سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش خرید - فروش و سپرده گذاری (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- انجمن: خرید و فروش زمین و مسکن در ایران (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- موضوع: درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) (/showthread.php?tid=52)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

RE: به نظرتون چنین کاری برای خرید مسکن درسته؟ - بهداد - 11-23-2012 12:51 AM

(11-23-2012 12:34 AM)پرواز نوشته شده توسط:  منظورتون رو نفهمیدم. طعنه بود یا جدی؟

جدی هستم . تا حالا دیدید من به کسی بی ادبی کنم ؟
تحقق و نتیجه ی قوانین دست ما نیست ما فکر میکنیم همه کاره هستیم اما این خالقه که داره توسط ما دست به خلق میزنه و مهر تایید میزنه . این اصل پیدایش خلقته . ما فقط وظیفمون تلاشه اونم تلاش در حد امیدواری و روشنایی باقی مسائل دست ما نیست
با سپاس

RE: به نظرتون چنین کاری برای خرید مسکن درسته؟ - پرواز - 11-23-2012 07:50 PM

جسارت نشه منظورم بی ادبی نبود. شخصیت شما بالاتر از این حرفاست. منظورم از طعنه در واقع کنایه بود. فکر کردم از ناامید بودنام حرصتون در اومد و... Yosef.gif

RE: با 20 میلیون چطور میشه خونه دار شد؟! - kimyya - 11-26-2012 12:04 AM

سلام
ببخشید فضولا وارد بحث میشم
من اهل اصفهان نیست ولی چون چند ماهی بخاطر شغل همسرم اصفهان رفت و امد کردم پیشنهادی داشتم
شما چرا برای خرید خانه با وجود اینکه فرزند ندارید به شهرهای تازه رجوع نمیکنید؟
هم قیمت خانه ها مناسب تره هم ارامش بهتری داره فاصله زیادی هم تا اصفهان ندارن
تفاوت قیمتش با اصفهان خیلیه.
من بهارستان رو که میشناسم خیلی خوبه اروم امکانات تقریبا خوب و فاصله کم قیمت ها مناسب
اگر وسیله نقلیه کم سوخت داشته باشید خیلی خوبه
منو همسرم بیاییم اصفهان به شما هم سر میزنیمSmile

RE: با 20 میلیون چطور میشه خونه دار شد؟! - amirE5Ey - 11-26-2012 01:23 AM

خیلی ساده می تونید این پولو در عرض 6 ماه شایدم کمتر 100 میلیون کنید.
چطوری؟
از این آسون تر نمیشه

یه ماه میشینید بورس یاد میگیرید و یه ماهم با 500 هزار تومن چیزایی که یادگرفتین امتحان می کنید. بعدش هر ماه 30 الی 40 درصد به پولتون اضافه می شه البته با معامله سهام شرکت ها و کارخونه ها.

با این روش دیگه نیازی به وام و رباء و اقساط و اینجور چیز ها ندارین. با بانک هم خداحافظی می کنین

RE: با 20 میلیون چطور میشه خونه دار شد؟! - Peanut - 11-26-2012 02:16 AM

(11-26-2012 01:23 AM)amirE5Ey نوشته شده توسط:  خیلی ساده می تونید این پولو در عرض 6 ماه شایدم کمتر 100 میلیون کنید.
چطوری؟
از این آسون تر نمیشه

یه ماه میشینید بورس یاد میگیرید و یه ماهم با 500 هزار تومن چیزایی که یادگرفتین امتحان می کنید. بعدش هر ماه 30 الی 40 درصد به پولتون اضافه می شه البته با معامله سهام شرکت ها و کارخونه ها.

با این روش دیگه نیازی به وام و رباء و اقساط و اینجور چیز ها ندارین. با بانک هم خداحافظی می کنین

این کاری که شما میگید احتیاج به ینفر داره که ریسک بالا را بتونه تحمل کنه و حد عقل در میانه راه محصلی در علم پولدار شدن باشه، چون اگه از نظر ذهنی‌ ۱۰۰ در ۱۰۰ آماده نباشه افتادن تو این بورس و اینها فقط براش اضطراب و جنگ و دعوا تو خونشون میاره. Huh ولی‌ اگه به آینده ‌اش کاملا ایمان داشته باشه و خودشو بسپره به روزگار، می‌تونه در عرض ۵ ماه تو خونه‌ای که تو رویاهاش داره زندگی‌ کنه....البته اگه بخواد و بتونه خودشو واضح و روشن تو اون خونه ببینه
10_004

RE: با 20 میلیون چطور میشه خونه دار شد؟! - پرواز - 11-26-2012 08:36 AM

ممنونم دوستان. ولی واقعیت اینه که من تقریبا هیچی از بورس نمیدونم و فکر میکنم تا بیام آموزش ببینم و برم جلو خیلی طول بکشه. بنابراین بهتره اول این خونه رو جور کنم و بعد با پیشنهاد خوب شما با 500 تومن شروع کنم و برم جلو.
(11-26-2012 12:04 AM)kimyya نوشته شده توسط:  سلام
ببخشید فضولا وارد بحث میشم
من اهل اصفهان نیست ولی چون چند ماهی بخاطر شغل همسرم اصفهان رفت و امد کردم پیشنهادی داشتم
شما چرا برای خرید خانه با وجود اینکه فرزند ندارید به شهرهای تازه رجوع نمیکنید؟
هم قیمت خانه ها مناسب تره هم ارامش بهتری داره فاصله زیادی هم تا اصفهان ندارن
تفاوت قیمتش با اصفهان خیلیه.
من بهارستان رو که میشناسم خیلی خوبه اروم امکانات تقریبا خوب و فاصله کم قیمت ها مناسب
اگر وسیله نقلیه کم سوخت داشته باشید خیلی خوبه
منو همسرم بیاییم اصفهان به شما هم سر میزنیمSmile
اتفاقا ماشینمون کم مصرفه. منتها برای من درگیری رفت و آمد طولانی هر روز اول صبح و آخر وقت به محل کار خیلی خسته کننده است. در حال حاضر خونمون نزدیک محل کار خودم و همسرمه و این برای هر دومون مهمه. از طرفی فرهنگ من شاید بد باشه اما با زندگی در حواشی شهر سازگاری نداره و راستش رو بخواین حرص میخورم! وگرنه همین الان هم یه خونه تو فولادشهر داریم اما نمیریم اونجا ساکن شیم. امکان فروشش هم نیست متاسفانه
بهارستان هم به فرمایش شما برای سکونت خیلی خوبه. قشر بافرهنگی هم اونجا ساکن هستند. منتها همین مشکلی که عرض کردم رو داره. حالا تا خدا چی بخواد...
حتما تشریف بیارین خوشحال میشیم

RE: با 20 میلیون چطور میشه خونه دار شد؟! - مهدی 1 - 11-26-2012 03:14 PM

(11-26-2012 01:23 AM)amirE5Ey نوشته شده توسط:  خیلی ساده می تونید این پولو در عرض 6 ماه شایدم کمتر 100 میلیون کنید.
چطوری؟
از این آسون تر نمیشه

جسارتا شما هنوز داغید
در معاملاتی مثل سهام طلا و امثالهم ، معاملات یک سر برد هست و سود کردن شما برابر است با ضرر کردن طرف مقابل
دقیقا به همان اندازه ای که ممکن است سود کنید ، به همان اندازه هم ممکن است ضرر کنید. مطلب علمی هم نیست که بشینید یاد بگیرید و با تحلیل به اون برسید ، (شاید تحلیل 30 درصد حرکت بازار را پیش بینی کنه ، 70 درصد بقیه راند و شانسو شامه ! هست
تعداد افرادی که در "معاملات " بورس ضرر کردن معمولا چندین برابر افرادی هست که سود کردند.

در هر صورت امیدوارم بدون هزینه و از دست دادن سرمایه به مواردی که گفتم برسید

RE: با 20 میلیون چطور میشه خونه دار شد؟! - بهداد - 11-26-2012 03:23 PM

آره میتونید اوراق خریداری کنید اونم بدون سپرده . هر بیست میلیونی 2600000 ازکل پولتون بر میدارند و مابقی را به شما میدهند . ان شاء الله یک خونه ی قشنگ بخرید و در خاطرات راز انجمن بنویسید تا ما هم لذت ببریم
اما یک خواهشی کوآنتومی از شما دارم :
اصلا از وسعت خونه ی آرزوهایتون یا خونه ی تجسمیتون دست نکشید چون چیزی برام اتفاق افتاده که اگر بگم همه مجبورید گریه کنید چون راهی جز جاری شدن اشک شوق و شکرگذاری ندارید . اما حقیقتا از آرزوتون دست نکشید حتی با یک میلیون تومان من میگم میتونید خونه ی دلخواهتون را بگیرید . جدی بگیرید
با سپاس

RE: با 20 میلیون چطور میشه خونه دار شد؟! - مهدی 1 - 11-26-2012 03:42 PM

(11-26-2012 03:23 PM)بهداد نوشته شده توسط:  آره میتونید اوراق خریداری کنید اونم بدون سپرده . هر بیست میلیونی 2600000 ازکل پولتون بر میدارند و مابقی را به شما میدهند . ان شاء الله یک خونه ی قشنگ بخرید و در خاطرات راز انجمن بنویسید تا ما هم لذت ببریم
اما یک خواهشی کوآنتومی از شما دارم :
اصلا از وسعت خونه ی آرزوهایتون یا خونه ی تجسمیتون دست نکشید چون چیزی برام اتفاق افتاده که اگر بگم همه مجبورید گریه کنید چون راهی جز جاری شدن اشک شوق و شکرگذاری ندارید . اما حقیقتا از آرزوتون دست نکشید حتی با یک میلیون تومان من میگم میتونید خونه ی دلخواهتون را بگیرید . جدی بگیرید
با سپاس

والا تا اونجایی که من می دونم وام مسکن بانک مسکن به خانه های نوساز و در حد نوساز پرداخت می شد ، تو سایتش دقیق نوشته بود فکر کنم نهایت ساخت 5 ساله بود .

RE: با 20 میلیون چطور میشه خونه دار شد؟! - بهداد - 11-26-2012 04:25 PM

ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
نمیدونم چرا برخی پستها را نمیتوانم بخونم انگار هیدن ( مخفی ) هستند
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟