سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود (/showthread.php?tid=2757)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - forest.123 - 05-23-2013 02:30 PM

سلام دوستان من، من امروز عضو شدم از یک طرف خوشحالم که به جمع شما پیوستم و از یک طرف ناراحتم که چقدر دیر شما رو پیدا کردم، من 29 سال سن دارم و دانشجوی ارشد هستم و امسالم تموم می کنم ولی همیشه ترسم از این بوده که بعد از فراغت از تحصیل چکار کنم، و هزار تا فکر دیگر واسم پیدا شده، امیدوارم شما دوستان مرا راهنمایی کرده تا مثل شما سربلند راه دشوار و پر فراز و نشیب زدگی شوم.
به امید خدای بزرگ منم می خواهم شروع کنم برام دعا کنید
با تشکر از محفل زیبا و برادرانتون

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - farsi - 06-25-2013 10:05 AM

میرفتم وام میگرفتم باهاش یه کارخانه ی خودروسازی راه اندازی میکردم

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - Divar - 06-25-2013 03:01 PM

این تایپیک مطالعه کردید.
بازاریابی محصولات گروه راهکار :

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=8152&action=lastpost

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - sosanzade - 06-29-2013 08:20 PM

(04-25-2012 01:08 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  قبل از دست زدن به هر کاری اول باید ذهن را آماده کرد. ذهن ثروتمند بودن را باور کند موفقیت حتمی است. افرادی که ورشکست می شوند این مسئله را نادیده می گیرند.

لطفا کمی بیشتر میشه توضیح بدید

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - arna - 09-28-2013 08:08 PM

یه کارخووووووووووووووووووونه میزدم
آخ آرزومه

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی - Aseman - 09-28-2013 08:18 PM

یک کارخانه بزرگ تولیدی لباس میزدم 12_002

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - Elixir - 09-28-2013 08:40 PM

اگه میدونستم خیلی بد میشد اولش خوب بود که شجاعت انجام رو پیدا میکردم اما وقتی بهش میرسیدم زیاد خوشحالم نمیکرد..
اصلا اگه میدونستم موفق میشم شاید دیگه سراغش نمیرفتم.. (جدی میگم..)

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - مینو. - 09-29-2013 07:18 PM

یه کارخونه بزرگ و فعال میزدم فقط با سرمایه اولیه یه وام کلان

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - bashla - 12-15-2013 09:55 PM

من برخیلی ازدیوارهای ذهنی غلبه کردم والان فرد موفقی هستم.مساله اینه که بارسیدن به یک موفقیت بعد ازمدتی حرکت از ان حالت سخت می شود.شاید نام این حالت یک دایره امن باشد.من کارمند شدم البته ازیک فرد بیکار و....حالا برای کارآفرین شدن دیوارهای ذهنی اجازه نمی دهند.من با اخذ دکتری روانشناسی بخ یک سخنران موفق تبدیل می شدم.

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - mehdi_mz_64 - 01-02-2014 11:25 PM

یه سفر میرفتم دنیا رو میگشتم برا تجارت وکالای پزشکی وارد میکردم