ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بستنی با طعم جدید ؟
زمان کنونی: 06-02-2024, 04:13 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehran_mahmoodi
آخرین ارسال: مصطفي صادقي
پاسخ: 3
بازدید: 699

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بستنی با طعم جدید ؟
06-13-2015, 10:17 AM
ارسال: #1
بستنی با طعم جدید ؟
سلام دوستان

به طور شانسی این انجمن رو پیدا کردم و واقعا لذت بردم دیدم همچین جایی وجود داره . چون آدم وقتی ایده هاش رو با اطرافیانش در میون میزاره جدی نمی گیرن یا مسخره می کنن میگن نمیشه و فقط اترژی منفی به آدم میدن جوری که آدم تمامه انگیزش رو از دست میده و میگه حتما نمیشه دیگه .
خوب بریم سر داستان اصلی :
الان شما تشریف ببرین سوپر مارکت و برین سراغ قسمت بستنی ها ......میبینین که اکثر طعم ها فقط و فقط یا شکلاتی هستش یا وانیلی یا زعفرونی و طعم های تکراری و قدیمی و ته تهش اینه که ۲ تا اسمارتیز میندازن وسط بستنی !!!!! , یعنی واقعا وقتی من بستنی از سوپر مارکت میگیرم و میخورم با خودم میگم این آخه طعمش دیگه هیچ هیجانی برای من نداره چرا طعم و ایده ی جدید به کار نمیگیرن ؟

یکی از دوستانه بنده بستنی با طعم های واقعا خوشمزه درست می تونه بکنه , طعم هایی که آدم رو دیوونه می کنه و هی آدم میخواد بخوره , طعم هایی که واقعا جاش توی تک تک سوپر مارکت ها هستش به جای این طعم های ساده و قدیمی که هیچ لذتی دیگه نداره به نظر من .
یک روز یه ایده زد به سرم و با خودم گفتم چی میشه اگه این بستنی واقعا بتونه پخش بشه توی تهران ؟ (برای شروع چون ساکن تهران هستم) هم اینکه توی بسته بندیه ساده و شیک باشه . بسته بندیه اسکوپی یا ....
بسته بندی و پخش این بستنی رو مد نظر دارم و حتی با یکی از گنده ترین کارخونه دار ها هم صحبت کردم و قراره برم پیشش طرحم رو بهش بدم و نظرش رو بخوام
----------------------------------------------------------------------------------------
حالا سوال اصلیه من از شما دوستان عزیز اینه :‌
از کجا شروع کنم ؟ اصلا مجوزی برای بسته بندی بستنی میدن ؟
برای اینکه فقط من بتونم پخش کنم این بستنی و دوستم به کسی دیگه نده باید با ایشون هم قرارداد ببندیم ؟

خیلی خیلی گیج میشم وقتی بهش فکر می کنم نمیدونم قدم اول چیه !! راهنماییم کنین لطفا بگین چی کار کنم .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-15-2015, 07:28 AM
ارسال: #2
RE: بستنی با طعم جدید ؟
سلام من تخصصی در این زمینه ندارم،
به نظرم ایده خیلی خوبی داری
شما فقط به یه دستگاه بسته بندی نیاز داری با یه محل تولید که میتونه اجاره یه خونه یا اشپزخونه..یا هرجایی به هر حال فکر نکن به یه محل به اندازه یه کارخونه نیاز داری
از لحاظ مجوز هم به سادگی به شما داده میشود البته بعد از بازدید محل تولیدتون حتی معمولا به دادن وام مورد حمایت قزاز میگیرید چون کار شما باعث کار افرینی میشود
مشابه شما یکی از دوستان تولید تیرامیسو رو شروع کرد و تو یک خونه اجاره ای با دو نیرو شروع به کار کرد
درنهایت کار شما فقط خرید دستگاه بسته بندی هست و شاید یخچال هم بخواید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
08-25-2015, 06:08 PM
ارسال: #3
RE: بستنی با طعم جدید ؟
طعم تكراري و نداشتن تنوع چندتا دليل داره يكيش اينه كه اين صنعت انحصاري دست چند نفره كاري نيست كه هم توي اين كار باشن و بخاطر همين رقابت تو كارشون وجود نداشته.بردم هم با همين راضي بودن.البته بعد از سال 90 یکی از بنیانگذاران و مالکان مجموعه لبنیات و بستنی میهن فعالیت می کردندجدا شدن و شركت دو مينو تاسيس كرد عرصه رقابت در بازار شدت گرفت و با طراحي طعم هاي جديد باعث ايجاد بازار رقابتي در اين صنعت شد.و الان ميشه انواع طعم هارو تو اين برند بعد از گذشت 4 سال از تاسيسش ديد.كاري كه ميهن مجبور به تغيير در توليد محصولاتش كرد.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هر کس ايده‌هايي متناسب با وضعيت من دارد پيام بدهد javani 0 315 05-16-2019 01:47 AM
آخرین ارسال: javani
  درخواست راهنمایی در مورد احداث کارخانه بستنی سازی یا کارخانه شکلات chazool 4 2,650 11-25-2018 01:16 AM
آخرین ارسال: Mjb.021
  با 8 میلیون چیکار کنم؟؟ Moalfo 4 910 07-22-2018 07:53 PM
آخرین ارسال: Moalfo
  راه حل قطعی برا کاری مطمئن با سرمایه 10 تومن با شرایط من alirezakhaki 17 3,875 12-01-2017 08:27 PM
آخرین ارسال: abozar
  راهنمايي و مشورت با شما در مورد دليوري صبحانه tarat 0 594 01-09-2017 07:53 PM
آخرین ارسال: tarat
  راهنمایی راه اندازی با درآمد بالا و البته غیر فعال marbela 0 906 11-09-2016 12:01 AM
آخرین ارسال: marbela
  راه اندازی رستوران با سبک خاص در تهران payamlover 3 1,075 09-26-2016 05:25 PM
آخرین ارسال: jenuse
  راه اندازی کسب و کار و وب سایت با ۲۰ میلیون sjd 2 802 09-13-2016 10:19 PM
آخرین ارسال: روی خط وب ایران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS