ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سوال از دوستان
زمان کنونی: 06-02-2024, 10:16 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: raham_sh
آخرین ارسال: raham_sh
پاسخ: 9
بازدید: 1706

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از دوستان
02-18-2014, 05:10 PM
ارسال: #1
سوال از دوستان
با سلام
این قضیه مدت هاست ذهنم رو مشغول کرده و برام جالبه اما هر بار که تاپیک ها رو خوندم دوستان ایده هایی که میدن یا نشدنیه یا بلند پروازانه یا غیر قابل انجام. من دوست دارم وارد این مسابقه بشم تو شهرستانم کارمند و ماهی 500000 تومان حقوق می گیرم دوست دارم اگه امکانش هست دوستان نظر بدن چه کاری می شه واسه شروع انجام داد
با تشکر فراوان
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: zhosseini81 , seemorgh , blacknight19 , آرش 1 , sinap
02-19-2014, 10:16 AM
ارسال: #2
RE: سوال از دوستان
سلام
به نظرم شما یه راه دیگه رو امتحان کن:
فهرستی از تموم فرصتهای ممکنه برای خودتون رو بنویسید. کارهایی که به تنهایی و بدون وابستگی به کسی بتونید انجام بدین
فهرست عشق و علاقه هاتون رو که توشون توانمندی بالفعل دارین بنویسید.
بعد از اون ما در خدمتیم بهت میگیم چکار کنی. البته نه خیلی دقیق بلکه بهت کمک میکنیم خوب تصمیم بگیری.
یک برنامه خوب، ممکنه به اجرای خوب هم برسه.

ااووووووول رفاقت، پول خودش میاد
 تشکر شده توسط: zhosseini81 , یوسف خادم پیر , masoud000 , seemorgh , blacknight19 , آرش 1 , sinap
02-19-2014, 01:02 PM
ارسال: #3
سلام
حرف های شما فکرم رو مشغولتر کرد نکته اینجا بود که من تا به حال به همچین فهرستی فکر نکرده بودم و ذهنم حدأقل در این زمینه خلاق نبود.متشکرم که این ذهنیت رو در من ایجاد کردید
اما هنوز هم نوشتن یه فهرست واسم سخته اما اگه تعریف نباشه در نوشتن(شعر و داستان) بد نیستم البته از دید دوستان کارم خوبه، ترجمه متن انگلیسی و تایپ هم واسم راحته. کار دیگه ای که به ذهنم میرسه ایجاد هماهنگی و برنامه ریزی تو گروهه(بین دوستان البته). فعلاً در همین حد به ذهنم میرسه.
داشتن یه کافه ی دنج همیشه جزو علایقم بوده و اینکه ترجیح میدم از کارمندی جدا شم و خود اشتغال باشم اما چطور و از کجا نمی دونم
 تشکر شده توسط: بابایی , zhosseini81 , یوسف خادم پیر , یک همراه سبز , seemorgh , آرش 1 , sinap
03-07-2014, 08:26 AM
ارسال: #4
سلام،هر شخصی علاعقی داره و جابجایی فرصت های فعالیت و تجارت هم با عنایت به سرعت تحولات روزگار بسیار سریع و شدید است
باید دید شغل مورد نظر شما را چقدر می شود گسترش داد و با التفات به کشش و نوع سلیقه مردمی در شهر ی که شما در آن سکونت دارید آیا این امر میسور است یا نه؟
جدا از مقوله علاقه شما باید شغل مورد نظر شما اولویت مردم باشه
به طور مثال نوع اولویت مردم تهران با نوع اولویت مردم در شهر ساری(شهر من)دارای شباهت ها و تفاوت هایی است10_004
و باید ببنید ایا با توجه به مبلغی و وقتی که در این راه استارت می کنید چقدر جواب می دهد
لطف کن اسم شهر و نوع سلیقه و میزان وقت در نظر گرفته برای ان کار را برایمان بنویس
در ضمن این را هم خدمت دوست عزیز عرض کنم گاهی به شغلی علاقه نداری و لی باید برای پریدن به پله بالاتر از آن شروع کنی
مثال شما ماهی کوچک را به قلاب می زنی تا ماهی برزگتر بگیری
سپس همان ماهی بزرگ را طعمه قرار می دهی تا باز ماهی خیلی بزرگتری را بگیری و الی بیشتر:blush:EYD

(گاندی) کرباس هندی به ز حریر انگلیسی
 تشکر شده توسط: yousefi66 , یوسف خادم پیر , یک همراه سبز , seemorgh , آرش 1 , sinap , زرین خیز
03-10-2014, 05:59 PM
ارسال: #5
سلام دوست عزیز از نظر شهری به گونه ای همسایه هستیم محل سکونت بنده شهر آمله از نظر وقت متاسفانه الان در محیط کارخونه کار می کنم هرچند اداری اما کارخونه مخصوصاً ریخه گری زیاد باب تبع نیست از 8-17 هم زمان کارمه، در مورد علاقه بیشتر کارهایی که همراه هنر باشه یعنی به گونه ای بشه هنر رو در اون پروروند مثل کافه داری اداره ی گالری هنری و کارهایی از این دست.
بازهم ممنون بابت اینکه توجه کردید و پاسخ دادید
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , sinap
03-15-2014, 08:53 PM
ارسال: #6
(03-10-2014 05:59 PM)raham_sh نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز از نظر شهری به گونه ای همسایه هستیم محل سکونت بنده شهر آمله از نظر وقت متاسفانه الان در محیط کارخونه کار می کنم هرچند اداری اما کارخونه مخصوصاً ریخه گری زیاد باب تبع نیست از 8-17 هم زمان کارمه، در مورد علاقه بیشتر کارهایی که همراه هنر باشه یعنی به گونه ای بشه هنر رو در اون پروروند مثل کافه داری اداره ی گالری هنری و کارهایی از این دست.
بازهم ممنون بابت اینکه توجه کردید و پاسخ دادید

سلام به شخصی آملی برخوردم شاطر نانوا بود و در وقت بیکاری جوراب پخش می کرد اول می گفت با دوچرخه بعد با موتور و وقتی با ایشان آشنا شدم پراید صفر زیر پایش بود و می گفت با سرمایه 40 میلون تومانی ماهی 2/5 کار می کنه و البته می گفت اول ها خجالت می کشید ولی الان حتی از بساط کردن در بازارهای هفتگی هم خجالت نمی کشه و در مجموع خیلی راضی بود
شغل شریف شما جنسش با جنس روحت متفاوته پس تلاش کن به شغلی برسی که بار روحت هماهنگ باشه
از خدا بخواه و در این راه تلاش کن10_004
موفق باشی

(گاندی) کرباس هندی به ز حریر انگلیسی
 تشکر شده توسط: seemorgh , sinap , آتيلاماكويي , مرتضی-تهران
04-07-2014, 11:21 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-07-2014 11:23 AM، توسط raham_sh.)
ارسال: #7
fبا سلام مرسی دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید در مورد اینکه جنس کارم با روحیاتم سازگار نیست کاملاً با شما موافقم چون روز به روز از نظر روحی نا آروم تر می شم اما انجام یه کاری مثله پخش جوراب برام مقدور نیست قصد توهین به کاریو ندارم و میدونم کار نیست اما با توجه به ریشه خانوادگی این کارها برام مقدور نیست از سوی دیگه برای انجام کار سرمایه ی چندانی ندارم این دو موضوع باعث شده به جای پیشرفت در جایی که هستم بمونم و دچار رکود شمConfused
بازم از توجه شما متشکرم
عذر می خوام منظورم از کار نیست: کار عار نیست بود. ببخشید
 تشکر شده توسط: آرش 1 , sinap , مرتضی-تهران
04-29-2014, 11:27 AM
ارسال: #8
با سلام
دوست عزیز اتفاقا سعی کن روحت را آ رام کنید چون بعضی وقتها نشستن و رصد کردن بهتر از حرکت ناشیانه کردن است
شکر خدا شما که کار دارید الان اوضاع بازار کمی آشفته میباشد بهتر است بی گدار به آب نزنید امیدوارم موفق باشید

اعتقاد به اینکه زمان است که قدرتت را به رخ همه میکشد نه زبان
04-29-2014, 11:38 AM
ارسال: #9
با سلام
حق با شماست دوست من اما با رصد کردن و دست روی دست گذاشتن هیچ چیزی تغییر نمیکنه و اتفاقه مثبتی در زندگیه کسی نمیفته. درسته نباید بی گدار به آب زد اما بالاخره باید روزی به آب زد، هرچه زودتر و با دست پرتر بهتر
با تشکر از شما که توجه کردین و پاسخ دادین
سپاس
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درآمد از تلگرام و اینستاگرام nasimfun 0 423 05-06-2019 04:20 PM
آخرین ارسال: nasimfun
  کسی هست از مشهد برای مسابقه دو برابر کردن پول ؟ ابوالفضل 69 2 1,929 05-06-2019 04:14 PM
آخرین ارسال: nasimfun
  شش راه برای کسب نتیجه ای بیش از آنچه خواسته اید! DinaGRP 1 999 12-05-2015 11:53 PM
آخرین ارسال: آرمین
  راهنمایی کنید دوستان misagh62 3 825 09-24-2015 04:06 PM
آخرین ارسال: سلطان ایده
  سوال از دوره دوبرابر Papi llon 4 1,156 04-12-2015 09:35 PM
آخرین ارسال: Papi llon
  دو برابر كردن (شروع از 500 هزارتومان) psgraph 13 10,671 12-05-2014 06:17 AM
آخرین ارسال: behnam.m
  درخواست راهنمایی از دوستان m.jafari.iribu 11 2,745 11-02-2014 03:40 PM
آخرین ارسال: hoheravi
Question یک سوال در مورد سرمایه اولیه everything 6 2,706 07-19-2014 12:07 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  روش دو برابر کردن پول از طریق تری دی مکس salavat 17 12,129 01-28-2014 04:43 PM
آخرین ارسال: tan-graphic
  کسب درامد از وبلاگ سرمایه گذار کوچک 1 1,800 12-11-2013 09:05 PM
آخرین ارسال: انضباط

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS