سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش خرید - فروش و سپرده گذاری (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- انجمن: خرید و فروش زمین و مسکن در ایران (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- موضوع: درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) (/showthread.php?tid=52)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

RE: درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) - afshinjan1 - 11-26-2013 12:13 AM

با سلام کاش اساتید انجمن جنابان قربانیان و جوان به ما هم التفات داشتند.کمبود من توی زمینه ساخت و ساز نه دانش قنی و نه سرمایه بلکه کمبود اعتماد به نفس و تجربه کاری هست.کاش می شد توی این زمینه دست ما رو هم بگیرند.

RE: درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) - رستمی - 11-26-2013 03:04 AM

سلام دوستان
لطفا راهنمایی بفرمایید با بودجه 50 میلیون تومان کجا سرمایه گذاری کنم مناسبه؟
خودم به خرید زمین یا مغازه اطراف تهران فکر میکنم اما اطلاعات کافی در این مورد ندارم.
خوشحال میشم از راهنمایی با ارزشتون بهره ببرم.

سعادتمند باشید.10_004

RE: درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) - mohamad021 - 12-08-2013 01:39 PM

دوستان بنده یک واحد آپارتمان آماده و 2واحد به صورت پیش فروش و تحویل 3ماهه دارم که تو مرحله کاشی کاری سرویسها هستش
تهران هستش سمت منطقه14 خ میثم
هرکی بتونه اینا رو براشون مشتری بیاره هدیه ناقابلی تقدیمشون میکنم
زیر قیمت منطقه هم میدم
راستی هر کدوم 75 متری هستش
اولی 4 طبقه تکواحدی
دومی 4 طبقه دو واحدی که واحدای مذکور طبقه دوم و کنار هم هستن

RE: درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) - karafarin - 12-08-2013 01:46 PM

یکی از دوستانم یه واحد 67متری تو خانی ابادنو شهرک شریعتی داره میخواد سریع بفروشه پول لازمه میگه زیر قیمت میده
طبقه چهارم تکواحدی بدون اسانسور با انباری 4سال ساخت شمالی متری 2150 میده

RE: درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) - رها آزاد - 04-14-2014 10:11 AM

دوستان عزیزی که ترجیحا مشاور املاک نیستید!!! ولی به امور ملکی تسلط کافی دارید لطف کنید صادقانه پیشنها کنید که در کدام نقطه یا نقاط کشور هم اکنون (فروردین 93) بهترین نقطه برای سرمایه گذاری میباشد خواهش میکنم که در پیشنهادتان ، صرفا نفع شخصی نباشد!!!
ممنون.

RE: درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) - آرش 1 - 04-15-2014 10:29 AM

به نظر من اگه سرمایه خوبی داری بهترین منطقه مناطق آزاد تجاری هستش .الان توی منطقه آزاد ارس خیلی شرکتهای پیمانکاری دارن پروژه های بزرگی کار می کنند که نسبت به مناطق آزاد دیگه جدید تر هستش و قیمت زمین هم زیاد بالا نیستش.

RE: درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) - رها آزاد - 04-15-2014 11:24 AM

(04-15-2014 10:29 AM)آرش 1 نوشته شده توسط:  به نظر من اگه سرمایه خوبی داری بهترین منطقه مناطق آزاد تجاری هستش .الان توی منطقه آزاد ارس خیلی شرکتهای پیمانکاری دارن پروژه های بزرگی کار می کنند که نسبت به مناطق آزاد دیگه جدید تر هستش و قیمت زمین هم زیاد بالا نیستش.

منطقه آزاد تجاری ارس دقیقا کجاست ؟
حداقل چه مبلغی لازم است داشته باشیم؟

RE: درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) - alireza091111 - 04-17-2014 02:33 AM

دوستان در ارتباط با خريد زمين در كردان اطلاعاتي دارن راهنمايي كنن؟

RE: درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) - آرش 1 - 04-17-2014 09:34 PM

منطقه آزاد ارس در استان آذربایجان شرقی که حدودا یک و نیم ساعت با تبریز فاصله داره و نزدیک شهر جلفا هستش.
نسبت به مناطق تجاری دیگه جدیدتر هستش و پروژه های عمرانی زیادی توی این منطقه کار می کنند و من فکر می کنم آینده خوبی داشته باشه با توجه به نزدیکی به کشور ترکیه و جمهوری آذربایجان.
قیمت زمین قبلا خیلی ارزون بود ولی الان با توجه به حضور شرکتهای ساختمانی و نمایشگاههای فروش اتومبیل های وارداتی گرونتر شده.
من خودم اونجا نیستم و دقیقا قیمتها رو نمیدونم ولی فکر کنم با 150 تا 200 میلیون بشه یک زمین 200 متری خرید کرد که مطمئا با توجه به استقبال شرکتهای عمرانی برای ساخت و ساز آینده خوبی داره

RE: درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) - hemmat - 05-16-2014 11:30 PM

من مقداری پول دارم برای جستجو و خرید زمین یا خانه تصمیم داشتم ولی به دلایلی دچار سردرگمی شدم که باهاش کار کنم یا همین زمین یا مسکن رو بخرم و البته غیر از این کار شخصی دیگری دارم که باعث میشود یکی دو ماه نتوانم شخصا از این پول استفاده کنم (کار کنم یا خرید کنم) و با حداقل سود نقد میماند.
حالا سوال من اینه :
1- وضعیت قیمت مسکن به چه صورتیه و باز تورم شدید داره مثل سال قبل یا طبق گفته های تکراری رسانه ها این بار دیگه به آرامش رسیده و هر چی میخواسته تا امسال گرون شده و ازین به بعد تورم کمی داره ؟؟!!!
2- فعلا محل زندگی دارم تا چند سال ولی با منت و سختی... آیا با پول زمین بخرم(اگه مناسب بود حتی شده به قیمت بالاتر از ارزشی که قیمت میکنند) یا خانه ساخته بخرم یا اینکه بزنم به یه کاری ؟
3- قبل از کار شخصیم (که باعث عدم دسترسی من به پول میشه برای خرید یا کار) آیا کاری با این پول بکنم یا بعد از فراقت بیافتم دنبال خرید یا کار با این پول ؟
4- چه پیشنهاد بهتری دارید برای غیب کردن موقتیش ؟ (70 میلیون)
5- چه پیشنهاد بهتری دارید برای سرمایه گذاریش در جای بهتر؟ (مثلا اگه زمین یا خانه ای رو که نمیخوام بخرم برای سرمایه گذاری و بعد بفروشمش توجیه پذیره؟ خرید مغازه چطوره؟ )