ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

با اولین یک میلیارد خود چه می کنید؟
زمان کنونی: 06-02-2024, 03:21 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: hamid.k
پاسخ: 269
بازدید: 52496

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امیتازات : 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با اولین یک میلیارد خود چه می کنید؟
08-23-2011, 04:30 PM
ارسال: #31
RE: با اولین یک میلیارد خود چه می کنید؟
خانم ملیکا 330 به نظر من نباید اینکار رو میکردی چون ممکنه رئیستون اصلا در ظاهر البته بگه این نمیشه و بعدا به اسم خودش اینکار رو بکنه چون نباید فراموش کنیم که ما جائی زندگی میکنیم که قانون مالکیت معنوی رعایت نمیشه و نمیدونم این ماجرای اتاق امن رو شنیدین یا نه که یه نفر برده بود پیش وزیر صنایع اونم گفته بود نمیشه و بعدا به اسم خودش اجرا کرده بود و باهاش حتی جایزه هم گرفت
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , madar , Mohsen1988
08-23-2011, 05:39 PM
ارسال: #32
کاش میشد یه میلیاردر پیدا کرد بعد باهاش وارد بحث بشیم که آقاجون شما از چه راهی وارد شدی شاید سریعتر به اهدافمون برسیم ... البته به نظرم ابتکار و خلاقیت اولین جرقه برای میلیاردر شدنه.. ولی تجربه بقیه هم باعث میشه کمتر خطا کنیم و رودتر به ثروت برسیم و ذهنمون بازتر از قبل بشه
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , madar , nami , M3HDI , Mohsen1988
08-23-2011, 06:47 PM
ارسال: #33
دوست عزیز جناب اقای mehdipoor_mon
پیشنهاد شما رو قبول میکنم اما با کمی تغییر.به نظر من نیاز نیست دنبال یک میلیاردر بگردیم و رمز موفقیتشو بپرسیم!!!کافیه همه بچه ها شغلشون و میزان سرمایه شون را اعلام کنن و توضیح بدن چجوری به این پول دست پیدا کردن.در مجموع به یک پارامتر های مشابه ای میرسیم که یقینا همون رمز موفقیته!!!اگه دوست داشتی استارتشو از خودت شروع کن
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , کامیار کاظمی
08-23-2011, 06:48 PM
ارسال: #34
من تصمیمم عوض شده ، با قسمتی از یه میلیاردم میخوام یه مدرسه بزنم ( ساختمونش رو فعلا کرایه میکنم یا شریک میشم ) و توش بچه ها رو از مقطع راهنمایی با این مباحثی که ما الان داریم دست پنجه باهاش نرم میکنیم + حسابداری و فوت و فن تجارت + مباحث معمولی دبیرستان و ... اشنا میکنم تا در اینده بتونن این علم رو منتقل کنند و بهترین ها رو تا موقعی که دیپلم بگیرند ساپورت مالی میکنم و از بقیه ، به صورت یه مدرسه ی غیر انتفاعی ، ازشون شهریه میگیرم و نوابغ رو برای ادامه ی تحصیل با هزینه شخصی میفرستم امریکا یا چین تا تو دانشگاه های مطرح من جمله دانشکده تجارت هاتبرد و دانشکده ی تجارت پکن درس بخونن . البته میگم هزینه شخصی ، تا اون موقع 1 میلیاردم مسلما شده 100 میلیارد .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , madar , Mohsen1988
08-23-2011, 06:54 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-23-2011 07:00 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #35
شرکت پیمانکاری و ساخت و ساز.خرید زمین وساخت و زمانی که مشغول ساخت هستم زمین بعدی را میگیرم.پیش فروش میکنم و با مبلغ پیش فروش هم زمین می خرم(اگر ساختمانی که فروختم در زمان تحویل مبلغش بالا رفت زمین من هم تغییر قیمت دارد و در نتیجه با رضایت کامل سند را بنام شخص می زنم و دعای او برکت کارم را زیادتر میکند)
برای رفع خستگی به مسافرت می روم تا بقول کارگاه معروف خارجی فسفر مغزم بیشتر شود.به مقتضای زمان و امکانات مالی وسایل رفاهی را تهیه میکنم.
25درصد سرمایه باید ذخیره باشد تا بخاطر نداشتن پول برای ساخت و ساز مجبور به پیش فروش به هر قیمتی نباشیم. در فصل بیکاری تفریحا ت با خانواده.1درصد سود برای کارهای عام المنفعه.
خرید مقداری اوراق قرضه تا زمان نیاز بتوانم استفاده کنم.
لابلا ی کارهای پیمانکاری مربوط به تخصصم را انجام می دهم. کار من فقط باید نظارت باشدو برای انجام هر کاری از نیروی متخصص استفاده میکنم.
داشتن پول و خرج کردن آن فرهنگ بخصوصی دارد و اگر این فرهنگ نباشد باعث تباهی است.وقتی به راحتی پول در میاورم باید به راحتی برای رفاه خانواده و دور و برم هزینه کنم. کسی که عادت به پول درآوردن پیدا کند از هزینه نمی ترسد.پول خودش پول در می آورد ولی فرهنگ داشتن پول مهم است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , madar , arash67 , georgehour , Mohsen1988
08-23-2011, 07:00 PM
ارسال: #36
من به این فرهنک میگم میلیاردر شدن مغز یا روح انسان .
مسلما این فرهنگ باید قبل میلیاردر شدن بوجود بیاد و در ذهن نیمه هشیار ذخیره شه .
بعد خوندن راز شادزیستن ، من اومدم ، ذهن نیمه هوشیارم رو بازرسی کردم تا چند عادت رو کم و چند عادت رو اضافه کنم .
اولین چیزی دارم اضافه میکنم ، فرهنگ پول خرج کردنه ! اگه الان خسیس باشم ، مسلما پس فردا ، پول شهریه ی پسرم رو نمیدم ( دیدم که دارم میگم ) اگه خیلی ول خرج باشم ، دیگه پولی نخواهم داشت تا بتونم پول شهریه ی بچم رو بدم و. هزاران نوع فرهنگ استفاده ی دیگه که هرکدوم ، معایب و خوبی های خاص خودش رو داره .
به نظر من هرکس باید بشینه تو دفتری ( ترجیحا دفتر ایده ) بنویسه که چطور میخواد پول خرج کنه یا به عبارت بهتر چطور 2000 تومن رو بکنه 1000 تومن Big Grin
بعد اون رو به ذهن نیمه هشیارش منتقل کنه .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , toranj63 , کامیار کاظمی , madar , Mohsen1988
08-23-2011, 07:02 PM
ارسال: #37
اگر يك ميليارد داشتم
200 تاشو صرف امور خيريه ميكردم!!
200 تاش خونه و ماشين!!!
بقيش رو هم تجارت ميكردم تو زمينه آي تي!!!
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , Mohsen1988
08-23-2011, 07:14 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-23-2011 07:15 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #38
دوستی داشتم بسرعت میلیاردر شد و چون فرهنگ داشتن پول و خرج کردن آنرا نمی دانست:
خودش ماشین و آپارتمان شخصی
همسرش...................................
پسرش.....................................
دخترش ....................................
مسافرتهای جداگانه.
زندگی به راحتی متلاشی شد.بهمین سادگی.

باید اول فرهنگ پول داشتن (مثل :فرهنگ رانندگی - فرهنگ آپارتمان نشینی - فرهنگ معاشرت و...)
را بفهمیم و بعد به دنبال میلیاردر شدن و داشتن درآمدی میلیاردی و خرج آن باشیم.
خسیس بودن با اقتصادی فکر کردن, زمین تا آسمان فرق دارد.وقتی با داشتن فرهنگ و آموزش آن به خانواده هر وسیله رفاهی را بگیرم بیشتر تلاش میکنم درآمد بیشتری کسب کنم.پسر من باید وسیله نقلیه داشته باشد. دخترم و همسرم.در زمان مسافرت یک خودرو کافی است.یک منزل برای زندگی کافی است مگر در زمان ازدواج فرزندان.پس یک میلیاردم روز بروز بیشتر و امکانات رفاهی بیشتر و صمیمیت در خانواده زیادتر.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: toranj63 , 3ObHaN , کامیار کاظمی , madar , Mohsen1988
08-23-2011, 08:39 PM
ارسال: #39
(08-23-2011 06:47 PM)omid tajik نوشته شده توسط:  دوست عزیز جناب اقای mehdipoor_mon
پیشنهاد شما رو قبول میکنم اما با کمی تغییر.به نظر من نیاز نیست دنبال یک میلیاردر بگردیم و رمز موفقیتشو بپرسیم!!!کافیه همه بچه ها شغلشون و میزان سرمایه شون را اعلام کنن و توضیح بدن چجوری به این پول دست پیدا کردن.در مجموع به یک پارامتر های مشابه ای میرسیم که یقینا همون رمز موفقیته!!!اگه دوست داشتی استارتشو از خودت شروع کن

آقا امید اگر مایل هستید این طرح را که بنظر جالب است در یک تایپیک مطرح کنید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: 3ObHaN , Mohsen1988
08-23-2011, 08:47 PM
ارسال: #40
(08-23-2011 06:54 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  داشتن پول و خرج کردن آن فرهنگ بخصوصی دارد و اگر این فرهنگ نباشد باعث تباهی است.وقتی به راحتی پول در میاورم باید به راحتی برای رفاه خانواده و دور و برم هزینه کنم. کسی که عادت به پول درآوردن پیدا کند از هزینه نمی ترسد.پول خودش پول در می آورد ولی فرهنگ داشتن پول مهم است.

فرهنگ و منش یک میلیاردر و دنیای یک میلیاردر با همه متفاوت است و نباید تصور کرد که تلویزیون و اطرافیان ما که از کودکی در ذهن ما کرده اند که آدم پولدار یعنی آدم بد یعنی دزد یعنی مال مردم خور درست بیان کرده اند که یک میلیاردر یعنی :
قلب جامعه که خونش را که همان ثروتش است در جامعه به جریان انداخته و یک جامعه برای بقاع خود به این ثروتمندان نیاز دارد.
ثروتمند یعنی یک موجود خلاق و بی باک
ثروتمند یعنی دارویی موثر که جلوی بیماری خطرناک فقر
ثروتمندان بزرگترین دارایی یک اقتصاد پویا و سالم هستند.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: 3ObHaN , nami , M3HDI , Mohsen1988
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین اعضا کسی یک میلیارد پول دارد؟ pastil 37 9,551 07-16-2019 09:14 PM
آخرین ارسال: کامران طاها
  تا یک سال آینده خالص دارایی شما چقدر خواهد بود؟مبلغ دقیق و تاریخ دقیق ذکر شود سعید یوسفی 113 18,820 07-05-2019 05:30 PM
آخرین ارسال: pedram9
  از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟ بيلا بالا 118 20,764 08-22-2017 06:27 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  میلیاردری که شبیه مردم عادی زندگی می کند karafarin 6 1,377 07-15-2017 06:35 PM
  اگه 4 میلیارد به شما بدهند و به شرط آنکه در عرض یکسال 5 برابرش کنید، چه راه حلی داری؟ سعید یوسفی 118 26,438 07-15-2017 05:51 PM
  اگه یه روز گنج پیدا کنید چی کارش می کنید؟ میلاد 68 12,964 06-22-2017 01:20 AM
آخرین ارسال: مدینه
  دوستان شما از کدوم یک از سمینارهای اساتیدموفقیت استفاده کردید؟ ramin7 7 1,329 12-07-2016 09:18 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  اگه میلیاردر بشوید چند درصد از ثروت خود رابه امور خیریه تخصیص می دهید farzin54 31 5,921 05-03-2016 01:49 PM
آخرین ارسال: cwar
  اگر واقعا فرزند بیل گیتس بودید، چه می کردید؟ pollux 7 1,867 04-12-2016 12:23 AM
آخرین ارسال: Skp
  يک ميلیاردر را کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات! کامیار کاظمی 27 4,934 02-13-2015 02:58 PM
آخرین ارسال: aliiagh
  با 8 الی 10 میلیون تومن چه کاری پیشنهاد میدید vafa_0000 4 1,303 09-18-2014 12:43 AM
آخرین ارسال: mihyarder
  بزرگترین چکی که نوشته اید چه مبلغی بوده است؟ Enaiat 57 11,389 06-06-2014 05:24 AM
آخرین ارسال: kave
  دانشگاه هایی که میلیاردر می سازند! mallarme 6 2,027 01-09-2014 01:41 PM
آخرین ارسال: ali007
  اگر میلیاردر شوم برای انجمن چه خواهم کرد؟ سعید یوسفی 20 3,478 09-30-2013 12:36 PM
آخرین ارسال: mehdikan
  دوست داشتید جای چه کسی می بودید ؟ چرا ؟ avan 11 3,051 05-21-2013 11:54 PM
آخرین ارسال: pesar.khaleh121
Wink میلیاردر شدن یک دقیقه ای... mardanblog 7 2,246 05-06-2013 02:05 PM
آخرین ارسال: soheil92
  ایده های میلیاردی با سود چندین برابر سعید یوسفی 7 5,850 02-04-2013 06:24 PM
آخرین ارسال: kavak1982
  چطور پولدار می‌شوید؟ مهدی گل محمدی 14 3,954 10-27-2012 09:41 AM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
  تصاویر باورنکردنی از یک مجتمع لوکس در تهران کامیار کاظمی 12 3,206 08-16-2012 03:39 PM
آخرین ارسال: safari-cht

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS