ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بهترین وام بانکی
زمان کنونی: 06-02-2024, 03:44 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sara
آخرین ارسال: bitumen
پاسخ: 52
بازدید: 20164

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 102 رأی - میانگین امیتازات : 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین وام بانکی
11-19-2011, 10:52 AM
ارسال: #21
RE: بهترین وام بانکی
ببخشید من جواب می دم . اگه بتونی دستگاه دست دوم خوب و بی نقص گیر بیاری بهتره چون تو سر مایه اولیه صرفه جویی میشه . ولی اگر نه نو چون گارانتی هم داره . بعد به نظر من اول از دستگاه نیمه اتومات شروع بشه بهتره .آدم بهتره از کارکرد دستگاهی که باهاش کار می کنه سر در بیاره .

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: arash67 , مهدی گل محمدی , business_nuts
11-19-2011, 12:09 PM
ارسال: #22
سلام دوستان
موسسه مهر میهن که 1 ساله که تاسیس
شده وامهای تا سقف 10 و 12 میلیون میده
و با کارمزد 4 درصد
و زمان باز پرداخت هم اینجوریه که برای هر ماه سپرده گزاری در اونجا به شما 3 ماه مهلت باز پرداخت
میدهد و مقدار وام هم اینطوریه که هر مبلغی سپرده کنی
دو برابرش بهت وام میدن

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , MARYAR , mjdehghani , arash67 , کامیار کاظمی , business_nuts
12-28-2011, 10:12 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-28-2011 10:12 AM، توسط koroshparsi.)
ارسال: #23
درود
من با یسری از دوستان موافقم آدم باید تا جایی که امکان داره وام نگیره
بیشتر سرمایه دارها رو که مصاحبه هاشونو میخونم به امر پس انداز تاکید میکنن
میدونید وام گرفتن از بانک دقیقن میشه مثله کارمند بودن چون شما درآمدی که داری رو باید نزدیک 70 تا 80 درصدشو به بانک بدی تازه اگه کاری که میخای بکنی خیلی سود خوبی داشته باشه یعنی درواقع باید واسه بانک کارکنی.
ولی اگه وام با کارمزد واقعی 3 تا 4 درصد پیدا کنید خیلی عالیه.
خود من چند تا وام گرفتم هم توی قرعه کشیهای محلی شرکت کردم ,هم از موسسه مالی و بانک وام گرفتم و هم از قرض الحسنه های محلی.
خوب هر کدوم شرایط خودشونو داره.
مثلا قرعه کشیها از این بابت که سودی نداره خیلی خوبه ولی اگه شما الان به این پول احتیاج داشته باشید شاید دستتونو نگیره و از این بابت پیشنهاد نمیشه اما از دید پس انداز اگه نگاه کنید عالیه اگر هم مثله من شانستون خوب باشه و توی مرحله اول و دوم بنامتون در بیاد که نور علی نوره من خودم 3 تا نوشتم که هر تاشم توی مراحل اول تا سوم در اومد.
موسسه های مالی و بانک هم در بهترین شرایط سودشون از 14 درصد کمتر نیست که اینرو هم تجربه کردم واقعن درآمدی که از سرمایه گذاری با این نوع وامها نصیب آدم میشه مثله حقوقه کارمندی اصلن پیشنهاد نمیکنم.
و آخریش وامهای با سپرده قرض الحسنه های محلی هستش که بنظر من از همه بهتره بخاطر اینکه شما همون اول بعد از حالا 3 تا 4 ماه پولتو میگیری و یه کارمزد جزیی کم میشه ازش و بعد اقساط اصل وامو توی 24 ماه پرداخت میکنی من خودم 3 میلیون گذاشتم بعد از 2 ماه 2 میلیون تومان گرفتم که 70000 تومان کارمزد همون اول کم شد و 70000 تومان هم توی حساب بلوکه شد تا قسط آخر و 2میلیون تومانو ظرف 20 ماه باید برگردونم که خیلی هم خوب قسطاش جور میشه اصلن عقب نمیوفته.
یکی دیگه هم 1500000 گرفتم با همین شرایط که تا سقف 5 میلیون هم به شرط سپرده همین مبلغ تا 100 روز وام میده, البته شما باید شرایط هر قرض الحسنه رو کامل بپرسید که به چه صورت هستش.
ولی در مجموع وامهای قرض الحسنه ها از همه نوع وامها بهترند.

بدرود
درود
من با یسری از دوستان موافقم آدم باید تا جایی که امکان داره وام نگیره
بیشتر سرمایه دارها رو که مصاحبه هاشونو میخونم به امر پس انداز تاکید میکنن
میدونید وام گرفتن از بانک دقیقن میشه مثله کارمند بودن چون شما درآمدی که داری رو باید نزدیک 70 تا 80 درصدشو به بانک بدی تازه اگه کاری که میخای بکنی خیلی سود خوبی داشته باشه یعنی درواقع باید واسه بانک کارکنی.
ولی اگه وام با کارمزد واقعی 3 تا 4 درصد پیدا کنید خیلی عالیه.
خود من چند تا وام گرفتم هم توی قرعه کشیهای محلی شرکت کردم ,هم از موسسه مالی و بانک وام گرفتم و هم از قرض الحسنه های محلی.
خوب هر کدوم شرایط خودشونو داره.
مثلا قرعه کشیها از این بابت که سودی نداره خیلی خوبه ولی اگه شما الان به این پول احتیاج داشته باشید شاید دستتونو نگیره و از این بابت پیشنهاد نمیشه اما از دید پس انداز اگه نگاه کنید عالیه اگر هم مثله من شانستون خوب باشه و توی مرحله اول و دوم بنامتون در بیاد که نور علی نوره من خودم 3 تا نوشتم که هر تاشم توی مراحل اول تا سوم در اومد.
موسسه های مالی و بانک هم در بهترین شرایط سودشون از 14 درصد کمتر نیست که اینرو هم تجربه کردم واقعن درآمدی که از سرمایه گذاری با این نوع وامها نصیب آدم میشه مثله حقوقه کارمندی اصلن پیشنهاد نمیکنم.
و آخریش وامهای با سپرده قرض الحسنه های محلی هستش که بنظر من از همه بهتره بخاطر اینکه شما همون اول بعد از حالا 3 تا 4 ماه پولتو میگیری و یه کارمزد جزیی کم میشه ازش و بعد اقساط اصل وامو توی 24 ماه پرداخت میکنی من خودم 3 میلیون گذاشتم بعد از 2 ماه 2 میلیون تومان گرفتم که 70000 تومان کارمزد همون اول کم شد و 70000 تومان هم توی حساب بلوکه شد تا قسط آخر و 2میلیون تومانو ظرف 20 ماه باید برگردونم که خیلی هم خوب قسطاش جور میشه اصلن عقب نمیوفته.
یکی دیگه هم 1500000 گرفتم با همین شرایط که تا سقف 5 میلیون هم به شرط سپرده همین مبلغ تا 100 روز وام میده, البته شما باید شرایط هر قرض الحسنه رو کامل بپرسید که به چه صورت هستش.
ولی در مجموع وامهای قرض الحسنه ها از همه نوع وامها بهترند.

بدرود

آنچه جذاب است سهولت نيست، دشواري هم نيست، بلکه دشواري رسيدن به سهولت است .(کوروش بزرگ)
http://iranariaei.blogfa.com/پارسه ایرانیان
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , arash67 , tttmttt , REZA HAJISALIMI , business_nuts
12-28-2011, 10:56 AM
ارسال: #24
سلام
بانك سينا 10ميليون وام ميده بدون سپرده ولي بهره اش بالاست مدت باز پرداخت 5 سال ماهي حدود 290 بازپرداخت و 2 ضامن ميخواد
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , Hadi.A , business_nuts
01-01-2012, 01:15 PM
ارسال: #25
سلام
میخاستم بدونم بهترین وام رو کجا میده
من الان احتیاج به وام ندارم اما ممکنه در طی سال دیگه نیاز پیدا کنم
میخام پولی که در بانک دارم رو در بانکی به جریان بیاندازم که اگه سال اینده یا هر موقع نیازم شد بتونم وام بگیرم
خودم طرح میثاق 4 رو پیدا کردم
بهتر از این هم هست ؟؟
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی
01-01-2012, 01:51 PM
ارسال: #26
گرفتن وام چند تا شرايط داره....
اول بايد ببني پول وام رو كجا ميخواي سرمايه گذاري كني؟ تا كار سودار مطمني پيدا نكردين وام نگيرين براش
دوم شرايط ضمانتش هست.... كارمند داري يا سند.... يك طرح ديگه هم هست كه متاسفانه اكثر بانكها قبول نميكنند.... ازاين اورق مشاركت ها بگيرين.. جاي ضمانت بدين بانك((( چون اورق مشاركت بي نام هست))

حالا بايد بريم سر وام ها:
اگر وام بدون سپرده بخواين بگيرين مطمن باشيد درصد سودش بالا14 تا 25 درصد هم ميره....
وام با سپرده بگيرين... بستگي به مبلغ سپرده ومدت زمانش.....سود وقسط بنديت...سودش از 4 درصد شروع تا 25 درصد

همه موسسات وبانكها باهم يك شرايط رو دارند....ولي موسسات وام هاي باسود4درصد و درصد هاي 12 و14 ميدن ولي بانك ها نميدن....
اين مدلي كه ميگن به پولتم سود ميديم.... اونا نامردي نميكنند وسود داده شده رو هم رو سود وام شما ميكشند....

براي اينكار قبلا موسسات خيلي خوب بود... الانم موسسات مثل فردوسي....ايرانيان....يا وحدت
با كارمزد بانك ميدن...نسبتا بهتر هست... ولي اونا درگير طرح تجميع موسسات هستند كه يكم براتون سخت ميشه

يك نكته رو بايد در نظر بگيرين....
اگر جاي ميگه سود ما4% هست.... سودش سالانه هست....يعني مال يك سال اونقدر سود ميگيرن واگر اقساطت بيشتر از يك سال طول بكشه مابقي پولتو سود جدا محاسبه ميشه.... پس رو سود وام ها از يك كارشناس حسابداري پرسجو كنيد

درموردصندوق مهر امام رضا(ع):
ميشه وام هاي مختلفي ازش گرفت..... ولي يكبار....
الان وام هاي مشاغل خانگي رو دارند ميدن.... تا سقف 5 ميليون ت
زود دست به كار بشين ميتونيد بگيرنيش.... چون اخر سال هست وبودجه هادارند به اخرش ميرسند
وام هاي بيشتر ي هم ميده ....ولي الان بودجه نداره.... بايد براي سال بعد منتظرش بود
اين وام ها يك مشكلي دارند كه اگر يكبار بگيري....اسمت رد ميشه وبراي دفعات بد نميتوني بگيري

صندوق يك طرح سپرده گذاري هم داره
كه براي سپرده 3ماه 12 قسط
سپرده 6 ماه قسط 24
سپرده 12 ماه 36 قسط
سودشون 4درصد

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , arash1367 , mjdehghani , arash67 , jahanagahi , mosafere55 , oveisi2005 , tttmttt , REZA HAJISALIMI , Hadi.A , business_nuts
03-13-2012, 10:01 AM
ارسال: #27
(11-19-2011 12:09 PM)arash1367 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
و با کارمزد 4 درصد
و زمان باز پرداخت هم اینجوریه که برای هر ماه سپرده گزاری در اونجا به شما 3 ماه مهلت باز پرداخت
دو برابرش بهت وام میدن

موسسه مهر میهن کجاست
میشه آدرس یکی از شعبه هاشو بدین؟
 تشکر شده توسط: business_nuts
03-13-2012, 10:37 AM
ارسال: #28
(03-13-2012 10:01 AM)نخود نوشته شده توسط:  
(11-19-2011 12:09 PM)arash1367 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
و با کارمزد 4 درصد
دو برابرش بهت وام میدن

موسسه مهر میهن کجاست
میشه آدرس یکی از شعبه هاشو بدین؟

سلام دوست عزیز
آدرس شعب :

http://www.mehrmihan.ir/fa/agency/index

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , business_nuts
03-13-2012, 08:55 PM
ارسال: #29
من که تا حالا یک ریال نتونستم وام بگیرم.میگه هر مبلغی بزاری بعد از 3 ماه معادلش را بهت میدم.یکی نیست بگه آخه اگه من پول داشتم که نمیومدم وام بگیرم

[تصویر: bbdfea212e3a.gif]

09364455049
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , business_nuts
03-30-2012, 11:00 PM
ارسال: #30
دوستان موسسه رسالت هم خوب وام میده البته من وام مضاربه ای گرفتم خیلی خوب بود 10 میلیون ظرف یک سال صاف کردم با 80000هزارتومن سود بدون ضامن و سپرده البته با استفاده از اشنا بودن و کم اعتبار
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بالاترین سود بانکی ؟؟؟ mas 96 35,818 08-24-2017 05:29 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  گرفتن وام SAJAD021 0 655 11-15-2016 05:37 PM
آخرین ارسال: SAJAD021
Question بهترین بیمه غیر از تامین اجتماعی کدام است؟ Ariya 3 704 10-20-2016 01:47 PM
آخرین ارسال: successman
  به نظرتون وام گرفتن و سپرده کردنش درسته؟ پرواز 7 1,717 07-10-2016 10:10 PM
آخرین ارسال: hz1363
  گرفتن وام hamidrezahopeful 17 2,120 08-08-2015 06:58 PM
آخرین ارسال: peyman.fc
  برای خرید خانه از کدوم موسسه وام قرض الحسنه بگیرم؟ yunespc 10 2,113 08-03-2014 09:06 AM
آخرین ارسال: MohammadHashemi
  کسب درآمد جهت پرداخت وامهای بانکی sahhosseiny 9 2,135 09-28-2013 01:14 AM
آخرین ارسال: شهريار
Smile لطفاموسسه یا شرکت معتبر برای نقد کردن ضمانت نامه های بانکی معرفی کنید ؟ wanted 2 1,718 08-02-2013 12:02 AM
آخرین ارسال: رهپیک
  بهره 5 ساله بانکی بسیار بالا mahan_mehr_1389 17 4,473 12-24-2012 03:38 AM
آخرین ارسال: mehrdad20
  "شرایط جدید برای وام ازدواج" صدفی 0 1,250 06-12-2012 02:25 PM
آخرین ارسال: صدفی
  10روش برای جلوگیری از جعل چک بانکی کامیار کاظمی 6 2,568 11-22-2011 12:29 AM
آخرین ارسال: مهتاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS