سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: یادگیری یک مهارت برای میلیاردر شدن (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ (/showthread.php?tid=365)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - مهدی گل محمدی - 07-08-2011 11:04 PM

به نظر من بی خیال این حرفا بشید فقط به فکر این باشید که چه ایده ای می تونه با کار درست و هدفدار و حفظ آبرو ،شما رو به بهترین وضع مالی برسونه.

نظر من اینه ما اینجا جمع شدیم که در رابطه با ایده هامون بحث کنیم.این کارا دیگه قدیمی شده و یه عده همون اول سودشون رو از این کار بردن. حالا ته موندش مال اونایی که دوست دارن به مدت زندان برن و آب خنک بخورن.

بیخیال شید دوستان گل من. طرح ارائه بدید تا در رابطه اش بحث و گفتگو کنیم وشروع به اجراش کنیم.

از بزرگترها و دوستان عذر خواهی می کنم که پرحرفی کردم.

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - 3ObHaN - 07-09-2011 12:36 AM

حرف اقای گل محمدی رو قبول دارم . ولی در جواب دوستان میتونم بگم که
1. من جواب دوستی رو دادم که گفت 1000 تومن رو چطور بکنه 2000 هزار تومن . اگه میگفت 4 میلیون تومن ( که هزینه اون کاره ) رو جطور بکنه 8 میلیون تومن حتما نظر دیگه ای میدادم .
2. حتما مگه باید فیلم فیلم مبتذل باشه یا فیلمی باشه که رو پرده ی سینماست ، الان همه ی ما که تو این سایت عضو شدیم یه چیز تو خودمون دیدیم که عضو شدیم ، یکی در زمینه بورسه ، فیلم ها اموزشی بور و بازار معاملات ارزی جهانی رو بفروشه ( حتی بسازه ) الان همین قضیه ی ماه نامه ی استاد کاظمی ، نمیشه اونو زد رو دی وی دی و فروخت ؟ ( البته منظورم اینکه خود اقای کاظمی بزنه و بفروشه ها D: (
3. مغازه زدن خیلی فرق داره با رفتن تو خیابون و فیلم فروختن . اگه فیلم رو هارد اکسترنال باشه و ارشاد بیاد تو هارد رو بکنی ، ارشاد فقط میتونه کیس رو بگرده نه هارد های بیرونی رو . چند بار جلوی من این اتفاق افتاد.

بگذریم ، بازم متاسفم که طرحم باعث سوء تفاهم شد . و با تشکر از حرف اقای گل محمدی .
اما یه راه دیگه که واسه من جواب داره میده .
کاشتن گوجه فرنگی و سبزی جات تو حیاط خونمون . ولی یکم از 1000 تتومن بیشتر در میاد ولی معادلش همون 1000=2000 تومن هست .
حالا به سوالات احتمالی جواب میدم :
حاجی من خونم اپارتمانیه یا حیاط نداره ، چیکار کنم ؟
به این سایت مراجعه کنید .
چطور در امد زا هست ؟
واسه من که اینجوری بوده ، پارسال کاشتم فروختم به مامانم ، نکته اینکه اب و خاک هم از جیب مامانم بود . حدود 10تا 15 تومن خرج کردم ولی 30 تومن گرفتم از مامانم ( به زور بهم داد ) ولی به هر حال مادرم بود ، ولی نکته ای که میتونم در این مورد بگم اینه که بهترین راه فروش این جور چیز ها به فک و فامیل و در و همسایه به ویژه در شهر های بزرگ هست .
چی بکاریم ؟
در این زمینه میتونید به گوگل مراجعه کنید یا به کتب مختلف سر بزنید ، هر فصلی و هر شهری میوه ی خاص خودش رو داره
نکته :
این کار علاوه بر در امد زا بودن خیلی خیلی به اعصاب و روان ادم کمک میکنه .

ببخش سرتون رو درد اوردم .

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - مهدی گل محمدی - 07-09-2011 01:00 AM

دوست عزیز خوشحالم از اینکه بچه هایی که در این انجمن هستن از فهم بالایی برخوردارند.

بنده هم راهکارهای زیادی دارم که می شود 1000 تومن را کرد 4000 تومن.

در رابطه با ماهنامه نظر خوبیست ولی چون باید از وزارت محترم ارشاد مجوز گرفته شود و خود این کار یک پروسه طولانیست فعلا این ماهنامه از طریق ایمیل و دانلود به افراد ارسال می شود.

طرح شما عالیست و من از فردا می خواهم در ظرف های بستنی سبزی کاری را شروع کنم. ممنون از اینکه این راهکارهارا ارئه می دهید.

سخنان شما برای من سوء تفاهم نشد. فقط خواستم گفته باشم که زیاد وقتمان را روی این بحث نگذاریم.

شما که برای موفقیت دوستان تلاش می کنید مطمئن باشید موفق خواهید شد.

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - 3ObHaN - 07-09-2011 01:16 AM

ممنون اقای گل محمدی ، منظور حرف شما نبودید و حرف شما رو قبول دارم من کلی گفتم تا یه وقت خدایی نکرده سوء تفاهم جدی نشه .
نه ماهنامه رو همینجوری گفتم ، فک کنم یه روز برسه که سخت تر از گرفتن مجوز ، پیدا کردن ماهنامه ی میلیاردر های اینده در باجه های روزنامه فروشی شهر اونم در روز های اول ماه باشه .
ظرف های بستنی کوچکه ، جاگیر نیست .میتونی کل خونه رو از رو کیس گرفته تا رو کمد رو گیاه کاری کنی . جنگلی میشه واسه خودش Smile ولی باید یه کار دیگه بکنی ، چون ظرف بستنی تهش بسته هست و بعضی خاک ها و گیاه ها نیاز به تخلیه اب اضافی دارند یا ته ظرف بستنی رو سوراخ کن و بزار تو ظرف بزرگ تر تا اب اضافی خالی بشه تو ظرف و بعد ظرف رو خالی کن .

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - کامیار کاظمی - 07-09-2011 06:52 AM

این بحث کاشت سبزیجات خیلی جالب و کاربردی بود.مخصوصا خلاقیت وبلاگی که معرفی کردید.

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - 3ObHaN - 07-09-2011 09:50 AM

اره خیلی جالب هست ، اصلا بخش کشاورزی ، در صورت سیاست گذاری درست دولت در زمینه واردات ، میتونه از سرمایه گذاری رو خیلی کار ها هم پر سودترباشه . کشاورزی مادر تمامی مشاغل هست .

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - mas - 07-12-2011 11:56 AM

ایول بچه ها تجربیات میلیاردر شدن همین هاست دیگه همشو جمع کنیم و انجام بدیم کم کم با کمک زمان میلیاردر می شیم این حساب زایا رو خیلی خوب اومدی پیشنهاد می کنم هر کی کتاب ثروتمند ترین مرد بابل رو نخونده بره بخونه البته می دونم خیلی هاتون استادین و خوندینش این روش ( هر چي تخفيف از خريدها مي گيرم، بزارم تو پس انداز زايا ) که دوستمون عنوان کرد خیلی عالی و شدنی هم هست و هر روز هم همگی با هاش سرو کار داریم دارم یک لیست درست می کنم برای خودم که چیز هایی که می تونم رو این کارو با هاشون کنم .

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - کامیار کاظمی - 07-12-2011 01:12 PM

این بحث زایا و کسب سود از آن با تئجه به تجربیات جالبی که فرمودید جالب بود.
در تایپیک های دیگر هم بارها گفته شده که خرید طلای دست دوم یکی از روش های سرمایه گذاری با ضریب ریسک پایین است که من گاهی سعی میکنم از این روش استفاده کنم.
مدیریت هزینه ها یکی از بحث های جالب و کاربردی برای رسیدن به استقلال مالی است که دوستان چند نمونه از تجربیات خود را در این زمینه فرمودند.
اما یک پیشنهاد به دوستان : حتی اگر زیاد خرج میکنید حساب دخل و خرج خود را داشته باشید (با یک دفترچه ساده یا نرم افزار خوب و رایگان) این کار باعث می شود که در پایان هر ماه با بررسی آن دفتر خرج های اضافی خود را مشاهده کرده و سرجمع برای رفع آن بفکر حل باشید.

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - madar - 07-12-2011 05:33 PM

میلیاردر ها در قدم اول فقط مخارج خود را کم می کنند و بعد دارایی های خود را افزایش میدهند در نتیجه در آمد آنها بالا می رود
نکته: برای افزایش دارایی نباید بدهی ایجاد کنید مثلا خانه ای بخرید که بیشتر پرداخت آن از طریق وام آن هم با درصد بالا باشد

RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - jahanagahi - 07-12-2011 05:57 PM

البته در مورد خانه تقریبا استثنا است .خرید خانه افزایش ثروت است , چه در حال و چه در آینده.
این مسئله بیشتر در رابطه با خرید پوشاک و کفش و لوازم غیرضروری وسایل منزل و هزینه های مسافرت و تعویض خودرو و غیره است . (در مسافرت سعی کنیم با حداقل هزینه باشد.)

ضمنا حتما این تایپیک را مشاهئه فرمائید.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=95&pid=2062#pid2062