ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی)
زمان کنونی: 06-02-2024, 02:27 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: Star9893
پاسخ: 141
بازدید: 66265

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امیتازات : 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی)
06-21-2015, 06:44 PM
ارسال: #101
RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی)
سلام
میخواستم بدونم اگر یک برنامه اندروید داشته باشیم که تو اون بشه کتاب خوند و کاربر بتونه کتابهای جدید رو از یک سایت مشخص دانلود کنه ، هزینه تولید همچین برنامه ای چقدره؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: hamidmh
07-20-2015, 07:53 PM
ارسال: #102
سلام

جناب کاظمی ضمن تقدیر و تشکر
بنده در حوزه نرم افزار های ویندوزی و تخصصی (مثلا نقشه کشی و محاسبات آن) فعالیت می کنم.
در حال حاضر بعد از دوسال تلاش زیاد نهایتا اولین نرم افزار تخصصی ام ماه گذشته تولید شد و ابتدای فروش قیمت آن را به 25% کاهش دادم.با توجه به داشتن فروشگاه اینترنتی و عمر 4-5ساله آن و فروش نرم افزار های عمومی توسط آن (ماهیانه 25-35 نسخه از نرم افزار های مختلف) بازدهی این نرم افزار تخصصی خیلی خیلی کم است.
طبق مطالعه و آزمایشاتی که روی بازار داشتم استقبال خیلی خوب است ولی با توجه به عدم اعتماد و آشنایی به خرید اینترنتی توسط بازار هدف تصمیم به تغییر ساختار و روش فروش نرم افزار گرفتم.
همچنین به علت عدم تجربه کافی در حوزه جذب نمایندگی فروش و پذیرش بازاریاب تخصصی یکسری اطلاعات می خواستم و سوالات مشخص من اینه که

1-چطور برای این نرم افزار بازاریاب تخصصی پیدا کنم و چطور نمایندگی به شهرهای مختلف بدم؟
2-بازاریابی تلفنی کارساز خواهد بود؟
3-سفر به تمامی مراکز استان ها آیا مفید خواهد بود یا زمان سپری شده به همراه هزینه آن فایده ای نخواهد داشت؟

با توجه به تخصصی بودن نرم افزار نسخه آزمایشی نیز تهیه شده و تا بحال 5-6 مرتبه تبلیغات پیامکی به همین مشتریان در قالب 2000 پیامک نیز انجام شده است.
همچنین طبق بررسی ها بیشترین میزان فروش بر اساس استراتژی C To C بوجود می اید و اعتماد بین مشتریان بیشترین بازدهی را به همراه دارد و زمانی که بصورت حضوری نرم افزار توضیح داده می شود دید مشتری کاملا تغییر پیدا می کند.
پشتیبانی نرم افزار هم بسیار سریع بوده و در طی یکماه تمام مشکلات گزارش شده در 5 نسخه بروزرسانی و مرتفع شده است.

با تشکر فراوان

خدایا دوستت دارم!
08-05-2015, 04:02 PM
ارسال: #103
سلام و عرض خدا قوت جناب آقاي كاظمي من تازه اين سايت را ديدم اين چند روز هم با توجه به فرصتي كه پيدا ميكردم به بخش هاي مختلف سرك كشيدم جالب بود .و ابتدا خودمو معرفي ميكنم من ليسانس رياضي كاربردي يكي از دانشگاههاي دولتي هستم و 18 سال سابقه دولتي دارم اما بر خلاف رشته و شغلم يه خورده در روانشناسي موفقيت سير كردم و دوره هايي هم رفتم و كلاسهاي انرژي درماني (پرانيك، ريكي )و علم اعداد كه خوب انرژري در ماني بنا به دلايلي در ايران قابل قبول نيست و علم اعداد هم متاسفانه تبليغ بدي شده با فال گيري اشتباه شده است. مختصري در مورد علم اعداد صحبت ميكنم فكر ميكنم خيلي راهنمايي خوبي باشه كه كاربران بتوانند فيلد كاري خودشان را بهتر پيدا كنند .
مثلا 6 كسي كه تقديرش 6 هست هر چند به اعداد ديگه اش بايد توجه كنيم ولي نكته اول اينكه اين شخص در كار هاي خدماتي ميتونه موفق باشه و اين كار اگه در زمينه پزشكي باشه بيشتر موفق ميشه اگه در بين اعداد خودش 5 و 2 هم داشته باشه در زمينه آرايشي بهداشتي يا آريشي و پزشكي كار كنه بيشتر موفق ميشه خلاصه كلام هر انساني براساس انرژي كه از طريق اين اعداد براش هست مسير مخصوص بخودش را بايد بره و خوش بحال اون شخصي كه بتونه مسيرشو تشخيص بده يقينا موفق تر هست در هر صورت من با اين دانشي كه دارم و حدود 10 سال ياد گرفتم و حدود 2 سال بصورت حرفهاي با گرفتن پول مشاوره ميدم ازدواج دو طرف را از هر جهت اناليز ميكنم خيلي موارد اختلافات زنو شوهر براي اينه كه زن ارتباط كلامي ميخواد مرد نميتونه ، زن حس رييسي داره مر براش قابل قبول نيست و خيلي چيزاي ديگه مصلا مرد بواسطه 4 اقتصادي زن 4 نداره با هم به اختلاف ميخورند و .... تحصيلي و حتي روز تولد نوزاد را اونهايي كه منو ميشناسند از من تاريخ ميگيرند مثلا ميگم اگه اين روز باشه اين بچه پزشك ميشه اون روز بشه آخوند ميشه يا خصوصياتي كه روز هاي مختلف براي بچه مياره را به پدر مادر ميگم ***** شماره ام هست اگه خواستي تلفني صحبت كنيم يا حتي ميتوني تست بگيري در هر صورت ميخواستم ببينم با اين علم در سايت شما ميشه فعاليت كرد مطلب دوم من مطالعاتي هم در مورد روانشانسي اسلامي داشتم ايات و رواياتي خوبي در اين زمينه دارم اينها هم مطالبي هست فكر كنم بشه در اين سايت فعاليت كرد منتظر شما هستم ياردتمند شما علي
08-05-2015, 04:23 PM
ارسال: #104
سلام این قفسه های سوپرمارکت چندهست؟ متری حساب میشه؟ قرمز و سفیدهارو میگم که رایج هست
08-15-2015, 02:05 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-15-2015 02:06 AM، توسط hs6467.)
ارسال: #105
سلام جناب کاظمی عزیز
ببخشید یه راهنمایی ازتون میخوام اگر ممکن هست کمکم کنید ممنون میشم:

به نظر شما برای استارت کار همکاری در فروش ،فروشگاه رایگانی که میهن استور در اختیارم گذاشته رو میتونم تبلیغ کنم تا سفارش بگیرم؟برای اول کار تا به امید خدا سایت تفریحیم رو راه بندازم...
09-27-2015, 03:32 PM
ارسال: #106
سلام این پکیج های گسب در امد که با تازگی خیلی زیاذ شده تو نت که خیلی هم ازش تعریف میشه چجوریه ؟!
خوبه واقعا مثل حرفاش راسته یا چرندیاته ؟!
نمونه
http://mydaraamad.ml/
11-21-2015, 02:12 AM
ارسال: #107
سلام استاد گرامی ببخشید کتاب را چطوری باید دریافت کنم
12-30-2015, 08:03 PM
ارسال: #108
با عرض سلام وتشکرخیلی خیلی زیادازشما به خاطر راه اندازی وحضوردراین سایت، به دیگردوستان کاربرهم عرض سلام وخداقوت داشته و توفیق روزافزون همگی رادارم . من تازه وارد این سایت شده ام ودرحال جمع و جورکردن خودم هستم .خوشبختانه سایت گسترده ای است و هنوزنمی دانم چگونه مطلب بگذارم . به هرحال خیلی خوشحالم که دراینجا حضوردارم امیدوارم بتوانم فعالیت موثر و مفیدی داشته باشم.10_004
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی
08-21-2016, 04:55 PM
ارسال: #109
سلام...قضیه ی هاست و...چیه...؟میشه دقیقا بگین بایدچیکارکنم...سرمایش چقده اگه با500تومن شروع کنم...؟سپاس
08-21-2016, 04:56 PM
ارسال: #110
ببخشید منظورم درامدش بود که اگه با500تومن شروع کنم...
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بپرس تا بگم (هوشنگ قربانیان) jahanagahi 109 22,885 12-28-2016 04:09 AM
آخرین ارسال: blogffa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS