ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تولیدی پوشاک
زمان کنونی: 06-02-2024, 03:12 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: f.z
آخرین ارسال: f.z
پاسخ: 7
بازدید: 1205

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولیدی پوشاک
12-10-2014, 03:06 AM
ارسال: #1
تولیدی پوشاک
سلام به همه

دوستان من تو فکر ایجاد یک تولیدی پوشاک توی ایران هستم.

متاسفانه چون خودم فعلا ایران زندگی نمیکنم دید کاملی نسبت به بازار ایران ندارم. توی اینترنت و همین سایت که سرچ کردم و گشتم توی تاپیکایی که در مورد پوشاک بود یه عده گفته بودن که پوشاک سود خیلی خوبی داره ولی یه عده هم گفته بودن به خاطر وجود بی رویه پوشاک قاچاق (90% بازار) پوشاک سود نداره و ضرره. ممنون میشم اگه کسی بتونه دید درستی از بازار بهم بده تا بدونم اصلا برم تو فکرش یا نه. البته قبل از شروع کار حتما خودم یک سفر به ایران جهت بررسی شرایط دقیق بازار و فروش خواهم داشت این نظرسنجی رو واسه ایده اولیه میخوام. ممنون میشم اگه کمک کنین.

قبل از اینکه نظرتون رو بگین باید روشی که میخوام کار کنم رو بهتون بگم تا بر اساس اون بگین که آیا به نظرتون محصولات این نوع از تولیدی توی ایران موفق خواهند بود یا نه:

من عاشق مد و فشن هستم و هدفم بیشتر انجام کاری هست که درکنار علاقه ام سودساز هم باشه وگرنه میدونم تولیدی های پرسودتری هم هست ولی چون به دیزاین لباس خیلی علاقه دارم فکر میکنم اگه تو این زمینه فعالیت کنم موفقتر بشم

هدفم اینه که در ابتدای کار لباسای بچه با دیزاینای خاص و زیبا و با کیفیت بالا تولید کنم و برند سازی کنم و شاید بعدتر لباس بزرگسال رو هم اضافه کنم یا به روشای دیگه کار رو گسترش بدم

از نظر سرمایه مشکلی ندارم ولی ترجیح میدم با سرمایه کم شروع به کار کنم تا اول بازار رو محک بزنم

پ.ن:
کسایی که باهاشون صحبت کردم میگن که ایرانی ها البسه ایرانی نمیخرن! یعنی واقعا البسه چینی با کیفیت پایین رو ترجیح میدن به البسه ایرانی؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-10-2014, 03:47 AM
ارسال: #2
RE: تولیدی پوشاک
نظر خوبیه. اتفاقا تولیدی ها هم درامد خودشون رو دارند ولی شخص خود من وقتی می خوام پول بدم سعی مط کنم جنس با کیفیت تر رو بخرم. تا به حال از خرید لباسهای ایرانی راضی نبودم. گرچه اولش خیلی شیک به نظر می رسن ولی با چندبار شستشو رنگ وارفته میشن. لباسهای چینی رو صد بار می شورم چیزیشون نمیشه. ما اگر جنس با کیفیت تولید کنی مطمئنا جایگاهشو پیدا می کنه و فروش داره.
 تشکر شده توسط: f.z
12-10-2014, 08:20 PM
ارسال: #3
ممنون پری جان درسته تا جایی که بررسی کردم تولید کننده های داخلی واسه اینکه لباسا از نظر قیمت بتونن با لباسای چینی رقابت کنن اکثرا بدون کیفیت کار کردن ولی چند تا تولیدی رو هم دیدم که کارای با کیفیت داشتن و بعضیاشون که قدیمی تر هستن حتی خیلی خوب بین خانواده ها جا افتادن
12-10-2014, 08:22 PM
ارسال: #4
دوستان دیگه اگه کسی تجربه ای تو زمینه پوشاک مخصوصا تولید داره اگه بگین خیلی عالی میشه
جای رقابت داره یا نه؟
12-10-2014, 10:11 PM
ارسال: #5
مطمئنا داره اما راه سختی در پیش دارید. اکثر خانواده های ایرانی نسبت به کار ایرانی گارد هستن. حتی اگر از مدل خوششتون بیاد و ببینن جنس کار خوبه و....به محض اینکه بفهمن تولید داخله از خرید منصرف می شن. من چون تو کار فروش بودم این مسئله رو به چشم دیدم. خیلی از تولید کننده های داخلی برای اینکه اجناسشون رو بفروشن مارک ترک روش می زنن تا فروشنده ها بتونن بگن کار ترکه.

هر کس بخواهد کاری انجام دهد راهش را پیدا می کند هر کس نخواهد کاری را انجام دهد بهانه اش را
 تشکر شده توسط: f.z
12-10-2014, 10:15 PM
ارسال: #6
سلام دوست خوبم
توی بازار ایران رو نمیدونم اما اصفهان باوجود تولیدی های زیادش بازار فروش لباسش زیاد خوب نیست مردم همیشه دنبال جنسای ارزونند اگه کیفیت کارت بره بالا قیمت ها هم افزایش پیدا میکنه پس نمیتونی جوابگوی همه سلیقه ها باشی و مشتریات خاص و محدود میشن پس باید کارای خیلی خاص برای مشتریهای خاص تولید کنی تا برند خودتو داشته باشی.
از نظر من لباس بچگانه بازار بهتری نسبت به بقیه داره و کسانی که در این زمینه میشناسم رضایت بیشتری از خودشون نشون میدن اما با یه تبلیغات عالی و کمی بازاریابی به امید خدا موفق میشی به نظرم 50 درصد شرط موفقیت تو هر کاری علاقست که شما داری.

آرزو مند آرزوهایتان آرزو
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , f.z , مهدی گل محمدی
12-11-2014, 04:15 PM
ارسال: #7
ممنون دوستان که نظر دادین 10_004
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS