ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آیا می شود با حقوق کارمندی میلیاردر شد؟
زمان کنونی: 06-02-2024, 07:15 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: abdolhossein
آخرین ارسال: aligharagezlou
پاسخ: 12
بازدید: 3220

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-27-2015, 05:30 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-08-2017 01:52 PM، توسط abdolhossein.)
ارسال: #1
قبول دارم. نباید دیوار ذهنی داشت. باید تلقین مثبت کرد وبه همه چیز از جنبه مثبت نگریست و دهها مطلب مهم و لازمی از این دست که درکتاب ها و سایت ها خوانده ایم و شنیده ایم.اصلا خود من در همین سایت کتابی را تحت عنوان "نگرش یعنی همه چیز" گذاشتم.
شایدبتوانم ادعا کنم که در خصوص مباحث تئوری" موفقیت" از صاحب نظران به حساب می آیم. چند سال پیش داشتم با دوستانم صحبت می کردم و می گفتم من در این دنیا همه چیز دارم: تحصیلات، شهرت، محبوبیت، اعتبار ، زن خوب، فرزندان خوب، شغل خوب، خانه خوب، سلامتی، تیپ خوب، ظاهر مناسب و ... فقط پول ندارم! متاسفانه هنوز هم همین طور است. پس از حدود هفت سال که به طور جدی با مباحث موفقیت آشنا شده ام (که البته سرعت رسیدن مرا به اهدافم بسیار سریع تر کرده است) هنوز نتوانسته‏ام از لحاظ مالی به موفقیت چندانی دست پیدا کنم. البته دوسه بار این موقعیت برایم فراهم شد که درآستانه میلیاردر شدن قرار بگیرم که یک موردش را در تایپیک خاطرات روزانه اعضا از قانون راز قرار داده ام. اما هنوزکه هنوز است هشتم گرونه است.
بگذریم: من درکمیته امداد امام خمینی (ره) یکی از شهرستان های استان فارس به خدمت به محرومین اشتغال دارم و به یک معنا آثار وحشتناک فقر را بر زندگی انسان ها از نزدیک مشاهده می کنم. به خصوص در سنین بالا باید اندوخته مناسبی داشت و الا آینده وحشتناکی در انتظار انسان خواهد بود.
چیزی که مرا در خصوص خودم به شدت نگران میکند آن است که دیگر دارم پا به سن می گذارم . فروردین ماه امسال وارد 33 سالگی می شوم! (خدایا! باورم نمی شود. فکر می کنم هنوز 25 ساله ام!) اما واقعا چه اندوخته ام؟ در خلوت با خودم می نشینم و آینده روشنی را برای خودم در سن 60 سالگی ترسیم می کنم.اهدافم را که مهمترین آن اندوختن 11 میلیارد تومان پول نقد است، (باورکنید روی کاغذ به راحتی شدنی است!) می نویسم و راه رسیدن به آن را مشخص میکنم.اما وقتی وارد زندگی می شوم مجددا به حالات بد خودم بر می گردم و بعد از گذشت مدتی احساس میکنم که اگر چه ممکن است در جنبه های دیگر رشد داشته باشم اما از لحاظ مالی نه تنها پیشرفتی نداشته ام که دارم هر روز به عقب بر می گردم!
عزیزان صاحب نظر سایت! به نظر شما آیا واقعا می توان از راه کارمندی میلیارد شد؟
من نمی خواهم آن قدر پول داشته باشم که بتوانم خودم را زودتر از موعد بازنشسته کنم . اما می خواهم بدانم آیا می توانم از راه همین حقوقی که به دست می آورم 30 سال دیگر چنان ثروت هنگفتی داشته باشم که مانند عموهای میلیاردرم زندگی کنم یا عاقبتم مانند پدر مرحومم (رحمت الله علیه) خواهد بود؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: پارمیدا وحیدی , successman , iran , Mohsen.Khedarati
02-27-2015, 07:21 PM
ارسال: #2
RE: آیا می شود با حقوق کارمندی میلیاردر شد؟
عزیز من برکت پول مهمه نه کمیتش !
انشالله که تلاش کنی و از راه حلال میلیاردر بشی ولی اگر تلاش کردی و پولدرا نشدی ناراحت نباش چون که حتما اینجوری برات بهتر بوده!
 تشکر شده توسط: abdolhossein , nedayeomid
02-27-2015, 08:17 PM
ارسال: #3
جناب عبدالحسین عزیز و بزرگوار .

سلام و درود بر شما ... خدا قوت
موضوعی که شما مطرح فرمودید تقریبا برای قریب به اتفاق کارمندان ایرانی در حد یک ارزو مانده است .
من هم به مانند شما یک کارمند هستم . و تمام شرایط شما را دارا می باشم . چند سالی هم از شما از نظر سن بزرگتر می باشم.
جناب عبدالحسین عزیز : خواندن کتابهای انگیزشی بسیار عالیست و تا چند ساعت و یا چند روز پس از خواندن آن شاهد افزایش روجیه و انگیزه برای ادامه فعالیت هایمان برای رسیدن به اهداف هستیم . گویی به نوعی دوپینگ روحی می شویم ولی به محض این که اثرش از بین می رود و درگیر مشکلات روزمره زندگی می شویم کم کم اثر خودش را از دست می دهد.
با عرض پوزش از شما و همه اعضا محترم : مشکل اکثر ما ایرانی ها این است که می خواهیم ره چند ساله را در کوتاه ترین زمان ممکن طی کنیم بدون زحمت زیاد .
برای خود هدف گذاری می کنیم .... بدون اینکه زمانبندی داشته باشیم .... بدون اینکه راه حل داشته باشیم. فکر می کنیم صرف نوشتن چند هدف بزرگ می توانیم به خواسته هایمان برسیم.
هدف هایمان را به قدری بزرگ انتخاب می کنیم که گویی می خواهیم سوار بر آسانسور شده و به انها برسیم. ...
موفقیت آسانسور ندارد ... پله دارد . باید پله پله به پیش رفت.... نباید در همان لحظه شروع آنچنان هدف بزرگی برای خود نوشت که باورش برای خود ما سخت باشد. و ذهن ناخودآگاه ما به نوعی به مقابله با آن برخیزد ...
بله .. با کارمندی هم می شود میلیاردر شد ولی معلوم است که کار برای شما بسیار سخت تر و طولانی تر می شود اگر فقط بخواهید از کارمندی صرف میلیاردر شوید .
ذهن شما در صورتی به باور میلیاردر شدن می رسد که شما ابتدا توانسته باشید به حداقل ها رسیده باشید .. شما هدف خود را از پس انداز 10 میلیونی شروع کن.... موقعی که به این هدف رسیدی انگاه خواهی دید باورش برای مغز شما چه آسان خواهد بود که به هدف 50 میلیونی هم برسد....و ...
برای دوران سالمندی هم از همین الان شروع به پس انداز کن و بهترین پیشنهاد من به شما استفاده از بیمه عمر هستش .

موفق و پیروز باشی

با سرمايه هاي اندكتان آينده مالي خود را تضمين كنيد .

راه موفقيت

همیشه راه بهتری هست

[/align]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: abdolhossein
02-27-2015, 08:38 PM
ارسال: #4
(02-27-2015 07:21 PM)mailforpts نوشته شده توسط:  عزیز من برکت پول مهمه نه کمیتش !
انشالله که تلاش کنی و از راه حلال میلیاردر بشی ولی اگر تلاش کردی و پولدرا نشدی ناراحت نباش چون که حتما اینجوری برات بهتر بوده!
دوست عزیز .... !!!!
مکان نداره کسی تلاش بکنه و به موفقیت نرسه.
و مطمئن باش اگر هم نرسید یه جای کارش لنگ میزده....... چه کسی تعریف می کنه که این حوری براش بهتر بوده .؟؟

راه موفقيت

همیشه راه بهتری هست

[/align]
02-27-2015, 08:48 PM
ارسال: #5
مشکل اینجاست که به زندگی صفر و یک نگاه میکنید. یا 11 میلیارد باید به دست آورد و یا هیچی! زندگی دیگه به درد نمیخوره!
شما اینهمه نعمت دارید و راضی نیستید. مطمئنم اگر 11 میلیارد که هیچ، 110 میلیاردم داشتید راضی نمیشدید!

به نظرم آدمها به چیزهایی میرسن که جای خدارو نگرفته باشه واسشون! وگرنه بهش نمیرسن(مگر اینکه خدا(الله)رو کلا بیخیال شن)
 تشکر شده توسط: abdolhossein , mailforpts
02-27-2015, 08:55 PM
ارسال: #6
(02-27-2015 08:48 PM)rezaeee نوشته شده توسط:  مشکل اینجاست که به زندگی صفر و یک نگاه میکنید. یا 11 میلیارد باید به دست آورد و یا هیچی! زندگی دیگه به درد نمیخوره!
شما اینهمه نعمت دارید و راضی نیستید. مطمئنم اگر 11 میلیارد که هیچ، 110 میلیاردم داشتید راضی نمیشدید!

به نظرم آدمها به چیزهایی میرسن که جای خدارو نگرفته باشه واسشون! وگرنه بهش نمیرسن(مگر اینکه خدا(الله)رو کلا بیخیال شن)

پس به نظر شما هر کس به اهدافش و خواسته هاش (هر چقدر هم بزرگ باشن) رسیده باشه.. حتماً خدا رو بی خیال شده.... !!!!

عزیزان : لطفاً شان و منزلت الهی رو در حد مادیات دنیوی پایین نیاوریم و هر جایی که درک ما بیشتر از آن جواب نداد از خدا مایه نگذاریم.

راه موفقيت

همیشه راه بهتری هست

[/align]
02-27-2015, 08:57 PM
ارسال: #7
از نظر من خداکنه آدم قبل از میلیاردر شدن جنبه اون و داشته باشه
من دو سه نفری رو میشناسم که پولشون از میلیارد هم رد کرده ولی جوری زندگی میکنه که زن و بچه اش حسرت زندگی مردم معمولی رو میخورن(از نظر خساست)

به من جایی برای ایستادن بده تا من زمین را برایت جا به جا کنم.
 تشکر شده توسط: abdolhossein , moele
02-27-2015, 09:37 PM
ارسال: #8
(02-27-2015 08:55 PM)successman نوشته شده توسط:  
(02-27-2015 08:48 PM)rezaeee نوشته شده توسط:  مشکل اینجاست که به زندگی صفر و یک نگاه میکنید. یا 11 میلیارد باید به دست آورد و یا هیچی! زندگی دیگه به درد نمیخوره!

پس به نظر شما هر کس به اهدافش و خواسته هاش (هر چقدر هم بزرگ باشن) رسیده باشه.. حتماً خدا رو بی خیال شده.... !!!!

عزیزان : لطفاً شان و منزلت الهی رو در حد مادیات دنیوی پایین نیاوریم و هر جایی که درک ما بیشتر از آن جواب نداد از خدا مایه نگذاریم.

نه دوست عزیز... لطفا با دقت و تامل بیشتری بخونید پست قبل رو
عرض کردم که اگر چیزی(هر چیزی میتونه باشه) جای خدارو بخواد برای آدم بگیره، 2 حالت داره. یا اون فرد جاهل هستش و خدا نمیذاره به اون چیز برسه تا ایمانش حفظ بشه، و یا فرد (به ظاهر) عاقل هست و میگه من اون چیز برام از خدا مهمتره و از خدا میخواد که به اون چیز برسه حتی اگر خدارو از دست بده!

این یه بحث خیلی کلی هستش و مصادیقش از کل به جزیی ترین مسایل قابل تعمیم بوده و برای تمام ابنا بشر صادقه! چه علامه قاضی باشی چه شمر!
 تشکر شده توسط: abdolhossein , mailforpts
02-27-2015, 10:47 PM
ارسال: #9
(02-27-2015 09:37 PM)rezaeee نوشته شده توسط:  
(02-27-2015 08:55 PM)successman نوشته شده توسط:  

نه دوست عزیز... لطفا با دقت و تامل بیشتری بخونید پست قبل رو
عرض کردم که اگر چیزی(هر چیزی میتونه باشه) جای خدارو بخواد برای آدم بگیره، 2 حالت داره. یا اون فرد جاهل هستش و خدا نمیذاره به اون چیز برسه تا ایمانش حفظ بشه، و یا فرد (به ظاهر) عاقل هست و میگه من اون چیز برام از خدا مهمتره و از خدا میخواد که به اون چیز برسه حتی اگر خدارو از دست بده!

این یه بحث خیلی کلی هستش و مصادیقش از کل به جزیی ترین مسایل قابل تعمیم بوده و برای تمام ابنا بشر صادقه! چه علامه قاضی باشی چه شمر!

؟؟؟؟؟!!!!!

راه موفقيت

همیشه راه بهتری هست

[/align]
02-28-2015, 11:56 AM
ارسال: #10
از اظهار نظر دوستان بسیار سپاسگزام.
موفق هستید موفق تر باشید.
 تشکر شده توسط: successman
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عجیب‌ترین نشانه هایی که مشخص می کنند هوش بالایی دارید!! بيلا بالا 11 2,493 02-28-2015 05:04 PM
آخرین ارسال: pishbar
Music ذهن ثروتمند، پول را جذب می کند samiar afshari 0 550 02-22-2015 01:55 AM
آخرین ارسال: samiar afshari
  بلاخره راز شکست هم کشف شد habib1400 1 832 01-17-2014 01:42 PM
آخرین ارسال: Elixir
  آیا چشم ندارید پیشرفت همسرتان را ببینید؟ MARYAR 3 1,053 05-09-2013 11:33 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  لیاقت شما چیست .... آیا به حقتان رسیده اید؟ mallarme 0 531 04-08-2013 11:00 AM
آخرین ارسال: mallarme
  شخصیت کاریزماتیک چگونه بدست می آید؟! mallarme 2 1,543 03-31-2013 06:51 PM
آخرین ارسال: سعید یوسفی
  آدم های خلاق چگونه فکر می کنند؟ صدفی 0 802 01-11-2013 10:53 PM
آخرین ارسال: صدفی
  انگشتان، اخلاق شما را برملا می‌کنند صدفی 0 689 01-08-2013 08:33 PM
  هیپنوتیزم دقیقا با آدم چه کار می کند؟ صدفی 0 378 12-30-2012 09:25 PM
  هیپنوتیزم دقیقا با آدم چه کار می کند؟ صدفی 0 422 12-30-2012 09:15 PM
  روانتان را با مطالعه آرام كنید صدفی 1 874 12-29-2012 04:19 PM
آخرین ارسال: soltan_sal
  در شاد بودن به خود نمره چند می دهید؟! صدفی 11 1,536 12-22-2012 08:17 PM
  چرا فقط مردها دست به کشتارهای مرگ‌بار می‎زنند؟ mallarme 0 443 12-20-2012 12:09 PM
  شما هم از آینه می‌ترسید؟ صدفی 0 450 12-17-2012 02:35 PM
  دماغ تک‌تک انسان‌ها دروغ را لو می‌دهد، درست مثل پینوکیو! mallarme 0 626 12-06-2012 02:29 PM
  آیا آینده، آینده‌ای هم دارد ؟ mallarme 0 545 11-30-2012 10:21 PM
  تفاوت دروغ گفتن زنان با مردان mallarme 0 734 11-23-2012 10:50 PM
  با چه لحنی با خودتان صحبت می کنید؟ mallarme 0 670 11-20-2012 08:39 PM
  با خط خطی شخصیت‌تان را پیدا کنید! صدفی 2 921 11-20-2012 08:35 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  یک انسان تا چه مدت می‌تواند تمرکزش را حفظ کند؟ mallarme 2 837 10-16-2012 12:06 AM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS