سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سوال برای راه اندازی سايت - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار آنلاین در ایران (/forumdisplay.php?fid=104)
+---- موضوع: سوال برای راه اندازی سايت (/showthread.php?tid=13500)

صفحه ها: 1 2

RE: سوال برای راه اندازی سايت - vip228 - 06-25-2015 03:19 PM

دوستان بنظرتون.برای راه اندازی سایت کدوم مورد زیر موفق تر میشه با توجه به بودجه 150ميليوني
یک سایتی مثل نت برگ و تخفيفان
دو سایتی مثل پونيشا (سایت های بیرون سپاری)
سایت شبکه اجتماعي

RE: سوال برای راه اندازی سايت - fariba20 - 06-30-2015 09:59 AM

با سلام. میخوام یه فروشگاه اینترنتی ( فروش نمونه سوال، کتاب الکترونیکی و ...) راه اندازی کنم. هیچی در مورد فروشگاه اینترنتی نمیدونم . میشه راهنمایی کنید
خودم اموزشگاه علمی دارم.یه ماهه افتتاح کردم هنوز سایت طراحی نکردم . برای ایجاد فروشگاه اینترنتی همین قدر میدونم که باید ابتدا بدم سایت طراحی کنند.لطفا خیلی ساده و به زبان- کوچه بازاری -توضیح بدید متوجه شم زیاد از اصطلاحات اینترنتی سر در نمیارم.

RE: سوال برای راه اندازی سايت - Iraj_27 - 06-30-2015 04:03 PM

خانم فریبا خدمتتون عرض کنم که سادش میشه اینطوری:

1- شما میری یه دامین ثبت میکنی (آی آر = 6 تومن، کام = 40 تومن)
2- هاست میخری(میتونی استارتت رو با اشتراکی ها شرو کنی و سالانه 80-90 تومن)
3- میتونی از بسته های آماده فروشگاهی با سیستمهای مدیریت محتوا (جوملا، وردپرس، مجنتو) استفاده کنی و بعد از خرید یکیشون روی هاستت نصبش کنی (قیمت این هم بین 18 تا 38 هزار تومن + هزینه درگاههای پرداخت جمعأ 60-70 تومن!)

و در انتها محصولات خودت رو در سایت قرار میدی و تبلیغات میکنی و باقی داستان...

قبل همه اینها پیشنهاد میدم یک سیدی آموزش سیستم مدیریت محتوای مد نظرت (پیشنهاد من؛ جوملا) رو تهیه کنی و با کلیات کار آشنا شی!
توضیحات تکمیلی هم اگه خواستید بفرمایید که عرض کنم خدمتتون!

RE: سوال برای راه اندازی سايت - Iraj_27 - 06-30-2015 04:10 PM

(06-25-2015 03:19 PM)vip228 نوشته شده توسط:  دوستان بنظرتون.برای راه اندازی سایت کدوم مورد زیر موفق تر میشه با توجه به بودجه 150ميليوني
یک سایتی مثل نت برگ و تخفيفان
دو سایتی مثل پونيشا (سایت های بیرون سپاری)
سایت شبکه اجتماعي

دوست عزیز بنده بعد از یک سال و اندی تحقیقات و طراحی های اولیه کلیات پروژه ای بزرگ و واقع بینانه رو در اختیار شما قرار دادم و بهتون پیشنهاد همکاری دادم و شما اصلا جوابی ندادید!

حالا میتونید باز هم توی فروم های مختلف همین سوال خودتون رو پشت هم تکرار کنید و منتظر جواب کسی باشید و یا میتونید در مورد پروژه ای که بنده بهش اشاره کردم تحقیقاتی کنید و سوالات مد نظرتون رو از بنده بپرسید و همچنین میتونید پروژه بنده رو به چالش بکشید!

ولی امیدوار بودم حداقل یک "نه" از سمت شما بشنوم تا اینکه بدون جواب بمونم و جواب پیامم رو هم ندید!

موفق باشید Smile