ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دستگاه های چندکاره (برای چاپ روی لیوان, پارچه, قاب موبایل)
زمان کنونی: 05-20-2024, 01:03 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: saeide149
آخرین ارسال: mohamadrm
پاسخ: 14
بازدید: 3401

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-10-2015, 10:45 AM
ارسال: #1

سلام دوستان
به نظر شما خرید دستگاه های چندکاره (برای چاپ روی لیوان, پارچه, قاب موبایل) باصرفه است و آیا بازده اقتصادی دارد؟ لطفا من را راهنمایی کنید, بسیار ممنون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-10-2015, 03:26 PM
ارسال: #2
RE: دستگاه های چندکاره (برای چاپ روی لیوان, پارچه, قاب موبایل)
(08-10-2015 10:45 AM)saeide149 نوشته شده توسط:  

سلام دوستان
به نظر شما خرید دستگاه های چندکاره (برای چاپ روی لیوان, پارچه, قاب موبایل) باصرفه است و آیا بازده اقتصادی دارد؟ لطفا من را راهنمایی کنید, بسیار ممنون

سلام

اتفاقا منم خیلی به چاپ روی لباس و لیوان و... فکر می کردم تو اینترنت سرچ کردم دیدم یه سایتی به نام picuu (اگه اشتباه نکنم) هست که خوتون طراحی می کنید و یه سودی می کشید روش و بفروش می رسونید حتی صفحه اینستاگرامم زدم مشتری هم زیاد زنگ می زد ولی بیخیال شدم.

حالا شما خبر دارید قیمت دستگاهس چقدره ؟
 تشکر شده توسط: saeide149
08-10-2015, 04:37 PM
ارسال: #3
(08-10-2015 03:26 PM)KomakMikham نوشته شده توسط:  
(08-10-2015 10:45 AM)saeide149 نوشته شده توسط:  

سلام

ممنون از پاسخ تون, قیمت ها در حدود 1650000تا 2500000 تومان برای شرکت های مختلف ه . من واقعا نمی دونم بازدهی داره یا نه, چون چند روز که به بازار رفتم چند تا از لیوان ها رو دیدم که زیر لیوان ساخت چین زده بود, یا نمی دونم همه قاب های موبایل بسته بندی خاص و شرکتی دارند یا نه؟ خوشحال می شم کمک م کنین, با سپاس فراوان

سلام دوستان

سلام

اتفاقا منم خیلی به چاپ روی لباس و لیوان و... فکر می کردم تو اینترنت سرچ کردم دیدم یه سایتی به نام picuu (اگه اشتباه نکنم) هست که خوتون طراحی می کنید و یه سودی می کشید روش و بفروش می رسونید حتی صفحه اینستاگرامم زدم مشتری هم زیاد زنگ می زد ولی بیخیال شدم.

حالا شما خبر دارید قیمت دستگاهس چقدره ؟
08-10-2015, 04:42 PM
ارسال: #4
با سلام

حکایت دستگاه لیف اسکاچ شده
یعنی اگر روش خاص جذب مشتری و تنوع کالای پر مخاطب نداشته باشید فقط یکی سود میبره و اونم فروشندشه

البته اگر میدونید قرارداد تامین کالای تبلیغاتی می گیرید که فکر خوبیه
البته تصور نه بلکه برید مشتریشو آماده کنید و بعد اقدام کنید

از طرفی قیمت دستگاهها و کیفیتشون هم گولتون نزنه

هیچ کوهی از کثرت شما نمی ترسد که نگرانی او از اولین قدمهای لرزان شماست.
مهم آغاز است.

Forsatsaz.ir
08-11-2015, 11:08 AM
ارسال: #5
(08-10-2015 04:42 PM)naaser7 نوشته شده توسط:  سلام
ممنون, بله شما درست می گویید و برای همین مردد هستم و خب چه جوری میشه از کیفیت دستگاه مطمئن شد ؟ ایا اصلا این کار سود اوری داره یا نه چون هزینه مواد اولیه کم نیست. سوددهی و بازار بسیار مهم ه. ایا نوع عرضه هم مهم می باشد؟ یعنی حتما باید در جعبه های شکیل عرضه شود؟ ممنون می شم اگه می تونید راهنمایی کنید.

با سلام

حکایت دستگاه لیف اسکاچ شده
یعنی اگر روش خاص جذب مشتری و تنوع کالای پر مخاطب نداشته باشید فقط یکی سود میبره و اونم فروشندشه

البته اگر میدونید قرارداد تامین کالای تبلیغاتی می گیرید که فکر خوبیه
البته تصور نه بلکه برید مشتریشو آماده کنید و بعد اقدام کنید

از طرفی قیمت دستگاهها و کیفیتشون هم گولتون نزنه
08-11-2015, 06:40 PM
ارسال: #6
با سلام

مسئله اینه که شما چقدر در امر بازار و روابط اجتماعی تبحر دارید
به این مسئله از چه دیدگاهی می نگرید و اینکه چگونه به این بازار راغب شده و برای بهتر و موفق شدن چه الگویی دارید. مقدار سرمایه و قدرت ریسک شما از موارد مهیه که به تنهایی می تونه شما را موفق یا زمینگیر کند

سوالات بسیاری پیش میاد

هدفتون اینه که از این راه کسب درآمد کنید و دارید روشهاشو یدا می کنید یا به دنبال راه و شغلی هستید که درآمد عایدتون کنه

چه نشریه هایی می خونید و تا حالا چه بازار سنجی انجام دادید
لیست تنوع محصولات ، هزینه و فضای مورد نیاز دستگاه های متنوع با قدرت تولید و امثالهم را تهیه و مطاله نموده اید
برای تحقیق چقدر هزینه می کنید و آیا حار به سفر و هزینه های جانبی آن هستید؟

اینها برای ترساندن شما مطرح نمیشه بلکه به عکس و برای امیدوار و خوشحال کردن شماست که بتونید خیلی سریع برخی از راه را و اصولی بپیمایید چرا که وقتی می روید تحقیق و مشاوره هر چه از نظر معلومات و لیست قوی و غنی تر باشید به شما با دید محترمانه تر و جدی تری می نگرند و پاسخ های واقعی و کاملتری می دهند

و من الله التوفیق

مهم آغاز است.

Forsatsaz.ir
08-11-2015, 08:07 PM
ارسال: #7
با درود
1. باید ببینید تو شهر شما شما همچین دستگاهی هست و آیا فروش خوبی دارد؟
2. خوب تحقیق کنید و اندیشه کنید که حتماً نیاز هست با همچین دستگاهی کسب و کار راه بندازید و آیا نمی شود با همین دستگاه دیگه گرفت.
3. به این نکته توجه کنید که همیشه یک دستگاه سود آوری زیادی ندارد و بعضی از شرکت ها این دستگاه رو کنار دستگاه دیگه میارن که بازار رو به سمت خودشون بکشن و شاید سود زیاد هم نکند. شرکت ها با اینکار می خوان به مشتری بگن که ما همه کار انجام می دیم و 100درصد شما همیشه به جایی میرید که با کمترین صرف وقت همه کارتون رو انجام بدین و این خودش یه تبلیغ واسه.

شما می تونید یک دستگاه چاپ سیلک بخرین که فکر کنم همین حدود قیمت این دستگاه در بیاد و سودش هم خیلی خوبه فقط باید برین و مشترین جمع کنید مثلا برین دم سوپر مارکتی های و واسشون بگین می تونید رو پلاستیک های مغازه واسشون اسم مغازه و آدرس رو بزن و یا می تونید روی سررسید چاپ کنید خلاصه چاپ سیلک خوب درآمد داره و اقلام مصرفی خیلی ارزون در میاد.

08-12-2015, 10:59 AM
ارسال: #8
(08-11-2015 06:40 PM)naaser7 نوشته شده توسط:  سلام
ممنون, واقعیت اینه که من کاردانی کامپیوتر و لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم و تا چند ماه پیش هم کار ترجمه انجام می دادم (اما بازار ترجمه افتضاح شده کیفیت جای خود را به کمیت داده و متاسفانه هر فردی که اندک زبانی می داند کار ترجمه گوگل ترنسلیتی را با حداقل زمان و کیفیت افتضاح انجام می دهد ) و حالا تصمیم گرفته ام کاری را شروع کنم و البته در خانه(مشاغل خانگی), چند ماه ه که دارم تحقیق می کنم و حالا به گزینه دستگاه چاپ رسیدم و اطلاعات زیادی در مورد بازاریابی ندارم( البته چند سال پیش در مورد انواع بازاریابی مطالعاتی کردم و چیزهایی می دانم) , میزان سرمایه م محدوده و می خام در صورت امکان کاری رو با حداقل سرمایه شروع کنم البته در خانه با پسماندها( پوست گردو و کاغذ باطله و ... )کاردستی درست می کنم اما نمی دانم ایا از راه فروش این نوع کارها هم شروع کرد یا نه. بازهم از شما بسیار ممنون م و خوشحال می شم اگر امکان داره بیشتر راهنمایی کنید. با سپاس فراوان

با سلام

مسئله اینه که شما چقدر در امر بازار و روابط اجتماعی تبحر دارید
به این مسئله از چه دیدگاهی می نگرید و اینکه چگونه به این بازار راغب شده و برای بهتر و موفق شدن چه الگویی دارید. مقدار سرمایه و قدرت ریسک شما از موارد مهیه که به تنهایی می تونه شما را موفق یا زمینگیر کند

سوالات بسیاری پیش میاد

هدفتون اینه که از این راه کسب درآمد کنید و دارید روشهاشو یدا می کنید یا به دنبال راه و شغلی هستید که درآمد عایدتون کنه

چه نشریه هایی می خونید و تا حالا چه بازار سنجی انجام دادید
لیست تنوع محصولات ، هزینه و فضای مورد نیاز دستگاه های متنوع با قدرت تولید و امثالهم را تهیه و مطاله نموده اید
برای تحقیق چقدر هزینه می کنید و آیا حار به سفر و هزینه های جانبی آن هستید؟

اینها برای ترساندن شما مطرح نمیشه بلکه به عکس و برای امیدوار و خوشحال کردن شماست که بتونید خیلی سریع برخی از راه را و اصولی بپیمایید چرا که وقتی می روید تحقیق و مشاوره هر چه از نظر معلومات و لیست قوی و غنی تر باشید به شما با دید محترمانه تر و جدی تری می نگرند و پاسخ های واقعی و کاملتری می دهند

و من الله التوفیق
08-12-2015, 11:10 AM
ارسال: #9
(08-11-2015 08:07 PM)imanahrami نوشته شده توسط:  سلام
ممنون, شما درست می گویید و خب مسلما در تهران همچین دستگاهی وجود دارد البته در مورد بازار ان مطمئن نیستم برای همین از شما دوستان عزیز کمک می خواهم تا در صورت امکان از تجربیات شما استفاده کنم و چون سرمایه م کم ه سوددهی بریم مهم است و خب ترجیح می دهم کاری را سرمایه کم شروع کنم . بله شرکت های بسیاری این دستگاه را ارائه می دهند و خب برای م که مبتدی هستم تشخیص این که کدام شرکت در مورد خدماتش صادقانه می گوید , مشکل است. دستگاه چاپ سیلک ایده خوبی است ممنون در مورد این هم تحقیق می کنم. بازهم ممنون که کمک م کردین.

با درود
1. باید ببینید تو شهر شما شما همچین دستگاهی هست و آیا فروش خوبی دارد؟
2. خوب تحقیق کنید و اندیشه کنید که حتماً نیاز هست با همچین دستگاهی کسب و کار راه بندازید و آیا نمی شود با همین دستگاه دیگه گرفت.
3. به این نکته توجه کنید که همیشه یک دستگاه سود آوری زیادی ندارد و بعضی از شرکت ها این دستگاه رو کنار دستگاه دیگه میارن که بازار رو به سمت خودشون بکشن و شاید سود زیاد هم نکند. شرکت ها با اینکار می خوان به مشتری بگن که ما همه کار انجام می دیم و 100درصد شما همیشه به جایی میرید که با کمترین صرف وقت همه کارتون رو انجام بدین و این خودش یه تبلیغ واسه.

شما می تونید یک دستگاه چاپ سیلک بخرین که فکر کنم همین حدود قیمت این دستگاه در بیاد و سودش هم خیلی خوبه فقط باید برین و مشترین جمع کنید مثلا برین دم سوپر مارکتی های و واسشون بگین می تونید رو پلاستیک های مغازه واسشون اسم مغازه و آدرس رو بزن و یا می تونید روی سررسید چاپ کنید خلاصه چاپ سیلک خوب درآمد داره و اقلام مصرفی خیلی ارزون در میاد.
08-13-2015, 03:49 AM
ارسال: #10
خوشبختانه شما سرمایه خوبی دارید و بسیار بیشتر از خیلی از ماها

اینکه زبان خارجه را خوب بلدید و بصورت کاربردی هم استفاده کرده اید
به تحصیلات خود نمی نازید و دست به کار ساده و حتی صنایع دستی زده اید

حالا چند پیشنهاد که امیدوارم مورد استفاده واقع شوند

* کمی روابط اجتماعی و مکالمه و ارائه اگر بلدید که بهتر و اگر نه با کمی مطالعه و تمرین در کمتر از یک ماه می توانید به عنوان مترجم و یا نماینده روابط عمومی و امثالهم با یک هتل و یا شرکتی که روابط و مشتریان خارجی دارند همکاری کنید
* اگر می توانید با چند نفر همکاری و شراکت کنید و در زمینه پژوهش و یا فعالیت اقتصادی به فعالیت بپردازید. به دلیل تقسیم کار هم سرعت انجام بیشتر است و هم هم مقدار فشار و خستگی کمتر می شود و از طرفی قدرت مانور هم افزایش می یابد
* شما حتی می توانید خیلی سریع یک شرکت زده و فعالیت اقتصادی مطرحی انجام دهید که به علت تحصیلات و مدارک تحصیلی همکارانتان از همان ابتدا رتبه خواهید داشت

موارد بسیاره اما الان اینا به ذهنم می رسه
4yajuyo

و من الله التوفیق

مهم آغاز است.

Forsatsaz.ir
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پخش کننده هدایای تبلیغاتی در استان های مختلف ویژه پایان سال Mr.Hunter 0 254 11-24-2022 09:14 AM
آخرین ارسال: Mr.Hunter
  دفتر چاپ بزنم یا نه؟ ninos 4 2,728 06-28-2018 08:15 PM
آخرین ارسال: simayeshahr
Big Grin راهنمایی برای شروع کار استوک فروشی omider 1 2,182 12-27-2017 11:50 PM
آخرین ارسال: moazzeny54
  همکاری برای تاسیس گروه فرهنگی ورزشی آموزشی و... در مشهد razeqi 0 451 10-27-2017 10:49 PM
آخرین ارسال: razeqi
  آماده شراکت برای ران اندازی آتلیه عکاسی (مشهد) razeqi 0 762 12-07-2016 09:54 PM
آخرین ارسال: razeqi
  کسب و کار های خدماتی ، واسطه ای؟ محمد یوسفی 4 1,351 10-16-2016 11:10 PM
آخرین ارسال: aaftaab24
  راهنمایی برای شروع کار ahmadreza13 1 1,029 09-06-2016 07:38 PM
آخرین ارسال: ahmadreza13
  شریک برای راه اندازی مغازه ای در جنوب تهران میخواهم mseven 3 1,347 08-01-2016 09:33 AM
آخرین ارسال: memarzadeh
  راهنمایی برای خرید عمده جنس؟ poldar 14 4,520 04-25-2016 04:47 PM
آخرین ارسال: poldar
Smile کمکم میکنید برای یه کار جدید Tara.m 11 2,865 04-16-2016 09:56 AM
آخرین ارسال: amir386
  پیشنهاد ایده برای ولنتاین valiya 3 1,262 01-29-2016 10:02 PM
آخرین ارسال: valiya
  در آمد میلیونی برای شهرستانی ها baharp 67 22,344 01-23-2016 08:03 PM
آخرین ارسال: business_nuts
Information چگونگی بازیافت طلا و نقره از قطعات کامپیوتر و موبایل yasinzivari 10 2,385 11-13-2015 02:35 PM
آخرین ارسال: MultiMoney
  راهنمایی برای فروشگاه پوشاک omid.z 10 3,920 09-10-2015 08:09 PM
آخرین ارسال: nimanima143
  برای کارگاه بسته بندی متراژ باید حداقل 250 متر باشه!!!! Kaseb 10 5,049 09-05-2015 11:55 AM
آخرین ارسال: Kaseb
Rainbow کمک برای فروش گل ( راهنمایی میخوام ) amir.yousefi 10 2,642 05-10-2015 10:26 PM
آخرین ارسال: goldokhtar2
Rainbow تولید و فروش مجسمه های فانتزی hasan-f 3 1,566 03-28-2015 02:20 PM
آخرین ارسال: hasan-f
  قدم اول برای شروع طوفانی ما ...........راه اندازی مرکز آموزش مجازی arsho 6 2,425 03-05-2015 03:47 PM
آخرین ارسال: majidkh92
  تولید تابلوهای ال ای دی تبلیغاتی ثابت تبلیغاتی برای کاربران سایت با تخفیف ویژه و.. صابری 12 3,768 03-01-2015 11:38 PM
آخرین ارسال: حسین ملایی
  کمک برای ایده جدید mortez123 14 3,053 03-01-2015 11:12 AM
آخرین ارسال: mortez123

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS