سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=8935)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - عبدالباسط - 12-24-2015 02:46 PM

سلام دوستان من میخوام تو انجمن پست بذارم ولی نمیدونم چطوری؟.لطفا بگید

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - shahcar - 12-28-2015 01:55 AM

(12-24-2015 02:46 PM)عبدالباسط نوشته شده توسط:  سلام دوستان من میخوام تو انجمن پست بذارم ولی نمیدونم چطوری؟.لطفا بگید

برو به صحفه اصلی سایت بعد روی یکی از انجمن ها کلیک کن بعدش در زیر پست های موجود یک گزینه *موضوع جدید* را بزن و مطلب رو بنویس و انتشار رو کن....

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - عزیزرحمانی - 01-17-2016 12:24 PM

سلام دوست عزیز ممنون مطالبی که در مورد چطوری شروع کنم جالب بود ممنونم مرسی

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - mjdehghani - 03-28-2016 12:40 PM

لطفا بخوانید و عمل کنید

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - عاطی شه - 09-25-2016 06:30 PM

سلاممممممممممم
منم امروز نشستم و 23 صفحه رو خوندم
به امید موفقیت همه اعضا10_00410_004

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - Ammarm - 11-16-2016 01:48 PM

با سلام و عرض ادب
واقعا نمیتونم متمرکز شم ی روز میگم بسته بندی حبوبات ی روز عسل ی روز....
شاید شجاعت کافی نداشته باشم برای تصمیم گیری
...میخوام شروع کنم ...لطفا راهنمایی

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - مهندس نرم افزار - 01-26-2017 11:54 PM

سلام بابت تاپیک و مطالب بسیار عالیتون تشکر می کنم
متاسفانه در دنیای امروزه بدلیل بیکاری و سرمایه کمی که اکثرا همه دارند در اینترنت اینگونه تبلغات زیاد شده
که با خرید این پکیج و ... خیلی زود به درآمد میلیاردی برسید
دوستان عزیز بنده خودم چنید ساله که در زمینه کار اینترنتی فعالیت می کنم
در زمینه های زیادی هم فعالیت داشتم

از کار با وبلاگ گرفته تا طراحی سایت و کد نویسی و ...

به عنوان یک کسی که حداقل در این زمنیه تجربه دارم به شما پیشنهاد می کنم که گول بعضی حرف ها رو نخورید خیلی ها از طریق همین تیبلغات و فروش این پکیج های درآمد های خوبی برای خودشون راه انداختند.

من به همه کسانی که به کسب و کار اینترنتی علاقه دارند این قول رو می دهم که میتونید از اینترنت درآمد خوبی داشته باشید , حتی می تونید کنار کارهای دیگه ای که دارید یک سایت داشته باشید و با روزانه چند ساعت وقت گذاشتن درآمدی در کنار کار خودتون داشته باشید

حالا ممکنه بپرسید چطوری؟؟

مثلا فرض کنید کسی هست که عروسک می بافه .
این فرد به نظر شما چطوری میتونه از اینترنت درآمد داشته باشه؟؟؟؟

ببینید میتونه هنگامی که داره یک عروسک رو میبافه از کارش فیلم بگیره و این آموزش رو با قیمت کمی در سایتش به همراه توضیحات خوبی برای فروش بزاره

این فیلم رو فقط یکبار میگیره و آپلود میکنه روی سایت ولی بارها و بارها از فروشش میتونه درآمد داشته باشه Smile

بنده به همراه همکارم در زمینه طرح توجیهی فعالیت داریم در این رابطه ایده های کاری بسیار خوبی داریم که پیشنهاد می کنم به سایت ما سری بزنید و با این کارها آشنا بشید.

http://daryafile.ir/

کارهایی که میشه با سرمایه کم شروع کرد.

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - سارا کاویانی - 03-24-2017 11:11 PM

سلام به همگی
منم تازه عضو سایت شدم فعلا گیج و منگ لابلای انبوهی ازپرسش و پاسخ هاو مطالب انگیزشی سردرگم شدم
هدفم ایجاد یه کارگاه شیرینی پزی هست ولی ازنوع رژیمی متفاوت از بقیه کسی هست منو راهنمایی کنه از کجا شروع کنمHuh

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - arash.alirezaei - 07-16-2017 06:21 PM

با سلام
اگر می خواهی سرمایه گذاری کنی باید اطلاعات مربوط به سرمایه گذاری را بلد باشیدانلود رایگان
واگر می خواهی کسب و کار کوچکی راه بیندازی باید کار مورد علاقه خودت باشدو بازار داشته باشد و وقتی کاری را شروع می کونی تبلیغات و بازار یابی اساس هرکاری است.و شروع کن مشکلات پیش رو حل می شود ...

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - r2013.samadi - 08-05-2017 04:21 PM

(07-06-2013 11:28 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  جهان آگهی ادعای بزرگی دارد.
چی ؟ جهان آگهی چه ادعائی دارد؟
دیروز شنیدم که جهان آگهی گفتند : دارم تایپیکی می نویسم که تمام نوشته هایم را در آن نوشته و هر فردی که آنرا بخواند و عمل کند موفقیتش حتمی است.
- بنظر شما حرف اصلی جهان آگهی چیست؟
- تاکید زیادی بر روی نوشتن اهداف دارد.جهان آگهی می گوید : فرق افراد موفق با افراد ناموفق در اینست که افراد موفق حتما اهدافشان را می نویسند و یک نقاشی جانانه برای اهدافشان می کشند.
درود بر شما.
سپاسگذارم بابت مطالب خوبتون. امیدوارم به همین قوت در توضیحات سایر بخث ها هم پیش برید. استاد به نظر من صبر هم یکی از مهم ترین بخش های رسیدن به موفقیته. ما هرچقدر هم اهدافمون رو بنویسیم و مجسم کنیم اگر صبور نباشیم نمیتونیم به جایی برسیم. این نظر تیم ما بود.