سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش خرید - فروش و سپرده گذاری (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- انجمن: خرید و فروش زمین و مسکن در ایران (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- موضوع: درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) (/showthread.php?tid=52)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

RE: ساختمان سازی - jahanagahi - 09-24-2011 07:31 PM

عزیزانی که توانائی خرید زمین را دارند و پولی برای ساخت ندارند اگر توان جسمی و انگیزه برای پیشرفت دارند و دارای هدفهای بزرگی هستند حتما با پیش فروش یک ویا دو واحد شروع به ساخت نمایند.و همزمان پرونده در بانک مسکن تشکیل دهند. زمانیکه سقفها را زدند وامشان مرحله به مرحله پرداخت شده و می توانند آنرا تکمیل نمایند.
- البته این مرحله هم مانند پیشنهاد اول است ولی شما کمتر زحمت کشیده و کمتر سود خواهید برد.
وگرنه مشارکتی با فردی شروع کنند .زمین از شما و ساخت از ایشان. درصد شراکت بستگی به ارزش زمین دارد.50-50و یا 40-60 و یا60-40

ضمنا چند نفری هم میتوانید در خرید زمین شراکت دراشته باشید.

پیشنهاد مشارکت کاری - جوان - 10-01-2011 07:28 AM

هو الرزاق.

سلام دوستانSmile
یقینا" سایت بسیار آموزنده و پرباری است.سپاس از تمامی عزیزان جهت راه اندازی این پایگاه.

من به طور اتفاقی مشغول مطالعه نوشته های شما بزرگوران شدم و بسیار لذت بردم.
لذا تصمیم گرفتم یک پیشنهاد همکاری برای دوستان عزیز مطرح کنم،امید است بتوان سهمی کوچک در کامیابی جوانان عزیزمان داشته باشم.

از هر ارجمندی که علاقه مند فعالیت در زمینه ساخت و ساز،پیمانکاری،مشارکت در ساخت،شهرک سازی و ... میباشد و در این زمینه ها دارای تجربه است لیکن به دلایل مختلف(کمبود سرمایه،نداشتن بند پ،مشکلات شرکتی از جمله رتبه بندی و...) با مشکل مواجه شده است و نمیتواند این گونه فعالیت ها را انجام دهد،دعوت به عمل می آورم تا با حل مشکلات فوق(در صورت امکان) اجرای این گونه پروژه های را به وی واگذار کرده و در قبال آن تحویل پروژه را به موقع خواستارم.

اکنون و قبل از این،پروژه ها به اعضای تیم مورد اطمینان داده میشد و حال تصمیم گرفته ام حداقل یک مورد را به یک عزیز کارآفرین واگذار کنم تا شاید بتوانم سهمی در موفقیت جوانانمان داشته باشم.

فقط خواهشندم، دوستانی علاقه مندی نشان بدهند که در این زمینه(و یا همانند آن) فعالیت داشته اند و یا شخصی را دارند که با تجربیاتشان ایشان را یاری نماید و در صورت تمایل با ارسال و یا اطلاع رزومه کاری خود(و یا معتمد خود) در این زمینه،از جزئیات کار مطلع شوند.

انشاالله در ارسال های بعدی توضیحات بیشتری ارائه خواهم داد.

موید باشید.
یا حق.

RE: پیشنهاد مشارکت کاری - jahanagahi - 10-01-2011 12:01 PM

دوست عزیز ممنون.
با توجه به تجربیاتی که در این زمینه دارم و حاضرم چون شما (حرکتتان قابل تقدیر است)در کارآفرینی عزیزان مشارکت داشته باشم لطفا توضیحات کامل در ارتباط به شهر ی که پروژه در آن انجام می شود و وضعیت کاری و سرمایه گذاری عزیزان داده شود.موفقتر باشی.

RE: پیشنهاد مشارکت کاری - Suma - 10-01-2011 05:14 PM

منم با جناب قربانیان موافقم اگر لطف کنید مشخص کنید در کدوم شهر یا شهرها میتوانید فعالیت داشته باشین خیلی عالی میشه

RE: پیشنهاد مشارکت کاری - مهتاب - 10-01-2011 05:21 PM

سلام دوست عزیز
من هم با توجه به تجربه های کاری که دارم و همین طور داشتن شرکت ساختمانی در تهران و داشتن تیم کاری همراه علاقه مند به همکاری با شما هستم.لطفا مشخصات بیشتری در مورد کار و محل پروژه ذکر کنید.

RE: پیشنهاد مشارکت کاری - MARYAR - 10-01-2011 09:02 PM

ما در اين زمينه تخصصي نداريم ولي اگر در كارهاي جانبي طرح نياز به كمكي بود روي ما هم حساب كنيد. خوشحال مي شويم از جزئيات طرح باخبر شويم.

RE: پیشنهاد مشارکت کاری - jahanagahi - 10-01-2011 11:47 PM

(10-01-2011 09:02 PM)maryam_sh نوشته شده توسط:  ما در اين زمينه تخصصي نداريم ولي اگر در كارهاي جانبي طرح نياز به كمكي بود روي ما هم حساب كنيد. خوشحال مي شويم از جزئيات طرح باخبر شويم.

اگر دوست عزیز ما نوع کار را مطرح نمایند گروهی عهده دار کارها خواهیم بود. مالی و کاری.

RE: پیشنهاد مشارکت کاری - مهدی گل محمدی - 10-02-2011 12:03 AM

من خیلی دوست دارم وارد کار ساختمان بشم مخصوصا طراحی دکوراسیون

RE: پیشنهاد مشارکت کاری - حامد - 10-02-2011 12:06 AM

با سلام خدمت شما دوست محترم.
من خودم يه چند سالي در زمينه فروش مصالح بودم در استان گيلان و در زمينه ساخت و ساز هم يه تجربه هاي خود و ديگر نزديكانم داريم.
ممنون ميشم در اين مورد بيشتر توضيح بديد.

RE: پیشنهاد مشارکت کاری - جوان - 10-02-2011 01:01 AM

درود بر تمامی دوستان.
سپاس از استقبال گرمتان و لطف و محبتی که نثار بنده حقیر فرمودید.

ما در زمینه های برج سازی،هتل سازی،پاساژ سازی،شهرک سازی،مسکن مهر،جاده سازی و امثال آنها، هم ارتباطات لازم و هم فعالیت داریم. ما یک شرکت نیستیم بلکه از طرف خود وزارت مسکن یا راه سازی اقدام به اخذ توافق نامه و انجام این گونه فعالیت ها میکنیم.در تیم ما این پروژه های باید در یک زمان مشخص شروع و در یک زمان تحویل داده شوند.از آنجا که اغلب انبوه سازان عزیز و پیمانکاران بزرگ دوست دارند تمامی پروژه های میلیادری را برای شرکت تعاونی خود(با استفاده از بند پ) نگه دارند ما با کسب اجازه در مقام بالاتر در صدد آن برآمدیم که بر اساس شایسته سالاری چندین پروژه را به دوستان عزیز(هرچند که امر شده است افرادی باشند که شناخت کامل از ایشان و نحوه کارشان داشته و مورد اطمینان باشند،اما شما عزیزان با توکل بخدا معتمد خواهید شد) واگذار و تا کلنگ خوردن و عملی شدن طرح با آنها باشیم.ودر موعد مقرر طبق توافق نامه و قرار داد طرح پایان یافته را به مسئولان ذی ربط انتقال دهیم.

سرمایه دخیل شده در بخش هتل سازی و تجاری سازی اغلب نیمی از طرف دولت و نیمی از طرف مدیر پروژه تامین میشود که برای شروع فعالیت نیازمند سرمایه و تخصص بسیار بالایی خواهد بود که مناسب فعالیت جوانان ما نخواهند بود.

اما برای دوستان گرامی که درای تخصص لازمه هستند فعالیت در بخش شهرک سازی های وزارت مسکن اعم از مسکن مهر،تجهیز و بازسازی بافت های فرسوده و... و یا جاده سازی های راه و ترابری بسیار مناسب خواهد بود زیرا سرمایه خاصی درگیر نشده و آنچه که بیشتر مورد ارزیابی قرار میگیرد تخصص و تعهد شما بزرگواران است.و در پایان هر مرحله سود بسیار خوبی به دست ارجمندان خواهد رسید.

(درد و دلی کوچک)لازم به ذکر است که متاسفانه اغلب این پروژه ها وقتی به دست عزیزان انبوه ساز بخش خصوصی و شرکت های رتبه 1 میرسد مبلغی هنگف از بودجه کلی طرح را برای خود برداشته و با تغییر دادن شرایط به طور واقعا نا عادلانه آنچه باقی میماند را به ده ها پیمانکار درجه 2 و 3 داده و در رزومه کاری خود ثبت میکنند ساخت 10000 مسکن و امثال آن،ما در پی برداشتن گامی هرچند کوچک بر خلاف این شیوه بزرگان هستیم!

واقعیت امر این است که در این محفل نمیتوان پروژه های در نوبت اجرا را به طور کامل(نقشه-محل کار-قیمت قراردادو...) ذکر نمود چون هم خلاف قوانین کاری است و هم واقعا بحث گسترده و تخصصی خواهد بود.اما میتوان حدود طرح های در دست اجرا را خدمتتان عرض نمایم.

دوستان علاقه مند به فعالیت در زمینه شهرک سازی،جاده سازی،مسکن مهر با بررسی شرایط خود،آمادگی خویش را اعلام نمایند تا در زمینه مربوطه توضیحات لازمه داده شود.

در پاسخ دوستان گرامی قربانیان،suma،arshad و بقیه عزیزان عارضم که اغلب،مکان پروژه ها در جای جای میهن است که با توجه به نوع و وسعت کاری و آنچه در حال گلنگ خوردن و دسترسی است بررسی میشود و بهترین گزینه طبق تمایل دوستان معرفی و اجرا خواهد شد.

موفق باشید.
یا حق.