ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آخرین اخبار و دانستنیهای مربوط به مسکن
زمان کنونی: 06-02-2024, 07:35 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: samira27
پاسخ: 217
بازدید: 41521

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امیتازات : 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین اخبار و دانستنیهای مربوط به مسکن
10-13-2012, 02:34 AM
ارسال: #41
RE: پيش‌بيني قيمت مسكن در ماه‌هاي آتي
(10-13-2012 12:40 AM)amiroloomi نوشته شده توسط:  با اهدا سلام و احترام

من می توانم از بانک ملت 40 میلیون وام بگیرم . همچنین فردی وام خودرو فرسود 2 فقره 10 میلیونی ولی هر کدام به قیمت 1.5 میلیون می فروشد.

ایا صلاح می دانید این وامها یا یکی از انها رابگیرم؟
و بعد با پولش چه کار کنم؟
مسکن یا سکه یا طلای آب شده

ممنونم
سلام
من خودم دراين شرايط جايي راخريداري مي كردم كه تاحداكثرامكان كمترزيربارقسطوقرض برم تهيه مكاني كوجك درشهرتهران فعلابرايم كفايت مي كردتاازكزندافزايش قيمت درامان باشم وهم مشكلات قرض زيادوبرداخت قسطاي سنكينونداشته باشم جون واقعاأدم اززندكي سيرمي شه وبعدهادرفرصتي مناسب كه بول دستم أمداقدام به تبديل به احسن أنجامي كردم موفق باشي
4yajuyo4yajuyo4yajuyo
صبرتلخست ليكن برشيرين دارد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: amiroloomi
10-13-2012, 02:37 AM
ارسال: #42
اگر بتوانی قسط آنرا جور کنی من 100در100موافق خرید خانه کوچک هستم.امیدوارم به همه اهدافت برسی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiroloomi , Delta.H
10-13-2012, 02:52 AM
ارسال: #43
(10-13-2012 02:34 AM)sharif3000 نوشته شده توسط:  
(10-13-2012 12:40 AM)amiroloomi نوشته شده توسط:  با اهدا سلام و احترام

من می توانم از بانک ملت 40 میلیون وام بگیرم . همچنین فردی وام خودرو فرسود 2 فقره 10 میلیونی ولی هر کدام به قیمت 1.5 میلیون می فروشد.

ایا صلاح می دانید این وامها یا یکی از انها رابگیرم؟
و بعد با پولش چه کار کنم؟
مسکن یا سکه یا طلای آب شده

ممنونم
سلام
من خودم دراين شرايط جايي راخريداري مي كردم كه تاحداكثرامكان كمترزيربارقسطوقرض برم تهيه مكاني كوجك درشهرتهران فعلابرايم كفايت مي كردتاازكزندافزايش قيمت درامان باشم وهم مشكلات قرض زيادوبرداخت قسطاي سنكينونداشته باشم جون واقعاأدم اززندكي سيرمي شه وبعدهادرفرصتي مناسب كه بول دستم أمداقدام به تبديل به احسن أنجامي كردم موفق باشي
4yajuyo4yajuyo4yajuyo
صبرتلخست ليكن برشيرين دارد
باخريدسكه وطلاارزش سرمايتونو حفظ مي كنيد ولي باخريدمسكن علاوه برسرمايه كذاري مي توانيددرأمدي هم داشته باشيد(بااجاره دادن ملك ويااجاره ندادن خودتان درصورت اجاره نشيني ).12_002
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiroloomi
10-14-2012, 11:28 AM
ارسال: #44
فعلا همه جا رکوده به نظر زمان خوبی میاد واسه خرید خونه

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: M3HDI , jahanagahi , itpirooz , amiroloomi
10-14-2012, 03:41 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-19-2012 04:33 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #45
اگر توان خرید دارید حتما آپارتمانی تهیه کنید.
کم ریسک و پرسود است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: M3HDI , صدفی , soshianet , itpirooz , amiroloomi
10-14-2012, 07:18 PM
ارسال: #46
RE: آخرین اخبار روزانه مسکن
خبر خوش پاییزی برای اجاره نشین‌ها

این روزها نرخ‌ها در بازار رهن و اجاره واحدهای مسکونی مناطق مختلف تهران با نبود متقاضی در حال شکسته شدن است و از این به بعد مستاجرانی که زمان اتمام قراردادشان در فصل پاییز یا زمستان است با نرخ‌های واقعی اجاره روبه‌رو می‌شوند و کمتر مجبور به پرداخت نرخ‌های کاذب در قالب اجاره بها می‌شوند.
شنیده‌ها از سوی برخی از مشاوران املاک فعال حاکی از این خبر است که اجاره بهای اغلب واحدهای مسکونی به دلیل درخواست اندک متقاضیان بین 4 تا 10 درصد کاهش یافته است و مالکان از این راه سعی دارند مستاجران داخل بازار را جذب کنند.

کاهش 4 درصدی نرخ اجاره
یکی از فعالان بازار رهن و اجاره در خیابان کارون درباره وضعیت فعلی بازار اجاره به «دنیای اقتصاد» گفت: نرخ اجاره آپارتمان در برخی از فایل‌های اجاره حدود 4 درصد کاهش یافته است و علت افت اجاره‌بها کاهش حجم جابه‌جایی‌ها است.
وی در رابطه با توان پرداخت مبلغ رهن کامل و همچنین شرایط رهن و اجاره از سوی مستاجران خاطر نشان کرد: اکنون مستاجران به دنبال واحدهایی با اجاره بهای 6 میلیون تومان ودیعه و 300 هزار تومان اجاره ماهانه یا با شرایط حداکثر 20 میلیون تومان رهن کامل هستند.
موجران مجبور به کاهش اجاره بها
طبق اظهارات یکی از مشاوران املاک در خیابان خواجه‌نظام در حال حاضر مستاجرانی که قصد دارند واحد مورد نظرشان را با شرایط رهن و اجاره، اجاره کنند واحدهایی را انتخاب می‌کنند که مالک 5 میلیون تومان به عنوان ودیعه و 300 هزار تومان در ازای هر ماه دریافت کند و آن دسته از متقاضیانی که واحدهای رهنی را ترجیح می‌دهند ، نزدیک به 30 میلیون تومان بودجه در نظر گرفته‌اند.
بلوکی در ادامه تاکید کرد: بازار فعلی اجاره واحدهای مسکونی به اندازه ای راکد است که برخی از مالکان راضی شده اند واحدهای خود را بین 5 تا 10 درصد نسبت به تابستان ارزان تر به بازار عرضه کنند.
متقاضیان نه وسع خرید دارند نه توان اجاره
از طرف دیگر عده‌ای از بنگاهداران در حوالی خیابان دامپزشکی براین باورند که عدم کنترل بازار مسکن و یکسری قوانین باعث شده تا بازار مسکن دچار هرج و مرج شود و هر مالکی (فروشنده یا موجر) ساز خود را بزند.آنها معتقدند اگر کنترل در بازار مسکن به صورت مدام اجرا می‌شد و فرصت گران‌فروشی سلب می‌شد وضعیت متقاضیان بسیار متفاوت با شرایط کنونی بود.
جمالی تصریح کرد: با اینکه اجاره‌بها طی دو هفته گذشته با نوسان رو به رو شده و در مقایسه با فصل پیش نزدیک به 10 درصد کاهش یافته است، اما همچنان مستاجران برای پرداخت نرخ‌های اجاره تعیین شده از سوی موجران با مشکل مواجه هستند.
وی اعلام کرد: اکنون اغلب مستاجران با 25 میلیون تومان رهن کامل و علاوه براین اکثر متقاضیان با 10 میلیون تومان ودیعه و 200 هزار تومان اجاره ماهانه پا به بازار اجاره می‌گذارند.

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: jahanagahi
10-18-2012, 11:27 AM
ارسال: #47
RE: آخرین اخبار روزانه مسکن
مسكن را پيش‌خريد كنيم يا بخريم؟

ركود كنوني را البته برخي كارشناسان به ركود ‌تورمي تعبير مي‌كنند به اين معني كه «چون قيمت فروش آپارتمان مسكوني چند برابر بيشتر از قدرت خريد است، متقاضيان توان خريد آن را ندارند و در نتيجه معامله‌اي در اين بازار انجام نمي‌شود.»
دنیای اقتصاد: معاملات مسكن در ركود قرار دارد يعني اينكه نه كسي ملك مي‌فروشد و نه كسي ملك مي‌خرد.

ركود كنوني را البته برخي كارشناسان به ركود ‌تورمي تعبير مي‌كنند به اين معني كه «چون قيمت فروش آپارتمان مسكوني چند برابر بيشتر از قدرت خريد است، متقاضيان توان خريد آن را ندارند و در نتيجه معامله‌اي در اين بازار انجام نمي‌شود.»

اما وضعيت ديگري نيز براي ماهيت ركود كنوني بازار مسكن از سوي كارشناسان و به خصوص مشاوران‌املاك كه نبض بازار در اختيارشان است، مطرح مي‌شود و آن «ركود انتظاري» است.

درباره ركود انتظاري، صنف بنگاه‌هاي مسكن اعتقاد دارند: در حال حاضر هر دو گروه موثر در بازار شامل خريدار و فروشنده چون كه منتظر تغيير شرايط و ورود به شرايط جديد هستند، دست از اقدام كشيده‌اند و به اميد بهبود نسبي اوضاع، انجام معاملات را به تاخير مي‌اندازند. متقاضيان خريد مسكن دنبال آرامش سكه و دلار مي‌گردند تا با خيال راحت، نقدينگي‌هاي خردشان را از اين دو بازار بيرون كشيده و براي خريد مسكن اقدام كنند.

فروشنده‌ها نيز با استناد به برخي پيش‌بيني‌هاي غيررسمي درباره احتمال افزايش قيمت مسكن در ماه‌هاي آتي، با انصراف از فروش واحدهاي‌شان، دنبال موقعيت مناسب مي‌گردند.

اما بررسي‌ها در اين باره نشان مي‌دهد: ركود در بازار مسكن وجود دارد و جالب آنكه هر دو نوع وضعيت ركودي – ركود تورمي و ركود انتظاري- نيز در بازار حاكم هست با اين تفاوت كه نوع دوم با غلظتي بيشتر از نوع اول، بازار را تحت تاثير قرار داده است.

البته اين به آن معني نيست كه اهميت گراني مسكن براي متقاضيان كمتر از انتظار آنها براي تغيير شرايط است، بلكه به معني بيشتر شدن درجه اثرگذاري قيمت ساير كالاهاي رقيب ملك است كه در حال حاضر توجه فعالان بازار مسكن را جلب خود كرده است.

در اين شرايط بهترين انتخاب چه مي‌تواند باشد؟ آيا انصراف از خريد مسكن و حاشيه‌نشيني در بازار به صلاح است؟يا اينكه بايد با استفاده از اين فرصت، نهايت استفاده را از ركود برد؟

در پاسخ به اين پرسش‌ها لازم است گفته شود: دو انتخاب در بازار مسكن براي شرايط همزمان ركود تورمي و ركود انتظاري وجود دارد: «پيش‌خريد» و «خريد واحدآماده».

هر كدام از اين انتخاب‌ها براي يكي از گروه‌هاي حاضر در بازار خريد مسكن، انتخاب بهتر محسوب مي‌شود.

كارشناسان براي كساني كه به قصد سكونت –خريد مصرفي- دنبال ملك در بازار هستند، گزينه «خريد» را در شرايط كنوني توصيه مي‌كنند. دلايلي كه براي اين گزينه گفته مي‌شود، عبارت است از «آينده مبهم قيمت مسكن و همچنين آينده مبهم اقتصاد مسكن».

به عبارت دقيق‌تر، هم‌اكنون سرعت رشد قيمت مسكن مدت كوتاهي است كه كند شده و دوباره منحني نرخ رشد قيمت مسكن با منحني نرخ تورم عمومي، منطبق شده است. از طرف ديگر هيچ اعتمادي به پايداري اين مسير نيست و اين احتمال وجود دارد در آينده‌اي خيلي نزديك يا در ميان‌مدت، رشد قيمت مسكن به بيش از ۲۰ تا ۲۵ درصد برسد كه در اين صورت سطح دسترسي متقاضيان خريد مسكن به ملك به دليل عدم تغيير قدرت خريد، از اين كه هست، بيشتر مي‌شود.

نكته ديگري كه تاكيد مي‌كند خريداران مصرفي مسكن بايد در همين روزهاي ركودي براي خريد اقدام كنند، بلاتكليفي آينده اقتصاد بازار مسكن است. اين بلاتكليفي به طرح‌هاي كنوني دولت همچون مسكن‌مهر و مسكن‌ويژه و همچنين نوسازي بافت‌فرسوده مربوط مي‌شود كه تا حدود زيادي بر جو رواني بازار مسكن تاثير مثبت گذاشته و باعث كنترل كاذب قيمت‌‌ها شده است.

اين احتمال وجود دارد كه سال آينده به دلايلي از جمله پايان عمر كاري اين دولت، برنامه‌هاي مسكن نيز به صورت موقتي تعطيل شده و در نتيجه ناگهان قيمت‌ها مسير صعودي را پيشه كنند.بنابراين، كساني كه براي سكونت قصد خريد مسكن دارند نبايد فرصت كنوني را از دست بدهند.

گروه دوم، متقاضيان سرمايه‌اي مسكن هستند كه با هدف سرمايه‌گذاري، قصد خريد دارند. اين گروه نيز در شرايط كنوني بايد به جاي تاخير، از گزينه «پيش‌خريد» بهره ببرد.«پيش‌خريد» باعث مي‌شود پيش‌خريداران، احتمال يا قطعيت افزايش قيمت در ماه‌هاي آتي را براي خودشان به صفر برسانند به اين معني كه چون افراد صاحب واحدي در حال ساخت با قيمت مقطوع زمان كنوني مي‌شوند، اگر اين واحد يكسال بعد كه آماده تحويل مي‌شود داراي ارزش روز مثلا دو برابر الان باشد، عملا اين افزايش قيمت به جيب پيش‌خريدار رفته است چونكه در پيش‌خريد، مبلغ معامله به صورت مقطوع، تعيين مي‌شود. در حال حاضر ميانگين قيمت پيش‌خريد مسكن در تهران مترمربعي ۵/۳ تا ۴ ميليون تومان است.

واحدهايي كه الان پيش‌خريد مي‌شوند به طور متوسط از نيمه سال آينده آماده مصرف و تحويل به پيش‌خريداران مي‌شوند و پيش‌خريداران حدود يكسال آينده مي‌توانند اين واحدها را دريافت كنند. آن زمان ميانگين قيمت مسكن – واحد آماده تحويل- به طور قطع خيلي بيشتر از مترمربعي ۴ ميليون تومان خواهد بود.

البته گزينه پيش‌خريد براي آن دسته از متقاضيان مصرفي كه به هر دليل قصد دارند يكسال ديگر در واحدمسكوني سكونت كنند نيز خوب و مناسب است.

اين گزينه بخصوص براي افرادي كه در آستانه ازدواج قرار دارند، فرصت كاملا پرسودی محسوب مي‌شود.

تشکر شده توسط: jahanagahi
10-19-2012, 01:08 PM
ارسال: #48
با اهدا سلام و احترام

ضمن سپاس از راهنمایی قبلی شما

من 40 ملیون وام با بازپرداخت 48 ماهه ماهیانه 1.2 ملیون دارم.
آیا خرید سکه با این پول را به سود می دانید.
اگر شما هم اکنون پول ازاد داشتید جهت سود دهی چه اقدامی انجام می دادید.

با سپاس فراوان
10-19-2012, 01:34 PM
ارسال: #49
من اگر پول داشتم ملک (آپارتمان) می خریدم
قیمتها را تابستان 92 خواهید دید که اصلا قابل قیاس با امروز نخواهد بود
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiroloomi , حامد
10-19-2012, 01:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-19-2012 01:35 PM، توسط بهداد.)
ارسال: #50
بهترین زمان برای هرگونه اقدامی حتی اگر ریسک باشد زمان رکود یک کشور است . فکر میکنم الان بهترین زمان برای خرید خانه هستش . قطعا با موارد ارتباطی با خارج کشور هم ملک / هم خانه / هم دلار / هم سکه بالا خواهد رفت
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiroloomi , حامد
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) 123456 660 92,019 05-04-2023 03:29 PM
آخرین ارسال: soni70
  کمک:نحوه تبدیل قیمت اجاره به رهن کامل؟ SHAYAN.IRANI 2 604 07-10-2017 05:49 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  اموزش سرمایه گذاری در بازار مسکن و مستغلات؟ ali725 2 1,012 12-15-2016 07:12 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  5 گزینه مسکن در سال 94 samiar afshari 10 1,848 08-22-2016 04:31 PM
آخرین ارسال: jenuse
  راهنمایی در خصوص خرید مسکن ninos 2 1,426 09-21-2014 12:02 AM
آخرین ارسال: ninos
  به نظرتون با پولم خونه بخرم یا نه ؟ alibati 15 5,466 06-11-2014 09:21 AM
آخرین ارسال: abdolhossein
  خرید مسکن مهر iren 10 2,649 02-16-2014 06:15 PM
آخرین ارسال: mirza01
  مهم - بسیار مهم. حتما به دقت مطالعه فرمائید. jahanagahi 6 1,909 06-22-2013 07:16 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  شرایط خرید مسکن مهر ویلایی MARYAR 6 1,887 12-15-2012 03:03 PM
آخرین ارسال: nana666

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS