سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=8935)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - poldar - 07-23-2013 12:22 AM

(07-22-2013 11:20 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  ما دین خود را در این تایپیک ادا کردیم. متاسفانه چند نفری استفاده کردند و بقیه عزیزان در پی مطالب جدیدتر رفتند.
عزیزانی که پیگیر این تایپیک بودند و هستند توجه فرمائید. من با اطمینان کامل عرض میکنم پیگیری این تایپیک و توجه به تمرینات آن می تواند زندگی تک تک شما را زیر و رو نماید.

استاد عزیز منم پیگیر تمام نوشته هاتون هستم وقط کاش یکم زودتر مینوشتین درسای جدیدو اینجوری بهتر بود

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - sir-mahyar - 07-23-2013 11:55 PM

(07-22-2013 11:20 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  ما دین خود را در این تایپیک ادا کردیم. متاسفانه چند نفری استفاده کردند و بقیه عزیزان در پی مطالب جدیدتر رفتند.
عزیزانی که پیگیر این تایپیک بودند و هستند توجه فرمائید. من با اطمینان کامل عرض میکنم پیگیری این تایپیک و توجه به تمرینات آن می تواند زندگی تک تک شما را زیر و رو نماید.

استاد عزیز میشه گفت این سری این تاپیک واقعا فوق العاده بود

من که واقعا جواب گرفتم

به تمامی دوستان پیشنهاد میکنم این تاپیک رو از دست ندن و همه ش رو قدم به قدم انجام بدن

یه نکته هم در مورد جملات تاکیدی

جمله ی تاکیدی رو دست کم نگیرید، رسما میشه گفت معجزه میکنه...

تنها راه دیدن معجزه ش اینه که ازش استفاده کنید

از استاد عزیزم کمال تشکر رو دارم HeartHeartHeart

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - jahanagahi - 07-24-2013 12:27 AM

(07-23-2013 12:22 AM)poldar نوشته شده توسط:  

استاد عزیز منم پیگیر تمام نوشته هاتون هستم وقط کاش یکم زودتر مینوشتین درسای جدیدو اینجوری بهتر بود

از تک تک شما سپاسگزارم.
علت اینکه دیر به دیر مطالب این تایپیک را می نوشتم نظرم این بود که ناخودآگاه مطالب در ذهن عزیزان جای میگرفت.
از این 2 شکلک 25r30wiSmileعزیز هم که من را همراهی کردند صمیمانه تشکر میکنم.25r30wi25r30wi25r30wi

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - poldar - 07-25-2013 02:29 PM

استاد چرا نمیایی سره کلاس؟
چرا دیگه نمینویسی؟
استاد منتظریم
استاد نگرانتون شدیماااااااااااااااااا
Confused
دلتنگم هستیم

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - Divar - 07-25-2013 02:51 PM

استاد من همیشه این تایپیک مطالعه می کنم

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - jahanagahi - 07-25-2013 07:30 PM

با تشکر از تک تک شما عزیزان. این تایپیک تمام شده و منتظر مرور و انجام تمرینات توسط شما عزیزان است.
(07-25-2013 01:53 PM)ahmad92 نوشته شده توسط:  با عرض سلام خدمت استاد گرامی.
یا توجه به اینکه باید یک چیز رو واقعا بخواهیم که به آن برسیم ،می خواستم ببینم چگونه باید این خواسته رو در خودمون ایجاد کنیم؟
بعضی ها اصلا نمی دونند که واقعا چی می خواند و هدف مشخصی ندارند ، این افراد چگونه باید در خودشون هدف به وجود بیارند؟

احمد جان خواسته خودتا را فقط خود می دانید و باید بنویسید.
یکی خواسته اش اینست که پولدار شود.
یکی خواسته اش اینست که خواننده شود.
یکی خواسته اش اینست که نویسنده شود.
پس خود باید علایق خود را پیدا کنید.
شما ببینید چه خواسته ای دارید؟
خوب افرادی که نمی دانند چی میخواهند حتما چیزی را مد نظرشان نیست .

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - jahanagahi - 07-25-2013 11:35 PM

(07-25-2013 10:52 PM)ahmad92 نوشته شده توسط:  استاد خود پول رو هم میشه هدف قرار داد یا باید کاری که می خوایم با اون پول انجام بدیم رو هدف قرار بدیم؟
مثلا شخصی مبلغی پول در زمانی معین می خواد ، نقاشی و تجسم آن چگونه است؟
اگر این پول رو برای پرداخت بدهی بخواد باید پرداختن اون بدهی رو تجسم کنه؟

جناب...........عزیز هدف هرچه باشد مهم نیست بلکه باور و ایمان شما برای رسیدن به آن مهم است.

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - bitumen - 07-28-2013 08:27 PM

ذهن در مقابل تکرار هر چیزی مقاومت خود را از دست می دهد. او مجبور می شود سکوت کند که تکرار ما در ذهن ناخودآگاه قرار بگیرد .خودتان را خسته نکنید شاید دو راه برای ورود به ذهن ناخودگاه وجود داشته باشد .یا از راه سکوت ،کنار می رود و یا از راه و روش خود ذهن که همان تکرار است .شاید ذهن در طی روز صدها بار یک فکر را بارها و بارها تکرار می کند اما آن تکرار، بی جهت و غیره مفید است چون هدفی را تعیین نمی کند .اما تکرار هوشمندانه ، باعث خواهد شد که به سادگی کنار برود و وارد ذهن ناخودآگاه شود . همه در زمان کودکی خود کشیدن نقاشی "دایره "به یاد دارند آن دایره فقط دایره بود همه ایراد می گرفتند که دایره کج است ،حتی اگر سعی می کردیم با دقت آن را بکشیم باز مثل نوک سوزن پرگار که قلب دایره را هدف می گرفت ،نمی توانستیم خوب آن بکشیم . کسی نمی دانست که هدف ما چیست اما با خطهای تکراری و نامنظم در دور و بر آن دایره ناقص ما ،همه فهمیدند که هدف ،خورشید طلایی است .تکرار خطهای نامنظم در اطراف دایره ی ما ،همه را به نور و آفتاب خورشید رساند شکل دایره ی ما با آن همه ایرادی که داشت محو شد و خورشید و نور را در وجود همه روشن می کرد

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - رحمان زاده - 07-29-2013 10:53 AM

باسلام
درخواست دارم مرا راهنمایی نمائید.
باتشکر

RE: کار , کار - چگونه شروع کنم؟ - poldar - 07-29-2013 03:26 PM

استاد درس این تایپیک تموم شدHuh