سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
روزانــــــــــه !! - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: روزانــــــــــه !! (/showthread.php?tid=6000)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: روزانــــــــــه !! - مهدی 1 - 12-17-2012 11:28 AM

قابل توجه دوستانی که سریال خرم سلطان را دنبال میکنن
بازداشت دوبلورهای «حریم سلطان» در ایرانبینندگان سریال تلویزیونی «حریم سلطان» از این پس باید این سریال را با زیرنویس فارسی و یا به زبان اصلی ببینند چون دوبلورهای این سریال که در ایران اقدام به دوبله این سریال می کردند دستگیر و برای انجام مراحل قضایی راهی بازداشتگاه شده اند.

مجموعه «حریم سلطان»، یکی از مجموعه های م/ا/ه/و/ا/ر/ه ای است که طی مدت نمایش توانسته مخاطبان بسیاری را در ایران جذب کند. این سریال که با دوبله فارسی در یکی از شبکه های م/ا/ه/و/ا/ر/ه ای نمایش داده می شود، داستان حکومت سلطان سلیمان یکی از پادشاهان عثمانی را روایت می کند که درگیر مسائل روزمره کاخ و همسران خود است.

شاید یکی از دلایل جذب مخاطب ایرانی به این مجموعه، دوبله نسبتا مناسب آن در مقایسه با دیگر سریال هایی است که در شبکه های م/ا/ه/و/ا/ر/ه ای پخش می شد.
شنیده ها حاکی از آن است، با توجه به اینکه این سریال در ایران دوبله می شود، تعدادی از صداپیشگان مجموعه «حریم سلطان» و به خصوص صداپیشه شخصیت سلطان سلیمان مدتی پیش در ایران دستگیر شده و به زندان منتقل شده اند.

منبع : http://alef.ir/vdcjhtevouqeaxz.fsfu.html?173498
و کاملترش اینجا : http://caffecinema.com/tv/42-news-tv/8947--q-q----l-r-------------------------.html

RE: روزانــــــــــه !! - vahid61 - 12-17-2012 12:13 PM

کثیف ترین وسیله خانه تان چیست؟

عصر ایران: متخصصان میکروبیولوژی در دانشگاه آریزونای آمریکا در یک مطالعه دریافتند آلوده ترین وسیله داخل خانه اسفنج آشپزخانه است.

اسفنج آشپزخانه که برای شست و شو و تمیز کردن سطوح و ظروف استفاده می شود حتی از صندلی توالت فرنگی خانه هم کثیف تر است.

گفتنی است، متوسط حجم باکتری ها که از طریق مدفوع منتقل می شوند روی سطح پیشخوان آشپزخانه 200 برابر بیش تر از صندلی توالت است.

اسفنج ها باکتری ها را در خود ذخیره می کنند و باعث رشد باکتری های آلوده می شوند.

حاکیست: عده زیادی از افراد فکر می کنند آشپزخانه تمیزترین مکان خانه است و متخصصان توصیه می کنند برای تمیز کردن سطوح آشپزخانه از پارچه های یک بار مصرف و محلول های شست شوی ضد باکتری استفاده کنید و باید هر دو هفته یک بار اسفنج آشپزخانه را با اسفنج نو جایگزین کرد و اسفنج آلوده را از محیط آشپزخانه دور کرد.

RE: روزانــــــــــه !! - M3HDI - 12-17-2012 01:29 PM

چند روزه که دلم میخواد روزها طولانی تر از گذشته باشن

اشتیاق کارهایی که میخواهم انجام دهم و رسیدن به هدفهایم بسیار بالاست

الان که این تایپیک رو دیدم ، دیگه دارم مطمئن میشم که باید یه شرکت جذب هم راه بندازم Yosef.gif

همین دیروز که کلی کلافه بودم ، خواستم مطرح کنم که کاش میشد جایی تو این انجمن بود که بشه روز نوشت هامون رو ثبت کنیم
آقا مهدی جان متشکرم

RE: روزانــــــــــه !! - صدفی - 12-17-2012 02:29 PM

(12-17-2012 11:28 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  قابل توجه دوستانی که سریال خرم سلطان را دنبال میکنن

واکنش به بازداشت دوبلورهای حریم سلطان
دوشنبه, 27 آذر 1391 ساعت 11:58 اندازه قلم چاپ پست الکترونیکی

انجمن گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم در بیانیه‌ای اعلام کرد هیچ یک از دوبلورهای دستگیرشده از سوی وزارت اطلاعات عضو این انجمن نیستند.

به گزارش خبرآنلاین، بعد از آنکه در خبر‌ها آمد صداپیشگان مجموعه تلویزیونی «حریم سلطان» که در ایران این سریال را دوبله می‌کرده‌اند، دستگیر شده‌اند، انجمن گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم در بیانیه‌ای نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد.

در اطلاعیه رسمی انجمن گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم (دوبلاژ ایران) آمده است: «به عنوان تنها تشکل صنفی رسمی و قانونی دوبله ایران به اطلاع علاقه‌مندان می‌رساند، هیچ یک از اعضای این انجمن در بین افرادی که از سوی وزارت اطلاعات دستگیر شده‌اند، حضور ندارند.»

در ادامه این بیانیه تاکید شده است: «اعضای این انجمن همواره مخالفت خود را با هر گونه فعالیت زیرزمینی و غیرقانونی که لطمات جدی به فرهنگ و ادبیات کلامی این مرز و بوم وارد آورده است اعلام داشته‌ و از آن پرهیز کرده‌اند.»

چند ساعت پیش از انتشار این بیانیه، سینما پرس گزارش داده بود که تعدادی از صداپیشگان مجموعه «حریم سلطان» و به خصوص دوبلور شخصیت سلطان سلیمان، مدتی پیش در ایران دستگیر شده و برای انجام مراحل قضایی به زندان منتقل شده‌اند.

گفتنی است، «حریم سلطان»، یکی از سریال‌های م/ا/ه/و/ا/ر/ه‌ای است که از نظر دوبله فارسی از سطح بهتری نسبت به دیگر مجموعه‌های مشابه خود قرار دارد و داستان حکومت سلطان سلیمان عثمانی را روایت می‌کند.

RE: روزانــــــــــه !! - mir abbas - 12-17-2012 03:36 PM

(12-17-2012 01:08 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(12-17-2012 12:34 AM)mir abas نوشته شده توسط:  امروز با این که هوا سرد بود ولی کاسبی خیلی گرم بود!!

شاید برکت مکالمه تلفنی صبح زود ما با هم بوده؟Wink
دقیقا همینطوره به نظرم جنابعالی بمب انرژی هستید.

RE: روزانــــــــــه !! - mir abbas - 12-17-2012 03:42 PM

روزها به خوبی و چقدر زود میگذرد .دوست دارم با حداکثر استفاده کردن از زمانم سوار بر زمان شوم و زمان را به کنترل خود دراورم.

RE: روزانــــــــــه !! - مهدی 1 - 12-17-2012 04:04 PM

روزایی که کار داریم روزها به سرعت برق و باد تمام می شه ، طوری که اصلا نمی فهمیم روز چطوری گذشت
اما وای به زمانی که بخواییم زمان زود بگذره

دو هفته گذشته دنبال یک کار اداری بودم بیچاره شدم تا بالاخره تاییدیه اش را یکشنبه همین هفته گرفتم . ولی مدیر اصلی که یک امضای دکوری باید بندازه زیرش رفته مرخصی و شنبه هفته آینده می یاد. دقیقا یک هفته از کار عقبمون انداختن ، الانم هیچکاری نمی شه کرد . حالا مگه می گذره

RE: روزانــــــــــه !! - صدفی - 12-17-2012 05:25 PM

امروز مدارس تعطیل بود منم خونه بودم عالی بود یه روز خوب بعد از دوماه و بیست و هفت روز کاری خیلی خسته کننده خیلی چسبید

خدا کنه همش برف بیاد مدارسو تعطیل کنن12_00236

RE: روزانــــــــــه !! - بيلا بالا - 12-17-2012 09:35 PM

امروز بعداز چند وقت سهل انگاري مجددآ دفتر برنامه ريزي روزانما ثبت كردم
كارا خوب پيش ميره ولي بعضي كارا به خاطر موارد خاص خودشون به فردا و فرداها معوق ميشن

RE: روزانــــــــــه !! - jahanagahi - 12-17-2012 09:58 PM

برای کار تعمیرات و بازسازی منزل به تهران آمده ام. امروز کار یکهفته را انجام دادم.خودم تعجب کردم که هنوز هم توان پیگیری و حرکتم را حفظ کرده ام.
امروز بخودم آفرین دادم.