سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش خرید - فروش و سپرده گذاری (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- انجمن: خرید و فروش زمین و مسکن در ایران (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- موضوع: درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) (/showthread.php?tid=52)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

RE: مغازه - m_grate29 - 08-06-2012 01:18 AM

سلام سبحان عزیز

فقط یک تجربه بهت میگم تو این چند سالی که از بزرگان کسب کردم و همه ی این بزرگانی که میگم میلیاردها دلار ثروت دارن

فقط واسه 1 چیز وام بگیر:
برای پیشرفت کارت وام بگیر یعنی کارتو از قبل شروع کردی و حالا میخوای پیشرفته ترش کنی.کارت به سود رسده میخوای قدرت کارتو ببری بالا

و اینو بدون از هرکی هم بپرسی بهت میگه وام پول بی برکتی هستش
دیر میاد زود میره

RE: ترفند خرید و فروش ملک - sstar - 08-06-2012 01:03 PM

سلام
من تازه عضو شدم
در مورد خرید ملک در آبسرد دماوند نظر شما چیه؟
اقتصادی و عقلانی هست؟
ممنون

(01-08-2012 12:51 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  الان زمان خرید است چون روزبروز قیمت بالا می رود.
باید با بنگاه ها در تماس باشید.

آپارتمانهای مجهز به تمام امکانات - matarodi - 08-15-2012 03:40 PM

امروزه با گرفتاریهای شدیدی که اغلب افراد دارند شاید راضی تر به نظر برسند اگر بتوانید هر چه سریعتر به آنها کمک وافری بنمایید. این علاقه شاید در بین زوج های جوانی که قصد دارند به خانه خود بروند بیشتر باشد. یکی از دغدغه های زوج های جوان که از استطاعت مالی خوبی برخوردار هستند و به دنبال جایی مناسب برای زندگی خود هستند خرید مسکن است که به صورت سنتی در همه شهرهای کشور از طریف املاکی های خرید و فروش صورت می گردد. در این ایده پیشنهاد می گردد افرادی که تمایل داشته باشند به صورت تکی - خانوادگی - گروهی و ... می توانند اقدام به خرید خانه های نوساز و یا بازسازی شده نموده و پس از تکمیل آن ، آنرا از هر جهت که برای زندگی افراد مناسب باشد از نظر تجهیزات زندگی تکمیل نمایند (از قبیل تلویزیون ال ای دی - مبل - وسایل آشپزخانه - فرش - اجاق گاز - یخچال - فریزر - اتو - ماشین لباسشویی - تشک - تخت - پرده - کولر - و هر چه در زندگی برای خود لازم مبینید برای این خانه ها هم در نظر بگیرید ، عینا مثل اینکه خودتان در آن می خواهید زندگی کنید البته این امکانات را می توانید با قرار دادهای منعقده با تولید کننده ها نیز فراهم کنید).
و در نهایت آنها را برای بازدید به مشتریان به طور شفاف ارایه کنید، مشتریان در صورت اعتماد به شما، خواهند پسندد که علاوه بر پرداخت قیمت آپارتمان قیمت وسایل خانه را نیز پرداخته و از زندگی در آن لذت ببرند و کمتر خود را برای خرید آواره کنند و به زحمت بیاندازند.

تجزیه و تحلیل طرح :
آقای قربانبان منتظر بررسی طرح و نظرات شما با توجه به سابقه کاریتان هستیم

RE: آپارتمانهای مجهز به تمام امکانات - صدفی - 08-15-2012 10:51 PM

منظور شما خانه مبله فکر میکنم باشه
اگه همین منظورتون باشه الان تو تهران که خرید و فروش و رهن و اجاره خانه مبله که خیلی مرسوم هست

RE: آپارتمانهای مجهز به تمام امکانات - mortezajafari - 08-15-2012 11:45 PM

میشه بازتر توضیح بدی؟
الان دقیقا میخوای چیکار بشه؟
کسانی اینکارو انجام بدن و اونو به افرادیکه استطاعت ندارن بدن؟پولشو بعدا بگیرن؟اصلا نگیرن؟

RE: آپارتمانهای مجهز به تمام امکانات - matarodi - 08-18-2012 10:25 AM

(08-15-2012 11:45 PM)mortezajafari نوشته شده توسط:  میشه بازتر توضیح بدی؟
کسانی اینکارو انجام بدن و اونو به افرادیکه استطاعت ندارن بدن؟پولشو بعدا بگیرن؟اصلا نگیرن؟

ببینید ، شایدم مبله باشه من ندیدم ولی منظورم اینه که یه نفر می خواد عروسی بگیره و پولش رو هم داره ، یا یه نفر می خواد خونه بخره و وسایل هم نیاز داره
ما بیام خونه های نوساز رو تکمیل با تمام وسایل زندگی که مورد پسند همه هست بفروشیم اگه خونه مثلا 100 میلیون هست و وسایلش هم 50 تا 70 میلیون روی هم دیگه 170 - 190 می گیریم و خونه رو با تمام وسایلش به نمشون می زنیم
دیگه اونها از اون روز با خیال راحت می رن توش با تمام وسایل زندگی می کنن

(08-18-2012 10:25 AM)matarodi نوشته شده توسط:  
(08-15-2012 11:45 PM)mortezajafari نوشته شده توسط:  میشه بازتر توضیح بدی؟

ببینید ، شایدم مبله باشه من ندیدم ولی منظورم اینه که یه نفر می خواد عروسی بگیره و پولش رو هم داره ، یا یه نفر می خواد خونه بخره و وسایل هم نیاز داره
ما بیام خونه های نوساز رو تکمیل با تمام وسایل زندگی که مورد پسند همه هست بفروشیم اگه خونه مثلا 100 میلیون هست و وسایلش هم 50 تا 70 میلیون روی هم دیگه 180- 190 می گیریم و خونه رو با تمام وسایلش به نامشون می زنیم
دیگه اونها از اون روز با خیال راحت می رن توش با تمام وسایل زندگی می کنن

با 20 میلیون چطور میشه خونه دار شد؟! - پرواز - 09-01-2012 08:22 PM

میدونم ممکنه عنوان تاپیکم رو که دیده باشین خنده تون گرفته باشه. ولی گفتم شاید اینجا کسی بتونه به من ایده ای بده.
به نظرتون با 20 میلیون چطور میشه صاحب خونه شد؟
پیش فروشی... خونه ای که وام روش باشه... مجتمع ساختمانی خاصی... چه میدونم. همچین چیزی یا همچین راهی سراغ ندارین؟
آخر سال باید خونه رو تخلیه کنیم(مستاجربودیم). یه وام درست و حسابی هم که نمیدن که آدم این مبلغی که هر ماه میده برا اجاره، بذاره برا قسط وام.
من اصفهان زندگی میکنم.
تو رو خدا اگه کسی راهی برا من سراغ داره دریغ نکنید. این چند ماه باقیمونده برا تخلیه ی اینجا رفته رو مخم.

RE: با 20 میلیون چطور میشه خونه دار شد؟! - mosafere55 - 09-01-2012 08:28 PM

دوست عزیز شما با بیست میلیون میتوانید یک واحد حدود40 میلیونی بخرید به این صورت که بیست میلیون نقد میدهید و بیست میلیون بقیه را از بانک مسکن و از طریق فرابورس وام بلند مدت تسهیلات اوراق مسکن میگیرید که باید واحدی که میخرید سندآزاد باشدوساختش بیشتر از12سال نباشد. امیدوارم بزودی خبر خانه دارشدن شما را بشنویم . درصورت نیاز میتوانید برای توضیحات بیشتر با من تماس بگیرید از دوستانم در اصفهان هستند که میتوانند کمکتان کنند.

RE: با 20 میلیون چطور میشه خونه دار شد؟! - پرواز - 09-01-2012 08:33 PM

واقعا؟! آخه مگه خونه ی 40 میلیونی هم گیر میاد؟!
اگه بتونید کمکم کنید که واقعا لطف بزرگی در حق زندگی و آبروم کردین! نمیدونید مساله چقدر برام مهم شده...

RE: با 20 میلیون چطور میشه خونه دار شد؟! - مهدی 1 - 09-02-2012 12:12 AM

- ماهیانه چقدر می توانید قسط بدید.
- 20 میلیون الان نقده یا پول پیش خونست و بعد از اینکه خونه را تحویل دادید دستتون می یاد ؟
- چند نفرید ؟ (مهمه که می پرسم )
- سند ملکی یا سایر ضمانت ها چی دارید
- بیشتر علاقمندید کدوم منطقه اصفهان صاحب خانه بشید ؟ (با در نظر گرفتن شرایط مالیتون)

این موارد را مشخص کنید ، انشالله که درست می شه