ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مشكل درسي
زمان کنونی: 06-02-2024, 07:05 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 3ObHaN
آخرین ارسال: shahram......32
پاسخ: 2
بازدید: 1029

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 2.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل درسي
12-23-2011, 07:45 AM
ارسال: #1
مشكل درسي
سلام دوستان
مدت زمان است كه يه مشكلي در درس براي من پيش اومده كه خيلي اذيتم ميكنه ، مازاد بر مشكلات مالي و كار و شركت و ... كه خودشون اندازه يه كوه سختن براي من ، تحمل اين مشكل اضافه رو ندارم . سر دوراهي مونده بودم براي حل اين مشكل كه گفتم با شما در ميان بزارم ، هرچه باشه سخن دوست خوش تر است .

من اينجا در يه مدرسه ي انگليسي درس ميخونم و سالي حدود 8 ميليون و 500 شهريه ميدم .
من وقتي اومدم تو امتحان زبان قبول نشدم بخاطر همين من رو گذاشتن تو كلاس زبان . كلاس 9 زبان كه معادل اول دبيرستان ماست .
مدير معلم هاي اين مدرسه نامردن واسه پول بيشتر هركاري ميكنند ، اگر خيلي به من لطف كنند بزارن سال بعد برم 10 ( در اصل بايد برم 9 معمولي ، يه 9 زبان داريم يه 9 معمولي ) بعد سال 11 و بعد 12 .
من تو ايران ورودي سوم دبيرستان بودم يعني امسال بايد سوم مينشستم كه معادلش ميشه سال 11 كه بعد ميرفتم پيش كه اينجا بايد برم دانشگاه سال 12 رو بخونم .
يعني من در حالتي كه خيلي بهم لطف كنند 3 سال عقب مي افتم و سه سال ديرتر نسبت به ايران ميرم دانشگاه . در ضمن كلاس ربانشم افتضا هست .

خوبيش اينه كه مدرك ديپلم انگليسي ميگيرم . و راحت ميتونم برم انگلستان .

من دنبال راه حلي ميگشتم كه مشكل رو حل كردم ، يه راه پيدا كردم
اونم اينه كه ديگه مدرسه نرم .
خونه بشينم درس بخونم 16 دي ماه يا خرداد ماه امتحان هاي غير حضوري دبيرستان ايراني رو بدم و ديپلم ايراني بگيرم .
از 10 روز ديگه از 7 صبح تا 3 بعد ظهر برم كلاس 6 ماهه زبان انگليسي .
مدرك ايلتس اكاداميك 7 رو بگيرم .
سال بعد برم A-level يا سال 12 و بعدش برم دانشگاه . يا اگه قراره برم دبيرستان بين المللي با يه زبان عالي برم بشينم سال 10 و بعد 11 و بعد 12 با اينكه عقب ميفتم ولي با زبان عالي عقب مي افتم.

بديش ديپلممه ، من اومده بودم اينجا كه ديپلم خارجي بگيرم ولي با اين وضع نه دوست دارم 3-4 سال عقب بيفتم ، نه دوست دارم ديپبم ايراني بگيرم Sad

بابام هم گذاشته دست خودم . Sad واقعا نمي دونم چكار كنم !‌مدرك رو انتخاب كنم يا سه سال عقب افتادن رو .
يا اصلا از اينجا مونده و از اونچا رونده نشم SadSadSad

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , pulaki , مهدی گل محمدی , arash1367
12-23-2011, 09:57 AM
ارسال: #2
RE: مشكل درسي
بستگي به هدفت داره .اگه ميخواي بري انگلستان و يا هر كشور يهتري منطقي تره كه ديپلم انگليسي بگيري.
اگه ميخواي بعد از پايان تحصيلات دانشگاهي به ايران برگردي بهتره كه خودتو سه سال عقب نندازي

همیشه اولین گام ها مهم هستند.....
تماس با من 09394099750_ _ 09125937764
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , pulaki , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , arash1367
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS