سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392) (/showthread.php?tid=6933)

RE: سفرنامه اصفهان 1392 - 3ObHaN - 05-02-2013 09:34 PM

والله من از بچگی ، از گوشت چرخ کرده بدم میومد .
یعنی بدم نه هاا ، زیاد خوشم نمی یاد
اون روز با ممد و مهیار و مهتی رفتیم سفارش بگیریم واسه ناهار ! هی اینا میگفتن بریونی ، بریونی .
منم فک کردم الان نصف گوسفند رو میزارن تو تنور ، قشنگ سرخ و بریونی میشه ، با یه دیس پر برنج و اینا میارن برامون ما هم حمله میکنیم علاوه بر غذای خودمون غذای دوستان رو هم حیف و میل میکنیم .
حتی تا لحظات آخر ناراحت بودم که مهدی رفته بود یه ور دیگه و دور از ما نشسته بود تا نتونیم نصف استیگ بریانی و سرخ شدمون رو شیر کنیم Big Grin
هیچی دیگه ، غذا رو آوردن ! جوری من دپرس شدم که نگو و نپرس ! شانس آوردید کارم به خودکشی نکشید Sad حالا جالبیش این بود که برنجم نداشت ...
جدا از شوخی خیلی خورد تو ذوقم Big Grin از غذا هم خوشم نیومد و مزاج من سازگار نبود ، ولی خوب شد تجربه کردم ( البته کاش تجربه یه وقت دیگه بود ، نه زمانی که با دوستان ، علل خصوص اونایی که غذا اضافه میارن ) هستیم Big Grin )

RE: سفرنامه اصفهان 1392 - ali mohammady - 05-02-2013 10:55 PM

(05-02-2013 08:35 PM)karafarin نوشته شده توسط:  علی جان تو اینترنت سرچش کن کلی در موردش نوشتن با جزئیات ولی اگه بدونی چیه شاید دیگه دلت نیاد بخوری حالا خود دانی Smile

حالا ما که خوردیم رفت شما بگین چی بوده؟

RE: سفرنامه اصفهان 1392 - karafarin - 05-02-2013 11:20 PM

طرز تهیه

گوشت سردست یا گردن که باید کمی چرب باشد به همراه شش (جگر سفید گوسفند) با نمک و فلفل و پیاز کاملاً پخته می‌شود و سپس استخوانها را جدا می‌کنند. گوشت و شش را جداگانه چرخ کرده و کنار هم در ماهیتابهٔ مخصوص، (بدون روغن) حرارت می بیند. به هنگام سرو در میان نان سنگک قرار گرفته و روی آنها دارچین ریخته می‌شود. تهیهٔ این غذا در رستوران‌ها نیاز به اجاق مخصوص دارد ولی در منزل بر روی اجاق گاز معمولی هم قابل طبخ است.
ویکی پدیا

RE: سفرنامه اصفهان 1392 - Delta.H - 05-02-2013 11:38 PM

(05-02-2013 09:34 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  والله من از بچگی ، از گوشت چرخ کرده بدم میومد .
یعنی بدم نه هاا ، زیاد خوشم نمی یاد
اون روز با ممد و مهیار و مهتی رفتیم سفارش بگیریم واسه ناهار ! هی اینا میگفتن بریونی ، بریونی .
منم فک کردم الان نصف گوسفند رو میزارن تو تنور ، قشنگ سرخ و بریونی میشه ، با یه دیس پر برنج و اینا میارن برامون ما هم حمله میکنیم علاوه بر غذای خودمون غذای دوستان رو هم حیف و میل میکنیم .
حتی تا لحظات آخر ناراحت بودم که مهدی رفته بود یه ور دیگه و دور از ما نشسته بود تا نتونیم نصف استیگ بریانی و سرخ شدمون رو شیر کنیم Big Grin
هیچی دیگه ، غذا رو آوردن ! جوری من دپرس شدم که نگو و نپرس ! شانس آوردید کارم به خودکشی نکشید Sad حالا جالبیش این بود که برنجم نداشت ...
جدا از شوخی خیلی خورد تو ذوقم Big Grin از غذا هم خوشم نیومد و مزاج من سازگار نبود ، ولی خوب شد تجربه کردم ( البته کاش تجربه یه وقت دیگه بود ، نه زمانی که با دوستان ، علل خصوص اونایی که غذا اضافه میارن ) هستیم Big Grin )
سوبحان این غذا رو خوشت نیومد اونجوری با نون و سبزی و لیموسنگی با پوست و نصف غذای من رو پیچوندی تو نون افتادی به جونش حیف که فیلم نگرفتم!!!!!!!
ولی دختر روسی که تخت بغلی بود فکر کنم عکست رو کشید باید پیداش کنمYosef.gif

RE: سفرنامه اصفهان 1392 - ali mohammady - 05-02-2013 11:45 PM

اخ اخ من میگم ششم اندازه 150 تا شش قوی شده نگو شش خوریدیم، ششمون شش برابر قوی تر از شش قبل شده اصلا شش نگو بلا بگو

RE: سفرنامه اصفهان 1392 - 3ObHaN - 05-03-2013 10:12 AM

حمزه من خوردم بعد نصفش رو که بلعیدم منو زد و از طعمش خوشم نیومد مخصوصا اون قسمت شش و جیگر سفیدش
فک کنم بقیش رو دادم مهیار بلعید Big Grin

RE: سفرنامه اصفهان 1392 - Delta.H - 05-03-2013 10:29 AM

(05-03-2013 10:12 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  حمزه من خوردم بعد نصفش رو که بلعیدم منو زد و از طعمش خوشم نیومد مخصوصا اون قسمت شش و جیگر سفیدش
فک کنم بقیش رو دادم مهیار بلعید Big Grin

من اگه میدونستم جیگر سفید توشه لب نمی زدمYosef.gif
اصن همون حلیم هتل پارت بهتر بود با یه لیوان آب پرتقال و چندتا سوسیس خوشمزهSleepy

RE: سفرنامه اصفهان 1392 - habib tousi - 05-03-2013 11:53 AM

یه روز اگه وقت کنم باید شکم دوستای سایت رو آمار بگیرم.ماشاالله چقدر خوش خوراک هستند اینمیلیاردرها12_00212_002

RE: سفرنامه اصفهان 1392 - mir abbas - 05-03-2013 11:58 AM

از شما چه پنهون من هم اصلا خوشم نیومد دلیلش هم چرب و چیلی بودن خیلی زیادش بود.
ولی خودم شاهد بودم خیلی از دوستان میگفتند خوشمزه نیت ولی نه تنها کلشو خوردند بلکه چشم طمع به بریونیهای دیگر هم داشتن.

RE: سفرنامه اصفهان 1392 - goldmen - 05-03-2013 12:01 PM

عجب ها
عجب ها

حالا که خوردین وعضم شده میگین غذای بدی بود ما دوست نداشتیم؟

همان موقع میگفتین در خدمت بودم که............ Yosef.gif