سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود (/showthread.php?tid=2757)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - mehdi_mz_64 - 01-02-2014 11:34 PM

(04-09-2013 11:42 PM)safire mehrabani نوشته شده توسط:  
خود را مجبور به پیشرفت کنید

قابل توجه کسانی که از مشکلات فرار میکنند
خود را مجبور به پیشرفت کنید
ژاپنی ها عاشق ماهی تازه هستند. اما آب های
اطراف ژاپن سالهاست که ماهی تازه ندارد.بنابر این برای غذا رساندن به جمعیت ژاپن،قایق های ماهی گیری بزرگتر شدند و مسافت های دورتری را پیمودند.ماهیگیران هر چه مسافت طولانی تری را طی می کردند به همان میزان
آوردن ماهی تازه بیشتر طول می کشید.
اگر بازگشت بیش از چند روز طول می کشید ماهیها دیگر تازه نبودند و ژاپنی ها مزه این
ماهی را دوست نداشتند.
برای حل این مسئله، شرکت های ماهیگیری فریزرهایی در قایق هایشان تعبیه کردند.
آنها ماهی ها را می گرفتند آنها را روی دریا منجمد می کردند. فریزرها این امکان را برای
قایق ها و ماهی گیران ایجاد کردند که دورتربروند و مدت زمان طولانی تری را روی آب
بمانند.اما ژاپنی ها مزه ماهی تازه و منجمد رامتوجه می شدند و مزه ماهی یخ زده را دوست
نداشتند. بنابر این شرکت های ماهیگیری مخزنهایی را در قایق ها کار گذاشتند و ماهی را در
مخازن آب نگهداری می کردند.ماهی ها پس ازکمی تقلا آرام می شدند و حرکت نمی کردند.
آنها خسته و بی رمق، اما زنده بودند.
متاسفانه ژاپنی ها مزه ماهی تازه را نسبت به ماهی بی حال و تنبل ترجیح می دادند. زیرا
ماهی ها روزها حرکت نکرده و مزه ماهی تازه را از دست داده بودند.
باز ژاپنی ها مزه ماهی تازه را نسبت به ماهی بی حال و تنبل ترجیح می دادند.
پس شرکت های ماهیگیری به گونه ای باید این مسئله را حل می کردند.
آنها چطور می توانستند ماهی تازه بگیرند؟

اگر شما مشاور صنایع ماهیگیری بودید، چه پیشنهادی می دادید؟
و اما چطور ژاپنی ها ماهی ها را تازه نگه می دارند؟

برای نگه داشتن ماهی تازه شرکت های ماهیگیری ژاپن هنوز هم از مخازن نگهداری ماهی در قایق ها استفاده می کنند اما حالا آن ها یک کوسه کوچک به داخل هر مخزن می اندازند.
کوسه چند تایی ماهی می خورد اما بیشتر ماهی ها با وضعیتی بسیار سر زنده به مقصد می رسند. زیرا ماهی ها تلاش کردند.

- به جای دوری جستن از مشکلات به میان آن ها شیرجه بزنید .

- از بازی لذت ببرید .
- اگر مشکلات و تلاش هایتان بیش از حد بزرگ وبیشمار هستند تسلیم نشوید.
ضعف شما را خسته می کند، به جای آن مشکل را تشخیص دهید .
- عزم بیشتر و دانش بیشتر داشته و کمک بیشتری دریافت کنید.
- اگر به اهدافتان دست یافتید، اهداف بزرگتری را برای خود تعیین کنید .
- زمانی که نیازهای خود و خانواده تان را برطرف کردید برای حل اهداف گروه، جامعه و
حتی نوع بشر اقدام کنید .
- پس از کسب موفقیت آرام نگیرید، شما مهارتهایی را دارید که می توانید با آن تغییرات و تفاوتهایی را در دنیا ایجاد کنید.
-[/color]
در مخزن زندگیتان کوسه ای بیندازید و ببینید که واقعاً چقدر می توانید دورتر بروید و شنا کنید

واقعا از خوندنش لذت بردم.

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - رسول 56 - 05-09-2015 10:13 PM

اول بفکر جور کردن سرمایه میبودم

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - 1583224531 - 05-17-2015 01:13 PM

انسان ساخته فکر خویش است. هر کس به نوبه خود استعدادهایی دارد که باید با فراهم شدن موقعیت بروز کند.قبل از هر چیز باید اون هدف و کاری را که آینده خوب و مورد علاقه من بود را ادامه می دادم.و در راه رسیدن هر چه سریعتر به اهداف تلاش می کردم.

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - sorin - 05-17-2015 02:32 PM

تجربه سوداور که خیلی داشتم امسودش کم بوده اولیش یادم کلاس سوم ابتدائی بودم رفتم پیش یه کافی شاپ و کارکردم روزی 500 تومن بم میداد نمیدونم اینا حساب یا نه و تجربه سود اور جدیدنم این بود که تو یه موقعیت خاص بادکنک ماری فروختم (امروز سالگرد اونروزه) و 6 ساعت کار 70 تومن سود بردم. اولین تجربه شکستمم همون سال بود که 1000 تا بادکنک خریدم که نیمه شعبان تو جمکران بفروشم اما اونروز باذ شدیدی گرفت و هوا خیلی گرم شد یه دونشم نتونستم بفروشم و اولین شکستمو خوردم 250000تومن ضرر کردم الان شایذ بپرسید چند سالشه؟ 19سالمه امسالم کنکور دارم اما توجهی بهش ندارم بیشتر دنبال کارم تا درس

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - mehdi_mz_64 - 09-27-2015 01:11 AM

50 درصد از سرمایه ای که دارم رو میدادم جنس عمده میخریدم و به داروخانه ها میفروختم.
سودش فوق العاده کمه...اما برای ارتباط برقرار کردن با داروخانه ها و مشتری های آیندم نیازه
شاید هم از همین فردا شروع کردم

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - محسن قنبری - 11-30-2015 02:05 PM

با اطمینان و اتماد بنفس کامل به قلب خواسته خود میزدم

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - lvlahyar - 11-30-2015 08:52 PM

یه مرغداری احداث میکردم چون خیلی علاقه دارم

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - fereydoon123456 - 12-19-2015 03:39 PM

من اولین کاری که کردم این بود که یه وب سایت برای خودم بزنم تا برسه صفحه اول گوگل 3 ماه طول کشید Smile

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - محمد مهدی ف - 12-27-2015 02:52 AM

من واسه شروع اول سعی میکردم تا ظرفمو بزرگ کنم تا گنجایش هر آنچه رو که بدستش میارم و خدا بهم میده رو داشته باشم بیشتر نرسیدن هایه ما به خاطر خواستن ها ولی آماده نبودن برای اونه تا یه حدی داده میشه چون ظرفمون کوچیکه اگه بزرگش کردم دوست دارم رستوران هایه زنجیره ای بزنم و کار صادرات فرش داشته باشم و خرید و فروش آجیل و خشکبار و کلا هر جنسی.
واسه رسیدن به موفقیت نیاز به آسانسور ندارید باید از پله ها بالا برید.

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - mehdipoor_mon - 04-02-2016 11:32 AM

کامپیوتر خونه رو ارتقا میدادم
شروع میکردم به نصب نرم افزارهای گرافیکی و کلاس برنامه نویسی اندروید میرفتم
بعد مدتی هم می رفتم در پارک علم و فناوری شهرمون ی شغل خوب پیدامیکردم