ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

كارگروه فصل تابستان 1391
زمان کنونی: 06-02-2024, 05:48 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
پاسخ: 38
بازدید: 7936

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كارگروه فصل تابستان 1391
05-12-2012, 02:49 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-12-2012 11:56 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #1
كارگروه فصل تابستان 1391
با سلام خدمت عزيزان
از امروز تا اولين روز تابستان دقيقا 40 روز فاصله است.
1- براي كسب درامد از اين فصل بخاطر مسافرت ها چه پيشنهاداتي را ميدهيد؟؟؟؟
2- ايا ميتوان با تشكيل و برنامه ريزي از اين فصل به كسب درامد رسيد؟؟
3- ايا براي اين فصل برنامه ريزي خاصي را در ذهن داريد؟؟؟
4- برای فصل چه محصولاتی میتوانیم آماده کنیم؟
5- منطقه شما و شهر شما چه محصول خاصی دارد که بتوان در سراسر کشور ارائه کرد؟

بازار عيد گذشت و با توجه به مباحثي كه در انجمن مطرح شد اما گزارشي از عملكرد دوستان را در انجمن مشاهده نكرديم.
دوستان جهت همفكري - همكاري و همياري يكديگر جهت تشكيل گروه هاي تيمي براي كسب درامد از فصل تابستان در اين بحث شركت نمايند.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , قناد , m_grate29 , ajand.pc , مهتاب , mohammadshamosi , arash67 , mjdehghani , sherafati
05-12-2012, 08:36 AM
ارسال: #2
RE: كارگروه فصل تابستان 1390
با سلام،اقای سجاد نظرتون چیه یک گروه تشکیل بشه زیر نظر یک دفتر مرکزی در تهران که دفتر تهران کار بازاریابی با دفتر ها وشرکتهای گردشگری جهت پیدا کردن مشتری یا مسافر رو انجام بدهد و بچه های هر شهر وشهرستان در شهر واطراف محل زندگی خود کار بازدید وسرویس خدمات رو به مسافرین انجام بدهند ،فکر میکنم هم کار پر درامدی باشه هم در شناسایی محل زندگی واداب ورسوم منطقه زندگیمون بتونیم کوشا باشیم .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: m_grate29 , reza_egbali , ajand.pc , مهتاب , mohammadshamosi , zoofanoon , mjdehghani , sherafati
05-12-2012, 09:21 AM
ارسال: #3
(05-12-2012 08:36 AM)قناد نوشته شده توسط:  با سلام،اقای سجاد نظرتون چیه یک گروه تشکیل بشه زیر نظر یک دفتر مرکزی در تهران که دفتر تهران کار بازاریابی با دفتر ها وشرکتهای گردشگری جهت پیدا کردن مشتری یا مسافر رو انجام بدهد و بچه های هر شهر وشهرستان در شهر واطراف محل زندگی خود کار بازدید وسرویس خدمات رو به مسافرین انجام بدهند ،فکر میکنم هم کار پر درامدی باشه هم در شناسایی محل زندگی واداب ورسوم منطقه زندگیمون بتونیم کوشا باشیم .

سلام خانوم قناد
ايده جالبي هست ولي براي اجراي ان بايد تلاش بسياري كرد.
بطور مثال تابستان ها اموزش پرورش مدارس را جهت استفاده معلمان در شهرهاي مختلف نظافت و فرش ميكند هر كلاس را.معلمان هم اكثرا با گرفتن نامه شهر مورد نظر به جاي رفتن به مسافرخانه ميروند به اين مدارس.
خوب اين يك فعاليتي هست كه چندصد نفر براي همين كار معمولي انجام ميدهد.
حال تصور كنيم براي گردشگر و تور بخواهيم خدمات ارائه كنيم.
در درجه اول در هر شهري چندين دفتر گردشگري وجود دارد.
اول بايد راهي پيدا كرد براي جذب گردشگر چه خارجي چه ايراني.
دوم بستن قرار داد با مسافرخانه يا هتلي (همه موارد-نظافت.غذا وو)
سوم بستن قرار داد با ماشين هاي مورد نياز
چهارم مسلط بودن به فن بيان- رابطه -داشتن اطلاعات تاريخي-براي گردش هاي خارجي مسط بودن به زبان
اين موارد و موارد ديگر رعايت شود ايده پر درامدي خواهد بود.
يكي از كارهايي كه ميتوان منبع درامد از ان كسب كرد.
فروش فيلم ها و تصاوير محل هاي تاريخي هر استان به مسافران و بازديد كننده گان هست.به خصوص به افراد خارجي
و هزارن فكرو ايده ديگر براي كسب درامد.
اما همانطور كه گفتم چند مواردي لازم اجرا مي باشند.

تشکر شده توسط: reza_egbali , قناد , مهتاب , mohammadshamosi , ajand.pc
05-12-2012, 11:48 PM
ارسال: #4
تابستان 91 آقا سجاد
آقا سجاد من یه ایده ای دارم ولی نمیتونم اجراش کنم!منطقه ما نزدیک استان بوشهره و تابستونا واقعا گرم میشه.به حدی گرم میشه که از ساعت 10تا 5بعداز ظهر نمیشه بیرون کار کرد، میخواستم یه دستگاه ارزونی درست کنم که بشه از این گرمای آفتاب استفاده کرد و همه بتونن ازش برای خنک کردن منزل (بخصوص) استفاده کنن.

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
 تشکر شده توسط: مهتاب , mohammadshamosi , ajand.pc , دشتستانی 92
05-12-2012, 11:55 PM
ارسال: #5
آقا بهنام می تونید از کولرهای خورشیدی استفاده کنید. بازاریابی و فروش ای محصول در شهر شما می تونه درآمد خوبی داشته باشه.

اما در مورد خدمات گردشگری نیاز به مجوزهایی داره که بسیار پیچیده است.

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , بهنام ذوالفقارزاده , دشتستانی 92
05-13-2012, 12:01 AM
ارسال: #6
(05-12-2012 11:48 PM)behnam67 نوشته شده توسط:  تابستان 91 آقا سجاد
آقا سجاد من یه ایده ای دارم ولی نمیتونم اجراش کنم!منطقه ما نزدیک استان بوشهره و تابستونا واقعا گرم میشه.به حدی گرم میشه که از ساعت 10تا 5بعداز ظهر نمیشه بیرون کار کرد، میخواستم یه دستگاه ارزونی درست کنم که بشه از این گرمای آفتاب استفاده کرد و همه بتونن ازش برای خنک کردن منزل (بخصوص) استفاده کنن.

بهنام جان
ساعت 3 نصف شب اين تاپيك رو ايجاد كردم ديگه ببخشيد چشمامون باز نميشدBlush
در مورد گرما همانطور كه مهتاب جان گفتند بازاريابي اين نوع كولر ميتونه به شما كمك كند.
چند وقت پيش تو تي وي يك چيزي رو تبليغ ميكرد به اسم چيلر جازبي واقعيتش نميدونم كولر بود يا شوفار(ولي يادمه مربوط به استان هاي گرمسيري بود)
معمولا استفاده از بازاريابي و فروش محصولات نسبت به ساخت يك محصول جديد دردسرهاي كمتري دارد.
متاسفانه در ايران به مخترع اصلا توجه اي نميشود.در جشنواره ها ديديد .چندين هزار اختراع ثبت ميشود ولي فقط يك تعداد به اندازه تعداد انگشتان حمايت ميشوند و مابقي به فرمواشي سپرده ميشود.

تشکر شده توسط: mohammadshamosi , ajand.pc , بهنام ذوالفقارزاده
05-13-2012, 12:46 AM
ارسال: #7
RE: كارگروه فصل تابستان 1391
راستش چند وقت پیش نمایشگاه مخترعین که رفته بودم یک از محصولات بد جوری تو مخم رفت پایه کولر بود بصورت مجزا و کم جا و نصب راحت که وقت نکردم پیگیر شوم فکر میکن الان وقته شه چون کولر ها راه افتاده و واقعا بدرد میخوره میشه براش بازار خوبی پیدا کرد

تشکر شده توسط: mohammadshamosi , arash67
05-13-2012, 12:49 AM
ارسال: #8
(05-13-2012 12:46 AM)mteam نوشته شده توسط:  راستش چند وقت پیش نمایشگاه مخترعین که رفته بودم یک از محصولات بد جوری تو مخم رفت پایه کولر بود بصورت مجزا و کم جا و نصب راحت که وقت نکردم پیگیر شوم فکر میکن الان وقته شه چون کولر ها راه افتاده و واقعا بدرد میخوره میشه براش بازار خوبی پیدا کرد

يه خورده بيشتر توضيح ميدهيد چه خصوصيتي داره؟

تشکر شده توسط: mohammadshamosi , mteam
05-13-2012, 01:05 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-13-2012 01:06 AM، توسط mteam.)
ارسال: #9
الان پایه کولر بصورت مربعی است که باید جوشکاری کنی و بالا وپایین هم نمیشه ولی اون پایه ها فقط پایه بود و به بدنه کولر پیچ میشد و شما میتونستید آنرا بالا پایین کنید و راحت حمل میشه

تشکر شده توسط: P@RSA , mohammadshamosi , ajand.pc , بهنام ذوالفقارزاده
05-13-2012, 02:13 AM
ارسال: #10
(05-12-2012 11:48 PM)behnam67 نوشته شده توسط:  تابستان 91 آقا سجاد
دوست عزیز سلام
به نظر من یه دفتر اجاره کن و محصولاتی که در رابطه با تبدیل گرما به سرما هستند را تهیه کن و بفروش. مثل آبسردکن های خانگی، کولر گازی های ارزون قیمت بدون گارانتی، پنکه ها یا کولرهایی که تو ماشین ها نصب میشن، وسایل قابل حملی که تو شب نشینی های تابستون ازش استفاده می کنن(معمولا تو حیات ها) و و و و و .....
حتما موفق میشی.
 تشکر شده توسط: mteam , بهنام ذوالفقارزاده , اقاي ايـــده , mohammadshamosi , دشتستانی 92
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ايده براي فصل تابستان HG3030 3 1,457 12-28-2014 01:25 AM
آخرین ارسال: pari 1
  کارگروه فصل مدارس ((((طرح فراهم نمودن صبحانه برای بچه ها)))) بهنام ذوالفقارزاده 3 1,901 09-18-2012 12:01 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  كارگروه فصل شروع مدارس aaftaab24 20 5,440 08-19-2012 11:03 AM
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS