سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود (/showthread.php?tid=2757)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - goldmen - 04-23-2012 09:15 AM

يكي از نكاتي كه از ثروتمند ها ياد گرفتم اين هست كه سعي ميكنند منزل شخصي معمولي نخرند.....يا ويلا وخانه هاي بزرگ تشريفاتي ميخرند يا براي خانه هاي معمولي رهن وكرايه ساليانه

دليل اصلي اينكارشون اين هست كه:
اولا ميگن چرا كلي سرمايه رو يكجا بخوابونيم ؟ باهاش كلي پول درمي آوريم
دوما هم تنوع براي خودشون وخانواده مي شود كه در جاهاي مختلف وخانه هاي مختلف زندگي ميكنند

موفق باشين كه گام هاي اول رو برداشتين
ولي طوري آهسته وپيوسته حركت كنيد كه عقب نمونين از زمان........ يكم به سرعتون اضافه كنيد با مديريت دقيق ترسود بيشتري گيرتون مياد

بازم با يك ياعلي آغاز كنيد

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - madar - 04-23-2012 10:09 AM

ممنون
حتما توصیه هاتون رو به کار می بندم
باید شروع کنم
امسال شروع برای من یک الزامه

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - saeed.abdollahi - 04-23-2012 08:57 PM

چون عاشق گل هستم
یه فروشگاه گل *گلفروشی* میزدم و اونجا کار میکردم و به خدمت رسانی به مردم میپرداختم
مشتری جذب میکردم..........................

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - jahanagahi - 04-23-2012 09:47 PM

راه مقابله با ترس روبروشدن با ترس است.وقتی شروع کردم ترس از من دور شده بود .

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - مسعود کوچولو - 04-23-2012 11:27 PM

ترس در زد.ایمان در را گشود.کسی آنجا نبود.

والی ایموس.

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - دولتمند آنی - 04-24-2012 12:40 AM

سلام به همه دوستان
یک شرکت بزرگ وارداتی میزدم

بزرگترین مانع کامیابی محدودیت هایی است که انسان بر خویشتن تحمیل میکند

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - mteam - 04-24-2012 01:10 AM

(04-21-2012 03:47 PM)sami نوشته شده توسط:  ما معمولا بخاطر ترس از شکست هست که قدمی برنمیداریم
اگه میدونستی در راه رسیدن به هدفت (ثروت) هیچ شکستی وجود نداره، اولین قدمی که برمیداشتی چی بود؟
صادقانه بگید......باتوجه به نوع حرفه و کاری که دوست دارید و میخواهید از اون راه کسب ثروت کنید.
و اون کسانی که شروع کردن، قدم اولشون چی بوده؟

سامی جسارت نباشه یه سوال دارم
کسی که یه تاپیک را شروع میکنه بهتره اول خودش هم نظر بده و میتونم بپرسم هدفت از این تاپیک چیه ؟بازم عذر میخوام این بگم چون از این قسمت خوشم اومده اینو پرسیدم

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - SAMIRA - 04-24-2012 08:28 AM

(04-23-2012 08:57 PM)saeed.abdollahi نوشته شده توسط:  چون عاشق گل هستم
یه فروشگاه گل *گلفروشی* میزدم و اونجا کار میکردم و به خدمت رسانی به مردم میپرداختم
مشتری جذب میکردم..........................

پس از همین الان دست بکار شوید. باور کنید شکستی وجود نداره. اگه قبل از شروع هر کاری چه کوچک چه بزرگ مشکلات و شکستهایی رو که احتمال میدید در رسیدن به هدفتون وجود داره، در ذهنتون اونا رو تجسم کنید و حلش کنید، پس زمانی که شروع کردید دیگه اون مشکل و شکست غریب نیست و به راحتی اونو از بین میبرید.
پس قبل از شروع هر کاری شکستهای احتمالی رو تو ذهنتون شکست بدید.

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - SAMIRA - 04-24-2012 08:52 AM

(04-21-2012 05:24 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  با این کار بلند پرواز و جسور می شدیم!

اگه قبل از شروع به کار، تمام شکستهای احتمالی در اون راه رو در ذهنت شکست بدی، دیگه شکستی در راهت وجود نخواهد داشت تماما مسائلی است که به راحتی حل میشود، چون اونا رو از قبل تو ذهنت حل کردی.
تجربه خودم در تمام زندگیم. حتی در مسیرهای سخت.

(04-24-2012 01:10 AM)mteam نوشته شده توسط:  
(04-21-2012 03:47 PM)sami نوشته شده توسط:  ما معمولا بخاطر ترس از شکست هست که قدمی برنمیداریم
اگه میدونستی در راه رسیدن به هدفت (ثروت) هیچ شکستی وجود نداره، اولین قدمی که برمیداشتی چی بود؟
صادقانه بگید......باتوجه به نوع حرفه و کاری که دوست دارید و میخواهید از اون راه کسب ثروت کنید.
و اون کسانی که شروع کردن، قدم اولشون چی بوده؟

سامی جسارت نباشه یه سوال دارم
کسی که یه تاپیک را شروع میکنه بهتره اول خودش هم نظر بده و میتونم بپرسم هدفت از این تاپیک چیه ؟بازم عذر میخوام این بگم چون از این قسمت خوشم اومده اینو پرسیدم

سلام دوست عزیز
ممنون که عنوان کردید. من باید توضیحات بیشتری مینوشتم که البته الان این کارو کردم.

عنوان تاپیک ی سوال یا بهتر بگم ی جمله از آنتونی رابینز بود. و خودش پاسخ داد پس همین الان اولین قدم رو بردار چون شکستی وجود نداره.
هدفم از این تاپیک:
اینکه دوستان قبل از شروع به هر کاری بجز برنامه ریزی کردن و زمانبندی، باید از قبل تمام مشکلات و شکستهای احتمالی رو که در مسیر رسیدن به هدفشون ممکنه بوجود بیادو در نظر بگیرن و اونا رو در ذهنشون شکست بدن. اینطوری وقتی وارد مسیر میشن سریعتر به مقصد میرسن و دیگه جا نمیزنن چون قبلا این شکستها و مشکلات رو در ذهنشون تجربه کردن و راه حلشو از قبل میدونن.
من به شخصه در تمام زندگیم این کارو حتی برای کوچکترین کارهام انجام میدم.

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - mteam - 04-24-2012 06:31 PM

سپاشگزار از توضیح خوبتان کاملا موافقم