ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سئوال از شما , جواب از ما
زمان کنونی: 06-02-2024, 05:40 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: zoofanoon
پاسخ: 26
بازدید: 5206

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-20-2011, 08:47 PM
ارسال: #1
سئوال از شما و جواب از ما

در این تایپیک می توانید سئوالاتی در رابطه با مددکاری(خانوادگی - شغلی - تحصیلی و....) دارید مطرح و سریعا جواب آنرا در تایپیک ببینید. اگر خصوصی بود بدون ذکر نام سئوال جواب داده خواهد شد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , 3ObHaN , madar , mostafa ghobadi , longonceill , dara , ناصر صادقی , سعید.کرمی
07-21-2011, 06:23 PM
ارسال: #2
RE: سئوال از شما , جواب از ما
جناب قربانیان فکرمیکنم جایی در همین سایت خوندم که شما فرمودید تجارت(صادرات وواردات)هم انجام میدادید
ممکنه راجع به تجربه تون بفرمایید؟
چرا دیگه انجامش نمیدید؟
با توجه به مشکلات فعلی (سیستماتیک و غیر سیستماتیک) توصیه تون برای اینکار چیه ؟
کار درستیه ؟
اگر نکته مهمی راجع به این کار هست ممنون میشم لطف بفرمایید مطرح کنید.
با تشکر

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , سعید.کرمی
07-21-2011, 06:47 PM
ارسال: #3
سلام به همه

من و دوستم قصد داریم در یکی از شهرهای جنوبی ایران اقدام به تاسیس کانون تبلیغاتی جهت تبلیغ از طریق تلویزیون شهری کنیم.لطفا دوستان کمک و راهنمایی کنند.لطفا نظر، پیشنهاد و اطلاعاتی که دارید رو بفرمایید.لطفا از تعرفه ها و هر چیزی که به نظرتون میرسه بگید.

سپاس
07-21-2011, 07:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-21-2011 08:11 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #4
(07-21-2011 06:23 PM)madar نوشته شده توسط:  جناب قربانیان فکرمیکنم جایی در همین سایت خوندم که شما فرمودید تجارت(صادرات وواردات)هم انجام میدادید
ممکنه راجع به تجربه تون بفرمایید؟
چرا دیگه انجامش نمیدید؟
با توجه به مشکلات فعلی (سیستماتیک و غیر سیستماتیک) توصیه تون برای اینکار چیه ؟
کار درستیه ؟
اگر نکته مهمی راجع به این کار هست ممنون میشم لطف بفرمایید مطرح کنید.
با تشکر
بله مواد غذائی : رب , ماکارونی , آبمیوه , نمک , شکلات صادر می کردیم. 15روز ایران و 15 روز باکو بودم . خسته شدم.
بد نبود . شرایط اولیه داشتن کارت بازرگانی و کسب اطلاع از قیمتها و درخواستها در کشور مورد نظر است.ضمنا شرکتهائی هستند که در ارتباط با این موضوع برای شما بازاریابی میکنند.(باید از سلامت آن شرکت مطلع باشید.)

(07-21-2011 06:47 PM)Enaiat نوشته شده توسط:  سلام به همه

من و دوستم قصد داریم در یکی از شهرهای جنوبی ایران اقدام به تاسیس کانون تبلیغاتی جهت تبلیغ از طریق تلویزیون شهری کنیم.لطفا دوستان کمک و راهنمایی کنند.لطفا نظر، پیشنهاد و اطلاعاتی که دارید رو بفرمایید.لطفا از تعرفه ها و هر چیزی که به نظرتون میرسه بگید.

سپاس

تا جائیکه اطلاع دارم کاری است در حد گرفتن حقوق. اگر کافی است :
به صدا و سیمای شهر محل مورد نظر رفته و درخواست دهید. معمولا افرادی هستند در آن شهرها که ارتباط خوبی دارند و اگر پر درآمد باشد درخواست داده اند.
اگر موافقت کردند آدرس دفتر محل کار حتما لازم است.
ضمنا می توانید تبلیغات روزنامه ها و مجلات را هم که تک برک و دو برگ و یا دفترچه ای است اخذ نمائید.که در آن صورت پر درآمد خواهد بود. برای بازاریابی باید افرادی را انتخاب کنید که روابط عمومی بسیار بالائی داشته باشند. لبخندشان لبخند خودشان باشد و نه لبخند برای گرفتن تبلیغ.(اگر موفق شدید حتما با من مطرح فرمائید کمی از شگردهای آن کار را برایتان بازگو کنم.)
موفقتر باشید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mas , Enaiat , mostafa ghobadi , madar , ناصر صادقی , سعید.کرمی
07-22-2011, 01:15 AM
ارسال: #5
اقای قربانیان ، با توجه به سنم ، وقتی میخوام برم دنبال کار های کارخونه ، لباس سنگین مثل کت و شلوار بپوشم یا لباس جوون پسند مثل تی شرت و شلوار لی؟

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: mostafa ghobadi , jahanagahi , ناصر صادقی , سعید.کرمی
07-22-2011, 07:22 AM
ارسال: #6
(07-21-2011 07:37 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  [quote='madar' pid='2635' dateline='1311256435']

به صدا و سیمای شهر محل مورد نظر رفته و درخواست دهید. معمولا افرادی هستند در آن شهرها که ارتباط خوبی دارند و اگر پر درآمد باشد درخواست داده اند.
ضمنا می توانید تبلیغات روزنامه ها و مجلات را هم که تک برک و دو برگ و یا دفترچه ای است اخذ نمائید.که در آن صورت پر درآمد خواهد بود. برای بازاریابی باید افرادی را انتخاب کنید که روابط عمومی بسیار بالائی داشته باشند. لبخندشان لبخند خودشان باشد و نه لبخند برای گرفتن تبلیغ.(اگر موفق شدید حتما با من مطرح فرمائید کمی از شگردهای آن کار را برایتان بازگو کنم.)
موفقتر باشید.

سلام
با سپاس از پاسخ شما

قربان منظور من شبکه های استانی نیست بلکه تبلیغات از طریق تلویزیون های مخصوص تبلیغات در شهر هست.لطفا باز هم راهنمایی کنید.
مرسی
07-22-2011, 10:15 AM
ارسال: #7
(07-22-2011 07:22 AM)Enaiat نوشته شده توسط:  
(07-21-2011 07:37 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  [quote='madar' pid='2635' dateline='1311256435']

موفقتر باشید.

سلام
با سپاس از پاسخ شما

قربان منظور من شبکه های استانی نیست بلکه تبلیغات از طریق تلویزیون های مخصوص تبلیغات در شهر هست.لطفا باز هم راهنمایی کنید.
مرسی

در مورد این مسئله قبل از رفتن از شهرداری محل سکونت خود سئوال فرمائید(اگر در پارکها باشد).چون موافقت آن با شهرداری است و اگر در چهار راهها هم باشد موافقت اداراه راهنمائی و رانندگی هم ضروری است.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Enaiat , کامیار کاظمی , mostafa ghobadi , مصطفي , ناصر صادقی , سعید.کرمی
07-22-2011, 01:37 PM
ارسال: #8
(07-22-2011 01:15 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  اقای قربانیان ، با توجه به سنم ، وقتی میخوام برم دنبال کار های کارخونه ، لباس سنگین مثل کت و شلوار بپوشم یا لباس جوون پسند مثل تی شرت و شلوار لی؟

افراد میلیونر چندان به لباس اهمیت نمی دهند مگر در مراسم. اکثرا شلوارهای جین و معمولی و یک تی شرت می پوشند (ولی خیلی تمیز) حرف زدن و حرکات فیزیکی شخص است که باعث احترام گذاشتن به وی می شود.اصل روابط عمومی است.جوری سئوال پرسیده شود که خود در مرحله اول ایمان به دانستن جواب سئوال داشته باشید و جواب دهنده از لحن پرسیدن سئوال از وی به جدی بودن آن پی می برد و جواب درست می دهد.مهم لحن سئوال کردن است. موفقتر باشی.سبحان جان زلزله

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مصطفي , 3ObHaN , mhdi855 , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , سعید.کرمی
07-22-2011, 04:51 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-22-2011 04:53 PM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #9
اره اینکه صد در صد ! کاملا موافقم و خدا رو شکر روابط عمومی خوبی دارم ( کتاب های دیل کارنگی رو بخونید در زمینه سخن رانی محشره ) میدونید که به هدفمم 100 درصد اعتقاد دارم ولی یه نکته دیگه هم هست که بی تاثیر نیست ، من که با پدرم یا دوستان به ادارات دولتی سر میزنم ، احساس میکنم کارمندا عقلشون 100 درصد به چشمشونه ! یارو دکترا عمران داره ، با بنز اخرین مدل اومده ولی لباس کارگاهی پوشیده رو کارش رو طول میدن ولی اون یارویی که با موتورسیکلت اومده و یه لباس فانتزی پوشیده رو فکر میکنند خداست ! مخصوصا اگه بار اول باشه که به اون اداره میره ! مخصوصا هم اداره ی بیمه ! تا حالا با این جور موارد برنخوردید ؟

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: mhdi855 , jahanagahi , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , سعید.کرمی
07-22-2011, 05:28 PM
ارسال: #10
خیلی زیاد اکثر مشکلات اداری و کلاهبرداری ها هم به همین خاطره که مردم عقلشون تو چشمشونه کاش یه کم واقع بین باشیم و در مورد مردم از روی ظاهر قضاوت نکنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mostafa ghobadi , 3ObHaN , faramarz , ناصر صادقی , سعید.کرمی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منع قانونی در مورد مزاحمت از از طریق ارسال پیامکهای تبلیغاتی zoofanoon 0 540 03-20-2013 11:24 PM
آخرین ارسال: zoofanoon
  کلاه قرمزی ،نکاتی برای موفقیت حرفه‌تان به شما می آموزد! vahid61 3 950 12-07-2011 11:47 PM
آخرین ارسال: shahram......32

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS