سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود (/showthread.php?tid=2757)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - m_grate29 - 04-24-2012 08:27 PM

(04-22-2012 09:52 AM)madar نوشته شده توسط:  منزل شخصی ام رو می فروختم و با اون تجارت می کردم
ریسک بزرگیه ؟نه؟

به نظر من اگر با کار کارشناسی برین جلو و پولتون رو خوب سرمایه گذاری کنید اصلا ریسک نیست.
95 درصد حاجی بازاری ها خونه ندارند پولشون تو کاره.

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - jahanagahi - 04-25-2012 01:08 AM

قبل از دست زدن به هر کاری اول باید ذهن را آماده کرد. ذهن ثروتمند بودن را باور کند موفقیت حتمی است. افرادی که ورشکست می شوند این مسئله را نادیده می گیرند.

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - تنگسیر - 04-25-2012 02:50 AM

دوست عزیزمون به نکته خوبی اشاره کردند اساس موفقیت مالی همین ذهن ثروتمند داشتنه که همه ما باید برای شروع
ذهنمون رو ثروتمند کنیم کاری که من انجام دادم و وقتی با ذهن ثروتمند به اهدافت فکر میکنی یه انرژی وصف ناپذیر بهتون
میده و شکست رو برات بی معنی میکنه و جسارت ریسک کردن بهتون میده و طوری با اعتماد بنفس در مورد خواسته هاتون
با دیگران صحبت میکنید که انگار عمریه اینکاره ای و همین مهمترین عامل برای پولدار شدنه
من خودم با داشتن این ذهنیت تصمیم گرفتم که از کار کارمندی بکشم کنار وبرای خودم کار کنم و این زاییده یه ذهن ثروتمنده
که منو به همچین ریسکی وامیداره .
ریسکی که تعداد انگشت شماری هستند که تو جامعه ما با این شرایط دشوار اقتصادی دست به اون میزنند و کارشون
که همه ارزوی داشتنشو دارن رو رها میکنه تا به ارزوهای بزرگترش برسه.

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - georgehour - 04-26-2012 02:25 AM

اگر من بدونم که برای رسیدن به هدفم هیچ شکستی وجود نداره اصلا قدمی برنمی دارم!

تا شکست نباشه موفقیت و پیروزی معنایی پیدا نمی کنه، رقابت معنایی پیدا نمیکنه. زندگی کلا بی معنی و یکنواخت میشه :-؟؟

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - nazli - 05-01-2012 02:42 PM

همین کاری که الان دارم می کنم.. اگه بخوام به شکست فکر کنم که حتی یه قدمم نمی تونم بردارم
پس با امید و توکل و برنامه ریزی کارها رو شروع می کنم..بهتره بگم شروع کردم

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - sherafati - 07-27-2012 10:17 PM

میــــــــــــ رفتمــــــــــــ سر کار

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - افسون - 07-27-2012 10:27 PM

تو کار واردات مواد اولیه مواد غذایی فعالیت میکردم

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - صدفی - 07-27-2012 11:35 PM

من الان هم ترسی ندارم و موفلق هستم و امیدوارم موفق تر هم بشم
ترس یعنی نرسیند به آرزو ها و اهداف

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - درناز - 07-28-2012 01:02 AM

راستش ازون جایی که من اصلا به شکست فکر نمیکنم و برای موفق شدن شروع کردم اگه میدونستم که هیچ شکستی وجود نداره بازهم همین کارایی رو که الان انجام میدم انجام میدادم. من شکست هم زیاد خوردم اما اخیرا فکر میکنم به پیروزی خیلی نزدیکم. از شکست هم نمیترسم چون نمیتونه زمین گیرم کنه. من شجاعت ریسک کردنو دارم و اینو هم میدونم که مرز بین شجاعت و حماقت یه لبه تیغه...

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - M3HDI - 07-28-2012 01:33 AM

(04-23-2012 08:57 PM)saeed.abdollahi نوشته شده توسط:  چون عاشق گل هستم
یه فروشگاه گل *گلفروشی* میزدم و اونجا کار میکردم و به خدمت رسانی به مردم میپرداختم
مشتری جذب میکردم..........................

تا به حال به کار گلفروشی فکر نکرده بودم

من عاشق گلم ، منتهی تجربه ای ندارم

ولی خداییش کار باحالیه ، فکرش رو بکنید تو جامعه ای که اکثر مردم گرفتارن شما بین چندین دسته گل کار می کنید

تازه آدمهایی هم که میاین سرغتون هم با روی باز و با انرژی میان ( البته به غیر از دسته های گل عزاداری)

یکم بیشتر که توجه کنید می بینید که این کار از لحاظ روانی از دکتر ، پرستار ، مامورین نیروی انتظامی ، کارمند بانک و ... خیلی کارهای دیگه دغدغش کمتره