سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
هدف این سایت چیست؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: هدف این سایت چیست؟ (/showthread.php?tid=5340)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: هدف این سایت چیست؟ - امیرمسعود - 04-22-2013 04:36 PM

با عرض سلام خدمت میلیاردرهای آینده ایران
من از سن 15 سالگی اهداف خودم را روی کاغذ می آوردم و کم پیش به آنها متعهد بودم ولی از امسال به صورت جدی به سمت اهدافم پیش میرم.به نظر من برای یک کارآفرین برتر شدن این انجمن و سایت میتونه موثر باشه.

RE: هدف این سایت چیست؟ - خانم میلیاردر - 04-25-2013 11:34 AM

سلام دوستان
من تازه عضو این سایت شدم و از این بابت بی نهایت خوشحالم که جای خوبی عضو شدم که اعضای اون در نهایت یک هدف مشترک دارن و اون هم رسید به قله موفقیت هست .
چند سالی میشه که رسیدن به موفقیت همه ذهنم رو درگیر کرده ، افت و خیز هایی داشتم ولی امسال مصمم شدم که به هدفم برسم .

هدفم از عضویتم در این سایت این هست که از ایده های دوستان استفاده کنم و در ضمن انرژی لازم برای رسیدن به هدفم رو اینجا تا[font=Arial][/font]مین کنم .

RE: هدف این سایت چیست؟ - salim - 05-03-2013 01:49 AM

هدف میلیاردر باشیم تا انسانیت رو به دیگران هدیه بدهیم

RE: هدف این سایت چیست؟ - mrajabiun - 05-08-2013 10:55 AM

با سلام و با تشکر از دست اندرکاران این سایت بنده هم مثل بقیه دوستان برای فروش محصول تولیدی خودم در این سایت عضو شدم و امیدوارم با کمک هم بتوانیم بازار خوبی برای فروش محصولات تولیدی خودمان پیدا کنیم
با تشکر
محمد رجبیون

RE: هدف این سایت چیست؟ - leve - 05-09-2013 02:57 AM

با سلام
هدف استفاده از صحبت و تجربه های دوستای عزیز هستش و ایشالله پیشرفت در کنار دوستان..باسپاس

RE: هدف این سایت چیست؟ - آقا مرتضی - 05-11-2013 12:08 AM

سلام به همه من تازه عضو شدم امیدوارم که همه به آرزو هاتون برسید
به نطر من هدف از انجمن یعنی اینکه دست به دست هم بدیم و با تلاش و کوشش و هم فکری به موفقیت برسیم که مسلما توی یک محیط دوستانه و دلسوز به این امر میرسیم

RE: هدف این سایت چیست؟ - باران1 - 05-26-2013 12:02 AM

ادم با ورود به این سایت واقعا انرژی مثبت و انگیزه میگیره میتونه ازتجربیات دیگران استفاده کنه احساس میکنه که بایدهر چه سریعتر هدفهاشو پیگیری کنه برای اینکه زیر ذره بینه

RE: هدف این سایت چیست؟ - jahanagahi - 05-26-2013 12:07 AM

(05-08-2013 10:55 AM)mrajabiun نوشته شده توسط:  با سلام و با تشکر از دست اندرکاران این سایت بنده هم مثل بقیه دوستان برای فروش محصول تولیدی خودم در این سایت عضو شدم و امیدوارم با کمک هم بتوانیم بازار خوبی برای فروش محصولات تولیدی خودمان پیدا کنیم
با تشکر
محمد رجبیون

جناب رجبیون عزیز در این انجمن هیچ عزیزی در ابتدا برای فروش محصول تولیدی خود عضو نشده است . تقاضا دارم مدتی تایپیکهای مختلف انجمن را مطالعه فرمائید تا هدف از ثبت نام عزیزان انجمن را متوجه شوید.موفقتر باشید.

RE: هدف این سایت چیست؟ - Aseman - 05-26-2013 11:07 AM

سلام به دوستان پر انرژِی
هدف این سایت هر چی که هست دوستان رو دور هم جمع کرده، از هر قشر و با هر فرهنگ.
این سایت تونسته آدما رو با سلیقه ها و عادات مختلف متحد کنه تا به همدیگه کمک کنن برای رشد و تعالی جسم و روحشون، خیلی از ما با استفاده از انرژی موجود در این فضا تونستیم به زندگی و هدف هامون رنگ و روی تازه ای بدیم. این فضا دور از ناهنجاری های رفتاری و گفتاری و ... است. این فضا لذت همکاری و همدلی و پیشرفت رو در همه ما ایجاد کرده
و تمام اینها رو از مدیران و ناظم های خوب سایت داریم. متشکریم10_004

RE: هدف این سایت چیست؟ - صدفی - 05-26-2013 11:21 AM

ما اینجا ماهیگیری یاد میگیریم و یاد میدهیم