سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی (/showthread.php?tid=14970)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - tondar12 - 03-22-2016 06:03 PM

خیلی خوش اومدید جناب عبدالهی،محبت کنید بفرمایید چه اجناسی رو در چه محدوده ای کار می کنید؟!

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - حسن قجر - 03-22-2016 06:25 PM

کسی این محصولات رو میدونه به صورت عمده از کجا میشه ارزون ارزون تهیه کرد
1-لواشک 2-پاستیل 3- بادکنک 4-اسمارتیز 5- جیلی بیلی 6-شیرین گندمک 7-شادونه

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - tondar12 - 03-22-2016 07:11 PM

ببخشید جسارت می کنم پاستیل و جیلی بیلی مترادف هم هستن! برند شیرین تک پاستیل داره قیمتشم بد نیست و برند وامچک هم شیرین گندمک داره!

اسمارتیز هم تانیان و به امد قیمتاشون خوبه و لواشک هم که فراوونه صد تا شرکت و برند هست و باید نوع لواشکتون رو مشخص کنید!

شادونه چیع؟

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - saeed.abdollahi - 03-22-2016 07:54 PM

(03-22-2016 06:03 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  خیلی خوش اومدید جناب عبدالهی،محبت کنید بفرمایید چه اجناسی رو در چه محدوده ای کار می کنید؟!

درود برشما
خب،،،محدوده كه ميشه گفت سطح تهران
اما اجناس چون درشركت پخش فعاليت ميكنم
اطلاعاتي دارم
اما براي رفع تكليف Smile روغن زيتون سفيدرود
عسل
زيتون
محصولات دريان دشت
فرخنده
صحت
و...

عقاب باشيد

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - sorin - 03-22-2016 10:19 PM

(03-22-2016 03:15 PM)saeed.abdollahi نوشته شده توسط:  با سلام و درود
کار بنده نیز در زمینه پخش موادغذایی و بهداشتی هست
و باعث افتخارمه که در گفتگوی شما حاضر باشم .
یه مدتی به انجمن سرنمیزدم اما انگار خیلی عقب افتادم و چه صخبتهایی پرمحتوایی شده ماشاله
با سلام ممنون از اینکه به جمع ما پیوستید
سوالی دارم:به نظر شما تو بازار مواد غذایی چه نوع محصولاتی فروشش نسبت به بقیه بیشتر و سود مناسبت تری داره البته نوع برندشم ذکر کنید و چند درصد؟

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - saeed.abdollahi - 03-22-2016 10:25 PM

(03-22-2016 10:19 PM)sorin نوشته شده توسط:  
(03-22-2016 03:15 PM)saeed.abdollahi نوشته شده توسط:  با سلام و درود
کار بنده نیز در زمینه پخش موادغذایی و بهداشتی هست
و باعث افتخارمه که در گفتگوی شما حاضر باشم .
یه مدتی به انجمن سرنمیزدم اما انگار خیلی عقب افتادم و چه صخبتهایی پرمحتوایی شده ماشاله
با سلام ممنون از اینکه به جمع ما پیوستید
سوالی دارم:به نظر شما تو بازار مواد غذایی چه نوع محصولاتی فروشش نسبت به بقیه بیشتر و سود مناسبت تری داره البته نوع برندشم ذکر کنید و چند درصد؟
خب اگر بخوام مثال بزنم كلي ميشه گفت بصورت كلي
كه هركسي ميتونه از خريدخانواده و اقوام و اطرافيانش متوجه بشه كه چه جنسايي رو بيشتر خريداري ميكنن

اما بنظرم
روغن،برنج،رب،چاي...
لبنيات

عقاب باشيد

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - sorin - 03-22-2016 10:47 PM

از نطر من مردم دارن تو خریدشون تجدبد نظر میکنن و مثل قدیم که میگن خرید احساسی و..........خیلی کم شاید اتفاق بیافته چون مردم میدونند اگر قبلا فقط نگاه به قیمت بوده الان بیشتر نگاه رفته رو کیفیت و قیمت مثلا برنج الان دیگه نسبت به چند سال پیش مصرف برنج هندی کم تر شده و برنج ایرنی داره میاد بالا که اگر قیمت برنج ایرانی پایین بیاد و دستور پخت جامعی روی گونیهاش نوشته بشه به احتمال زیاد رقیب سختی برا برنج هندیه چون بیشتر کسایکه من دیدم با اینکه وضع مالی خوبی دارند اما چون بلد نیستند برنج ایرانی درست کنند برنج هندی استفاده میکنند اگه کشاورزای ما ی کم نوین بروز باشند مشکلات خله

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - tondar12 - 03-23-2016 09:22 AM

(03-22-2016 07:54 PM)saeed.abdollahi نوشته شده توسط:  
(03-22-2016 06:03 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  خیلی خوش اومدید جناب عبدالهی،محبت کنید بفرمایید چه اجناسی رو در چه محدوده ای کار می کنید؟!

درود برشما
خب،،،محدوده كه ميشه گفت سطح تهران
اما اجناس چون درشركت پخش فعاليت ميكنم
اطلاعاتي دارم
اما براي رفع تكليف Smile روغن زيتون سفيدرود
عسل
زيتون
محصولات دريان دشت
فرخنده
صحت
و...

عقاب باشيد

خیلی عالی پخش رو خودتون شخصا انجام می دید یا نیرو و ویزیتور دارید؟!
محصولات فرخنده و صحت رو مستقیم کار می کنید یا از دست می گیرید؟!

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - simorghsoft - 03-23-2016 12:43 PM

دوستان کسانی که قصد دارند محصولات یزدی در اصفهان پخش کنند میتونم مستقیما از یزد این محصولات را برای پخش کنندگان فراهم کنم

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - حسن قجر - 03-23-2016 02:40 PM

[quote='tondar12' pid='162243' dateline='1458657697']
ببخشید جسارت می کنم پاستیل و جیلی بیلی مترادف هم هستن! برند شیرین تک پاستیل داره قیمتشم بد نیست و برند وامچک هم شیرین گندمک داره!

اسمارتیز هم تانیان و به امد قیمتاشون خوبه و لواشک هم که فراوونه صد تا شرکت و برند هست و باید نوع لواشکتون رو مشخص کنید!

شادونه چیع؟
جناب استاد جیلی بیلی پاستیل نیست!!! بعد شادون هم یه جور خوردنی دانه ای هستش که بچه ها علاقه خاص بهش دارن