سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سئوال درباره دستگاه چاپ روی لباس، نایلون و غیره - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: سئوال درباره دستگاه چاپ روی لباس، نایلون و غیره (/showthread.php?tid=8758)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

RE: ساخت نایلون/چاپ روی تی شرت - اقاي ايـــده - 09-23-2012 12:37 AM

والا منكه رفته بودم با اين دوتا چشمام اين موارد رو ديدم
حالا شما اينطور ميگيد حتما درست هست ديگه

RE: ساخت نایلون/چاپ روی تی شرت - 3ObHaN - 09-23-2012 01:55 AM

به نظر این حقیر اگر میشد دوستان وارد به کار تمام اطلاعات مخصوص به دستگاه های چاپ ( اعم از مدل و حدود قیمت ) رو در یک تاپیک قرار میدادند و یا در حالت کلی تر یک بخش مخصوص خطوط تولید به انجمن اضافه میشد خیلی بهتر میشد .

RE: ساخت نایلون/چاپ روی تی شرت - jahanagahi - 09-23-2012 06:50 AM

(09-23-2012 12:37 AM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط:  والا منكه رفته بودم با اين دوتا چشمام اين موارد رو ديدم
حالا شما اينطور ميگيد حتما درست هست ديگه

آقا سجاد جان جائی که بازدید داشته اید تهیه گرانول از مواد بازیافت بوده .

عکس دستگاه تهیه گرانول

دستگاه تهیه نایلکس

RE: ساخت نایلون/چاپ روی تی شرت - mohammad.b - 09-23-2012 08:44 AM

سلام
ممنون دوستان عزیز
اقا در مورد اسم من به مدیران هم گفتم تغییرش بدن هنوز جوابی دریافت نکردمه من که نمیتونم تغییرش بدم
دوستان میشه در مورد چاپ روی تیشرت بیشتر توضیح بدید مثلا نمونه دستگا ه هاشون رو بگید اخه تعداد زیادی داره که منو گیج کرده همچنین بگید تی شرت خام رو از کجا گیر بیارم

RE: ساخت نایلون/چاپ روی تی شرت - mohammad.b - 09-24-2012 07:57 AM

دوستان کسی نیست کمک کنه خیلی مهمه دارم مغازه میزنم لطفا راهنمایی کنید
این دستگاه به نظرتون چطوره
http://www.metroo.ir/?action=DetailOrder&cat_id=11398
دوستان اینم هست لطفا نظرتون رو در مورد این هم بگید بازم پیدا شد لینک هاشو میزارم تا نظرات دوستان رو ببینیم
http://www.4print.blogfa.com/

RE: ساخت نایلون/چاپ روی تی شرت - مهدی گل محمدی - 09-24-2012 08:36 AM

با عرض سلام و ادب
ببین دوست عزیز چاپ روی تی شرت چند نوعه.یک رنگیه و دیگری هم تک رنگه.
این دستگاهی که شما الان دیدی (تو سایت مترو) قول تبلیغاتشونو نخور اصلا اون قیمت نمی ارزه و بگیری هم نمی تونی در ست کار کنی.
اون دستگاه دستگاه سیلکه برای کار سیلک شما به یه فضاای حداقل 50 متری نیاز داری.نمیگم اینکارو نکن.چون من خودم الان تو یه فضای 16 متری دارم اینکاررو میکنم ولی با سختی.
در ضمن قبل از خرید دستگاه حتما با استاد بزرگ اینکار آقا مهدی(مهدی1) حتما یه مشورتی کن و یا یه سر به این تاپیک برو و مطالب رو کامل بخون.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3878

ساخت نایلون هم به درد شما نمی خوره.شما بهتره که بذی از بازار تهیه کنید و تنها روش چاپ بزنید و به مشتری هاتون بفروشید.برای ساخت نایلون چیزی حدود 100 میلیون هزینه دستگاه باید بکنید و نیاز مند یه فضای 500 متری هم هستید.
الان دستگاه هایی در بازار هست که میتونی به صورت تک تک رو هر چیزی مث لیوان ، تی شرت و... چاپ بزنی.ولی....وقتی کار رو تیراژ بره اصلا برات بصرفه نخواهد بود و وقتتو کامل میگیره و اون کیفیتی که کوره(برای لیوان)چاپ میزنه رو نمیتونه در بیاره.

RE: ساخت نایلون/چاپ روی تی شرت - قادر سلمانی - 09-24-2012 03:14 PM

آقا محمد اگه در مورد دستگاه های خرد کن نایلون پلاستیک از بسته به پلاستیک های سفید قابل مصرف در سوپر مارکت ها بخوای من همین چند ساعت پیش از نزد این کارخونه تولیدیش میام قیمت دستگاههاش از 1200000تومن گرفته تا 2000000تومن و خرده ای به من میگفت که باهات قرارداد میبندم مواد اولیه رو میدم و واسه هر کیلو تولید کیسه های 1،2 کیلویی 300تومن میدم و طبق گفته های ایشون میشد هر روز 8ساعت کاری بیش از 100کیلو بزنی.
اگه باز کمکی باشه من هستم. موفق باشی.

RE: ساخت نایلون/چاپ روی تی شرت - saeed200319 - 09-24-2012 03:31 PM

(09-23-2012 12:01 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  بتوچه عزیز در صورت امکان در این انجمن اسم کاربریتان را بصورتی بنویس که بتوانیم جوابگو باشیم. من الان فکر میکنم اگر جواب این سئوالات را بنویسم ناحودآگاه می فرمائید بتو چه؟
این انجمن تنها انجمن کارآفرینی است که عزیزان عضو تمام تجربیات خود را در طبق اخلاص میگذارند.
بیشتر عزیزان نام واقعی خود را پائین اسم کاربری می نویسند که هم باعث آشنائی بیشتر می شود و هم اعتماد و دوستی.

اما سئوال اول:
دستگاه نایلکس حدود 8میلیون که قیمت دو رنگ و تک رنگ تفاوت قیمت دارند.دستگاه برش خوب حدود 5 میلیون .
مسئله مهم تهیه گرانول است که قیمت زیادی دارد و قبلا پتروشیمی این گرانول را در اختیار تولیدکنندگاه قرار می داد و الان باید آزاد تهیه فرمائید.اگر بخواهی خودت گرانول تهیه کنید هم پر خرج است و هم پر هزینه.
خلاصه : من داشتم و ضرر کردم.
موفقتر باشی.

دستگاه دست ساز ایرانی و گرانول را می توانی در باقرآباد تهران تهیه کنید که مرکز چنین دستگاهی است.
الان قیمت گرانول توبازار ازاد با پتروشیمی چقده؟کیلوییه؟اگه کسی بخواد بخره حدودا چقد بخره؟

RE: ساخت نایلون/چاپ روی تی شرت - jahanagahi - 09-24-2012 03:36 PM

برای گرفتن قیمت جدید باید حضورا مراجعه و سئوال فرمائید.

RE: ساخت نایلون/چاپ روی تی شرت - قادر سلمانی - 09-24-2012 03:37 PM

من فعلا تا این حد ازش پرسیدم ایشون مواد رو خودشون میدادن و هر چی که تولید میکردی طبق قرارداد ازت میخرید .