سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
دانشجو خوابگاهی ام ایده کار میخام تو خوابگاه - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: روش های رایگان شروع کسب و کار شخصی (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: دانشجو خوابگاهی ام ایده کار میخام تو خوابگاه (/showthread.php?tid=14679)

صفحه ها: 1 2 3

RE: دانشجو خوابگاهی ام ایده کار میخام تو خوابگاه - مرتضی داداشیان - 01-05-2016 12:49 PM

(01-05-2016 10:44 AM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  اول تدریس خصوصی که گفتم؛ اگر درسی رو تسلط کامل داری، مثلا ریاضی دبیرستان یا فیزیک و شیمی و ... رو، آگهی بزن در روزنامه های اون شهر و تدریس خصوصی کن که درآمدش بالاست و کار خوبی هم هست.
دوم ویزیتوری و فروش کالا یا خدماته. مثلا یک عدد از یک کالا می خری به عنوان نمونه و می بری پیش بازار هدف اون کالا و سفارش می گیری. قیمت عمده فروشی رو از عمده فروشش می گیری و یه سودی روش می کشی و قیمت فروش خودتو به مشتریت می دی. ازش سفارش می گیری، می ری جنسو می خری و میای بهش تحویل می دی.
سوم نویسندگی برای سایت هاست؛ این سایت هایی که می بینی تفریحی هستن و همه چی توش دارن، همه ی مطالبشونو مدیر و صاحب سایت ننوشتن؛ بعضی هاشون نویسنده استخدام می کنن. نویسنده کسی هست که مطالب در سایت قرار می ده و به ازاش پول می گیره. درآمد هر مطلب یا پست تقریبا 500 تومانه. بستگی داره که اختصاصی باشه یا کپی. کپی بدون تغییر 200-300 تومانه و کپی با تغییر (نیمه اختصاصی) حدود 500 تومان و اختصاصی هم بالای 500 تومان و تا 2000-3000 تومان هم می ره. و نویسنده می تونه روزانه چند مطلب در سایت بذاره و حتی برای چند سایت نویسندگی کنه تا درآمد بالاتری داشته باشه. اگر می خواید این کارو شروع کنید در انجمن shopkeeper.ir عضو بشید و موضوع ایجاد کنید که می خواید برای سایت ها نویسندگی کنید و از خودشون بخواید که بهتون آموزش بدن. زود یاد می گیرید، کاری نداره. ضمنا در فضای اون انجمن، با کسب و کارهای اینترنتی و آنلاین هم آشنا می شید که شاید علاقه مند بشید.
می تونید برای شرکت های تبلیغاتی و چاپ بنر و ... سفارش بگیرید.
من مدتی بازاریاب آسانسور بودم. نیازی نبود شرکت برم یا جایی برم و زمان بذارم براش؛ آگهی می زدم تو روزنامه، با من تماس می گرفتن و آدرس شرکت رو می دادم، فامیلشونو می پرسیدم و با دفتر تماس می گرفتم که فلانی که میاد رو من فرستادم تا بدونن مشتریه منه. می تونید در اینترنت هم آگهی بدید. اینو گفتم که در نظر داشته باشید. حتی اگر کاری رو شروع کردید، می تونید کاری رو با آگهی های رایگان در اینترنت و آگهی روزنامه و با تلفن شروع کنید.
و نگاهی به سایت های نیازمندی ها کنید در اینترنت و شرکتهایی که بازاریاب می خوان رو ببینید؛ مثلا نوشته برای فلان محصول بازاریاب می خوان و مثلا دفترشون در یک شهر دیگه ست. شما باهاشون تماس بگیرید و بگید یک نمونه براتون بفرسته و با همون بازاریابی کنید و سفارش بگیرید و به شرکت بگید که فلان مقدار یا تعداد براتون بفرسته.

موفق باشید
واقعا منومنم ایده های خوبی بود بیشتر از تدریس خصوصی و نوشتن مطالب در سایتها خوشم اومد چون درآمد ولی بالاست و دومی هم وقت مناسبی داره ک من میتونم شبها کار کنم ولی ویزیتوری ی کم وقت گیره فگر نکنم بتونم روش کار کنم چون قبلا اینکارو انجامم دادم و به درسا و کلاسام وقت کمی مونده
بازم ممنونم واقعا لطف کردید...

RE: دانشجو خوابگاهی ام ایده کار میخام تو خوابگاه - tataloo - 01-05-2016 10:01 PM

برای تدریس خصوصی بهت فقط بگم که تراکت اصلی ترین روش تبلیغاتیشون هست. تراکتای کوچیک در حد یک چهارم کاغذ A5 که با چسب می زنی تو چارچوب خونه ها . یکی در آیفون یکی هم در پارکینگ. یک ماه به امتحانا خیلی خوبه

RE: دانشجو خوابگاهی ام ایده کار میخام تو خوابگاه - مرتضی داداشیان - 01-06-2016 03:17 PM

(01-05-2016 10:01 PM)tataloo نوشته شده توسط:  برای تدریس خصوصی بهت فقط بگم که تراکت اصلی ترین روش تبلیغاتیشون هست. تراکتای کوچیک در حد یک چهارم کاغذ A5 که با چسب می زنی تو چارچوب خونه ها . یکی در آیفون یکی هم در پارکینگ. یک ماه به امتحانا خیلی خوبه
بله حتما اینکارو میکنم جلوی کتابخونه ها و مدارس هم تبلیغات میکنم امیدوارم بتونم چنتا شاگرد پیدا کنم.....
مرسی واقعا کمکم کردین...
از بقیه هم تمنا میکنم نظراتشون رو بگن مخصوصا برای ارائه خدمات به دانشجوهای خوابگاه

RE: دانشجو خوابگاهی ام ایده کار میخام تو خوابگاه - samira71 - 01-06-2016 05:36 PM

سلام.در جهت سوال دوستمون(آقای داداشیان)یه سوال داشتم از خدمت دوستانی که میتونن راهنمایی کنن. بجز آموزش تو خونه شاگردا...تو کجاها میتونیم شاگردا رو جمع کنیم و آموزش داشته باشیم که خدمات رایگان داشته باشه؟مثلا کتابخونه های عمومی قبول میکنن که شاگردا رو اونجا جمع کنیم و نیازی به اجاره آموزشگاه نباشه؟

RE: دانشجو خوابگاهی ام ایده کار میخام تو خوابگاه - مرتضی داداشیان - 01-07-2016 01:50 PM

(01-06-2016 05:36 PM)samira71 نوشته شده توسط:  سلام.در جهت سوال دوستمون(آقای داداشیان)یه سوال داشتم از خدمت دوستانی که میتونن راهنمایی کنن. بجز آموزش تو خونه شاگردا...تو کجاها میتونیم شاگردا رو جمع کنیم و آموزش داشته باشیم که خدمات رایگان داشته باشه؟مثلا کتابخونه های عمومی قبول میکنن که شاگردا رو اونجا جمع کنیم و نیازی به اجاره آموزشگاه نباشه؟
سلام من ب اونجاش فکر کردم هم میشه آموزشگاه برد شاگردارو ک هزینه آموزشگاه رو خودشون بپردازن
ولی من تو خود دانشگاه مد نظرم هس هم رایگانه هم برای من آسونتره احتمالا شاگردا هم بیان

RE: دانشجو خوابگاهی ام ایده کار میخام تو خوابگاه - samira71 - 01-07-2016 04:47 PM

سلام.بله.مچکرم از راهنماییتون.درسته دانشگاه میشه ولی به شرطی که شاگردا دانشجو باشن دیگه.میشه شاگردای دوره متوسطه و راهنمایی رو برد دانشگاه ؟نمیشه که. (تو دانشگاه ما که اجازه نمیدن).راه دیگه ای بجز آموزشگاه هست؟ممنون میشم از همفکریتون...

RE: دانشجو خوابگاهی ام ایده کار میخام تو خوابگاه - tataloo - 01-07-2016 06:54 PM

تهران که من دیدم کلاس اجاره می دن ساعتی. احتمالا بگردید می تونید همچین فضاهایی رو پیدا کنید برای اجاره ساعتی

RE: دانشجو خوابگاهی ام ایده کار میخام تو خوابگاه - samira71 - 01-07-2016 10:34 PM

(01-07-2016 06:54 PM)tataloo نوشته شده توسط:  تهران که من دیدم کلاس اجاره می دن ساعتی. احتمالا بگردید می تونید همچین فضاهایی رو پیدا کنید برای اجاره ساعتی

سلام.بله کلاس هست.چند جا رو پیدا کردم.ولی درصد بالایی میخوان...پژوهش سراها و آموزشگاها و...کلاس میدن..ولی من میخوام جایی باشه که رایگان باشه یا اینکه هزینه پایین تری داشته باشه.مچکرم از همفکریتون...

RE: دانشجو خوابگاهی ام ایده کار میخام تو خوابگاه - مرتضی داداشیان - 01-08-2016 12:25 AM

(01-07-2016 04:47 PM)samira71 نوشته شده توسط:  سلام.بله.مچکرم از راهنماییتون.درسته دانشگاه میشه ولی به شرطی که شاگردا دانشجو باشن دیگه.میشه شاگردای دوره متوسطه و راهنمایی رو برد دانشگاه ؟نمیشه که. (تو دانشگاه ما که اجازه نمیدن).راه دیگه ای بجز آموزشگاه هست؟ممنون میشم از همفکریتون...

دانشگاه ما میشه....
اگه کتابخونه ببرید به نظرم شکل خوبی نداشته باشه
میتونید با یکی از دفاتر مثل کانون قلم چی یا گزینه صحبت کنید معمولا کلاس خالی دارن یا با یکی از موسسه های آموزش زبان ک شاگردای کمی داره و کلاساش خالی هستن صحبت کنید هزینش چن سال پیش من پرسیدم ده هزارتومن بود میتونید از شاگردا بگیرید یا اولش برا جذب افراد خودتون بپردازید

RE: دانشجو خوابگاهی ام ایده کار میخام تو خوابگاه - amir386 - 04-08-2016 12:32 AM

(01-04-2016 01:13 PM)davaran نوشته شده توسط:  سعی کن رو فروش انلاین کار کنی ..

میشه بیشتر توضیح فرمایید.؟