبازی ، صادق ، یاس و علی سورنا که قول میدم هیچکس اینجا نمیشناسدش؛ اینا کارشون مثل اینه که قسم خوردن تو هر آهنگی که جدید میدن بیرون ، یچیزه جدیدی هم به شنونده بدن (اکثر پاپ خونای لس آنجلسی 20 30 ساله فقط یه ریتم بندری میزارن روش چیزای کلیشه ای میخونن که واقعا ازشون متنفرم)

برای مثال دوتا از بهترین قسمت های آهنگای هیپ هاپی رو پایین نوشتم:

وقتی در ها بسته س
هنو یه امید هست به سوراخه در
اونکه کمکت میکنه تو آینه س
میشه گرما رو حس کرد تو آب سرد
میشه آروم خوابید رو پای جنگ
میشه بود میشه رفت
یه عکس یادگاری زیر دوربین مرگ با عزرائیل دارن همه
------------------------------------------------------------------------------------------------
آدمک سلام ، کجایه قصه ای // آهنم الآن ، دو راهه زندگیم
از وقتی رفتی من دارم لا ف/ی/ل/ت/را میخوابم // الحق که سختی مشتی من یه خورده بی ارادم
یه بی اراده اما سزامو دادم
منم یه نخ سیگار با عادتای قدیم ندیم // چِشم به در دیوار تو عالمای عجیب غریب
دلم گرفته باز از ادمای سگ نظیر // قلم میرقصه باز رو کاغذای خط خطی
خب ؛ حاجی زندگی همینه // گذشته ها گذشتو رفت بالایی کریمه
امروز زبر باشه فرداها خمیره // ب
بین کور بشه چشمی که نبینه

اینجور آهنگارو باید تا آخر گوش کرد،چون کسی که آهنگ رو نشیده با یک تیکه از آهنگ چیزه زیادی از آهنگ دستگیرش نمیشه ، ولی خب منم نمیتونستم چیزه بیشتر براتون بزارم ، جلو خانواده زشته 5_004

درضمن اینُ یادتون باشه که تو هر کاری آدم بد و خوب هست،اینایی که تو آهنگای رپ همش فُش میدن اینا همون آدم بدان که محبوبیتشون گذراس، اما اینکه آدم خوبای رپ توی کاراشون همش گلُ بلبل باشه نیست،یک مقدار صریح و رک بودن لازمه ی رپه
"rap در انگلیسی به معنی سرزنش شدید و ضرب تند هست" ( توی Google Translate میتونید بزنید)

تا شکست بعدی ... یا علی
 تشکر شده توسط: Elixir , Divar , alma , مرتضی الهی , hamid.h
10-19-2013, 01:17 AM
ارسال: #36
من عاشق اهنگهای پاپ هستم ...........
 تشکر شده توسط: Elixir , zahra_r , alma
10-19-2013, 06:14 PM
ارسال: #37
آهنگ گوش دادن یکی از روزمرگی هام هستش ...
بیشتر ، موقع استراحت گوش میدم!
وقتی پرانرژیم آهنگای شاد و رقص گوش میدم ...
وقتی خستم آهنگای بی کلام و آرامش بخش گوش میدم .
ولی عاشقه صدای شهرام شکوهیم .
احمد سعیدی و مهدی احمدوندم گوش میدم .
موسیقی آذربایجان که دیگه هیچ ... (کشته مردشم )HeartHeartHeartHeartHeart

قانون باور:
هر چيزي را كه عميقاً باور داشته باشيد به واقعيت تبديل مي شود.
 تشکر شده توسط: Elixir , Divar , alma , hamid.h
10-19-2013, 06:46 PM
ارسال: #38
شهرام شکوهي توي پاپ آخرت صداست..
با اينکه شعراش منفيه تقريبا اما واقعا آدمو وسوسه ميکنه گوشش بده

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: Divar , alma , hamid.h
10-20-2013, 12:32 AM
ارسال: #39
دوست عزیز من هم علی سورنا گوش دادم
نگید که کسی نشنیده

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: amirctrl , alma
01-21-2014, 10:04 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-21-2014 10:05 AM، توسط aria898210.)
ارسال: #40
منم فقط به موسیقی بدون کلام گوش میدم و بخصوص صدای ضبط شده طبیعت مانند صدای جیک جیک پرندگان در جنگل، ابشار، صدای امواج دریا، صدای باران و رعد و برق و .....
اگر این صداها که میگم با BrainWave ترکیب بشه فکر کنم شما رو ببره مریخSmile25r30wi12_002
منم فقط به موسیقی بدون کلام گوش میدم و بخصوص صدای ضبط شده طبیعت مانند صدای جیک جیک پرندگان در جنگل، ابشار، صدای امواج دریا، صدای باران و رعد و برق و .....
اگر این صداها که میگم با BrainWave ترکیب بشه فکر کنم شما رو ببره مریخ و اونجا یه انجمن برای میلیاردرها بسازینSmile25r30wi12_002

نام کاربری قبلی: Ehsan555k
 تشکر شده توسط: zahra_r , مرتضی الهی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  موسیقی درمانی، تغییر خلق و خوی و افزایش تمرکز ..... mallarme 0 1,191 06-13-2013 01:50 PM
آخرین ارسال: mallarme

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS