سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: یادگیری یک مهارت برای میلیاردر شدن (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ (/showthread.php?tid=365)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - کامیار کاظمی - 07-17-2011 06:47 PM

(07-16-2011 02:06 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  آقا فرامرز من که خیلی استفاده کردم . الانم یه ایده تو ذهنم هست که در رابطه با همین چند منظوره کردن اقداماته.

ما میتونیم یه گروه تشکیل بدیم و هر هفته به یه جا تور ببریم. من اون روز آگهی رو دیدم که زده بود تور تنگه واشی هر نفر 30000تومن. تازه بدون ناهار.

که اگر یه اتوبوس برن حدودا میکنه 1میلیون و 200هزار تومان.که از این پول حداقل 700 هزار تومن سوده.(در هر هفته).

تازه ما می تونیم با قیمت 20 هزار تومن هر نفر ببریم. چون عموی من اتوبوس داره (اسکانیا) .ازش که پرسیدم گفت یه روز دربست کامل 300 هزار تومن میگیره.که بازم اگر ما ناهارشونم بدیم.هفته ای 200 هزار تومن برا خودمون می مونه.البته این گروه باید دو نفره باشه. هر کی موافقه. سرمایه گذاری کنه کار و تبلیغاتشو شروع کنیم .

مهدی جان در راستای هدف گردش های گروهی اعضا که در جلسه اول مطرح کردم شاید جلسات را هم به این طریق و در گردش ها بتوانیم ادامه دهیم.

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - کامیار کاظمی - 07-17-2011 06:48 PM

(07-16-2011 03:51 PM)mhdi855 نوشته شده توسط:  همیشه باید مطمعن شد که ذر صورت داشتن بدهی یکی دیگه اونو پرداخت کنه اینجوری هم میشه 1000 تومان را چند هزار تومان کرد
مثلا وامی را که برا خرید یه خونه میگیریم با اجاره دادن ملک پرداخت کنیم
ساده تر

هر روز یه مبلغ برا خرید سبزیجات هزینه میکردم یه گوشه از حیاط را سبزی کا شتم الان هم خودم مصرف میکنم هم همسایه و اقوام هزینه من شاید فقط 2000 تومان شد

در انجمن در مورد کاشت سبزیجات بحث زیاد شده کم کم دارم برای این کار وسوسه می شوم!Big Grin

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - jahanagahi - 07-17-2011 11:30 PM

این هم می تواند بعنوان یک ایده مورد توجه قرار بگیرد. برای شروع بکار زمین کشاورزی اجاره کرد و این ایده را پیاده کرد.

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - مهدی گل محمدی - 07-17-2011 11:54 PM

عالیست منهم موافقم و آماده کار.

عاشق کاشت سبزیجات هستم و تجربه خوبی در این کار دارم.

اتفاقا در این چند روزی که به شهرستان رفته بودم باغچه مادر بزرگم را که حدودا 15 متر می باشد را سبزی های مختلفی کاشتم تا از آنها استفاده کند.

این کار واقعا لذت بخش است.

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - jahanagahi - 07-18-2011 01:42 AM

(07-16-2011 07:50 PM)mas نوشته شده توسط:  البته در مورد خونه خوب نیست چون یک سر انگشتی هم حساب کنیم این کار خیلی سود نداره چون حجم پول زیادی رو درگیر می کنه و سودش کمه

دوست عزیز مشکل فقط سرمایه اولیه است و الا پرسودتر از این حرکت تجاری حرکت دیگری نیست. موفقتر باشی.

(07-17-2011 06:47 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  
(07-16-2011 02:06 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  آقا فرامرز من که خیلی استفاده کردم . الانم یه ایده تو ذهنم هست که در رابطه با همین چند منظوره کردن اقداماته.

ما میتونیم یه گروه تشکیل بدیم و هر هفته به یه جا تور ببریم. من اون روز آگهی رو دیدم که زده بود تور تنگه واشی هر نفر 30000تومن. تازه بدون ناهار.

که اگر یه اتوبوس برن حدودا میکنه 1میلیون و 200هزار تومان.که از این پول حداقل 700 هزار تومن سوده.(در هر هفته).

تازه ما می تونیم با قیمت 20 هزار تومن هر نفر ببریم. چون عموی من اتوبوس داره (اسکانیا) .ازش که پرسیدم گفت یه روز دربست کامل 300 هزار تومن میگیره.که بازم اگر ما ناهارشونم بدیم.هفته ای 200 هزار تومن برا خودمون می مونه.البته این گروه باید دو نفره باشه. هر کی موافقه. سرمایه گذاری کنه کار و تبلیغاتشو شروع کنیم .

مهدی جان در راستای هدف گردش های گروهی اعضا که در جلسه اول مطرح کردم شاید جلسات را هم به این طریق و در گردش ها بتوانیم ادامه دهیم.
پیشنهاد:
اگر می توانستیم یک تور دو شب و سه روز شمال داشته باشیم تمام ایده ها را بررسی و تجزیه وتحلیل کرده و نتیجه عالی می گرفتیم.عزیزانی که موافق هستند در همین تایپیک هزارتومان =دوهزارتومان اعلام آمادگی کنند.عزیزان شهرستانها هم می توانند برنامه ریزی برای شرکت در تور داشته باشند.شاید خاطره انگیزتر و مفیدترین حرکت باشد. موفقتر باشید.
حداقل نفرات 5 نفر و حداکثر نفرات کل عزیزان انجمن.
-------------------
شناخت از من :
http://www.iranjoman.com/thread-22727.html

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - mas - 07-18-2011 12:22 PM

بچه ها کم کم داریم به نتایج خیلی خوبی می رسیم منم چند ایده و چند تجربه خوب دوستان رو که عنوان کردند رو برای خودم نوشتم خیلی عالی بود چون در راه میلیاردر شدن اگه از تجربیات هم بهره مند بشیم راه میلیاردر شدنمون کوتاه تر می شه یکی از تجربیات خودم هم در 1000=2000 تومان کردن این بود که در بهبوحه رشد مسکن در سه چهارسال پیش چون پول خرید خونه رو نداشتم شروع کردم وام دو سه میلیونی جور کردن و از هر جا که بدونید وام می گرفتم دیدم هر چی بدو ام به خرید خونه نمی رسم چون طوری بود که ساعتی قیمتها رشد می کرد افتادم توی بنگاهها و رشد بازار رو زیر نظر گرفتم و هی بساز و بفروش های مختلفی رو با هاشون برخورد داشتم در همین بین با یکی از بساز و بفروش های خیلی خیلی گل وانسان واقعی اشنا شدم که الانم یکی از دوستانم شده که هر چند وقتی حالشو از بچه ها می گیرم و خدایی دلم براش تنگ می شه آشنا شدم و شروع کردم ازش اپارتمان متری خرید کردن اولش با یکی از همکارهام صحبت کردم و انم یکم پول داشت و گفت منم حاظرم ریسک رو بپذیرم و با هم سرمایه گذاری برای خرید اپارتمان کنیم . با اون بساز و بفروش صحبت کردم و منتها قبلش در مورد سابقه کاریش خیلی تحقیق کرده بودم که دیدم واقعا این کاره هست و ازش خواستم 6 متر اپارتمان به من بفروشه چون همه پول اپارتمان رو نداشتم کلا با اون همکارمون پول های وام رو رو هم کردیم شش متر تونستیم بخریم و بعد وام های دیگه ای گرفتیم و دو تا دیگه از همکارهامونم اومدن و به ما پیوستن هی وام می گرفتیم و پول ها رو رو هم کردیم و با اون 6 متررو هم یک اپارتمان کوچیک 4 نفری سهم هر کدوم 1.5 دانگ خریدیم جالبه یکی دو نفردیگه از همکارهامونم دیدن شراکتهامونو وارد شدن و انها نیز به ما پیوستن خونه ای رو که خریده بودم اجاره دادیم و من حساب کردم در طی 3 سال همگی خونه دار می شدیم و همین کار رو هی ادامه دادیم و کم کم شراکت هامونو تقسیم می کردیم اینطور که دو تامون سهم اون دو تای دیگه رو می خریدیم و دو تای دیگه یک واحد دیگه رو برمی داشتن چیزی نگذشت که حتی زودتراز پیش بینی من حدود یک سال و نیم بعد همگی یک واحد داشتیم تجربه و موفقیت امیز و جالبی برای همگی مون بود و خدا رو شکر همگی مون سود کردیم با اون که وامهایی که ما اون زمان گرفتم بالای 28 % سود دادم ولی چون کار سرمایه ای بود جبران شد .خدا بخواد تا اخر امسال تمام اون قسطها تموم می شه و دوباره کار جدیدی رو می خوام شروع کنم . البته این یکی از تجربیات خوبم بودو تجربیات خوب و بد دیگه هم دارم که بعدا سعی می کنم براتون می گم .

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - jahanagahi - 07-18-2011 12:30 PM

1- هوشنگ قربانیان
2- سبحان جوادی
فعلا دو نفر.
عزیزانی که تمایل دارند در این مسافرت شرکت داشته باشند , در این تایپیک اعلام نمایند. موفقتر باشید.
mass عزیز خیلی جالب بود. به امید موفقیت بیشتر شما.کاش در این مورد جزئیات را بتوانی برایم تشریح کنی شاید ما هم توانستیم چند نفری را صاحبخانه کنیم.

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - 3ObHaN - 07-18-2011 01:00 PM

mas جالب بود .
ولی چطور 6 متر خونه خریدی ؟
فقط جناب قربانیان چند وقت ( یکی دو هفته ) قبل حرکت به ما شهرستانی ها اطلاع بدید .

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - jahanagahi - 07-18-2011 01:13 PM

توضیح mass عزیز برای من هم جالب بود.
سبحان جان چشم. فعلا ببینیم چه عزیزانی اعلام آمادگی میکنند.

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - mostafa ghobadi - 07-18-2011 02:50 PM

(07-12-2011 11:31 AM)faramarz نوشته شده توسط:  اينكه چطور 1000 تا 2000 تا بشه، يك سئوال كوانتومي است. بنابراين نبايد بسادگي از كنارش گذشت. اتفاقا بايد خيلي بيشتر روي آن متمركز شويم. جواب اين سئوال مي تونه بخش مهمي از اهداف كل اين سايت و اين جماعت همفكر رو تامين كنه.

تو كتابا از يه طرف و تو بازار از طرف ديگه يه نظر واحد وجود داره و اون اينه كه "سود تو خريد ارزونه". چندتا روش در مورد نحوه كاربرد اين تز رو براتون شرح ميدم:

1- يه برنامه دارم؛ هر چي تخفيف از خريدها مي گيرم، بزارم تو پس انداز زايا.

2- بهترين پس انداز زايا يا حساب بانكي سودآوره، يا سكه طلا.

3- يكي از برنامه هاي من اينه كه چيزايي كه مصرف دائمي دارند رو عمده بخرم. از بازار بخرم. مدتي پيش يه كارتن پوشك براي پسر كوچولوم خريدم. از چندتا مغازه قيمت كردم. جمعا 15 درصدبرام ارزونتر در اومده بود. گذاشتم تو پس انداز زايا. خب اين يعني رسيدن به درامد بيشتر اما از طريق هزينه كردن كمتر!!!

4- يكي ديگه از برنامه ها اين بود كه خريدهايي كه مي كنم سرمايه اي باشه تا مصرفي و در حد امكان چند منظوره باشه. دو سال پيش كامپيوترم سوخت. براي خريد اول خواستم با 500 تومن موضوع رو جمع كنم. اما فكر كردم كمي بيشتر هزينه كنم و امكانات بيشتري به كامپيوتر بدم. بنابراين 1 ميليون خرج كامپيوتر نو شد. اما اين كامپيوتر هم ماشين كاره. هم دي وي ديه. هم تلويزيونه. هم راديوست. هم ضبط فيلم از رو تلويزيونه. هم پلي استيشنه. هم كتابخونمه كه هارد بزرگش كمكم كرد از 500 كتاب عكس بگيرم و همه رو تو هارد بريزم و بعد كتابا رو از خونه بريزم بيرون. اين كامپيوتر همه كاري برام مي كنه. تازه سر كار كردن باهاش تو خونه دعواست!!! يكي مي خواد كار كنه، يكي ديگه فيلم ببينه و اون يكي باهاش بازي كنه!!!

5- چند سال پيش يه دوو اسپرو خريدم. عاشقش بودم. خوشگل، بزرگ، برو، و ... اكما ماهي سيصد تومان هزينه نگهداريش بود. سال بعد فروختمش و يه موتور خريدم. با اين موتور فقط قله توچال تا حالا نرفتم!!! چند برابر همون كارها رو در مدتي كمتر از يك دهم زمان لازم براي رفت و آمد با ماشين و با هزينه اي كمتر از يك پونصدم انجام ميدم. تجهيزات ايمني ام هم كامله. تند هم نمي رم. اضافه پول خريد ماشين رو گذاشتم واسه خريدن خونه اي كه الان توش دارم زندگي مي كنم. قيمت خونه هم از اونموقع تا حالا تقريبا دو برابر شده.

6- تو گرفتن وام سعي مي كنم تا حد ممكن وامهاي قرض الحسنه كه سود خيلي كمي دارند بگيرم. نحوه هزينه كردن اين وامها بايد حتما سرمايه اي باشه. يعني براي خريد كالاهاي مصرفي مثل يخچال و تلويزيون و .. نباشه بلكه براي خريد كالاهايي باشه كه بشه در مواقع لزوم ازش درآمدزايي كرد. مثل دستگاه فتوكپي و پرينتر. اولي تو برنامه خريدمه ولي دومي رو دارم.

اينا تا حالا خوب جواب دادن. بنظر شما اينكارا تبديل كردن 1 تومن به دو تومن نيست؟ اگر جوابتون مثبته، حالا شما نظر بدين چه راههاي ديگه اي در اين زمينه وجود داره؟ مرسي.

جناب فرامرز خیلی جالب بود.
منم از همین امروز این کار را انجام میدهم